Честитка за изтекла гражданска отговорност..

От: Честитка за изтекла гражданска отговорност..

Аз бих се опитала ,дори да има минимален шанс да я намалят...Много кофти,мен са ме спирали з изпреварване в тунел и не бях залепила новата гражданска,при което ми казват-за нарушението 150лв и за гражданската 400лв..и аз мигам на парцали,но след малко дойде и каза-лек ден..това е предимството да си жена :D,виж ако беше приятелката ти в колата....
 
А какво се случи? Как ти се размина, ако въобще се е разминало? Сподели да си знаем и ние. Да чукам на дърво, последно време не са ме спирали, но и не съм давал повод. Едно време постоянно. И яко се преговаряше с полицаите, защото все пак за един телефон да ти вземат 10 точки от талона си беше смешно, особено като движиш със скорост от не повече от 50 км./ч. :) Или за колан, който си забравил да сложиш при тръгването, а се сещаш малко след това, а е късно. ;) Има си и такива, който трябва да има начин да минеш. Мисля, че и това с гражданската и дори винетката е от тези леки нарушения.
 
Как леки, то гражданска и винетка са най тежките нарушения след каране пиян

То няма голям набор от престъпления с МПС. :)

Колани, телефони, неизрядни неща по колата, забравени граждански и винетки, каране под влиянието на алкохол или наркотични вещества. И това е в общи линии. :)

Нали, изключвам ПТП-aта, защото това си е вече сериозно. Нали, причинено от гореспоменатите или просто невнимание и пътна обстановка. ;)
 
От: Честитка за изтекла гражданска отговорност..

@Blinky..... В тоя ред на мисли » :lol:

Бобито пряко засяга женската аудитория.... и републиканската пътна мрежа :D

[video=youtube;3AgSuOb36wc]http://www.youtube.com/watch?v=3AgSuOb36wc[/video]
 
От: Честитка за изтекла гражданска отговорност..

Чети сега и прави каквото ти кажа, след като си се консултирал с адвокат за изряността и правилната обосновка на текста на акта!
Отиваш в СБА и намираш някой по-отворен и питаш: Ако стана ваш член, ще може ли да бутнем наказателното постановление, което ще ми издадат на база на ето този акт - показваш акта на чичето и той ако не знае ще те прати при някой, който знае за този вариант! Ако не са се променили нещата от преди около година=>
1. Плащаш 100лв. членски внос, за една година е това, отиваш да се почерпиш с приятели за останалата сума до 400лв., чакаш да излезе наказателното, носиш го в СБА-то и след около месец отиваш да си вземеш решението на съда, в което пише, че акта е паднал поради...нещо от сорта на некопетенция, неправомощия на издаващия орган да налага подобна санкция, май беше, не помня точно, ще потърся док, но едва ли!
2. След като ти кажат в СБА-то, че ще стане, влизаш във форума и ме питаш какво пия!! :wink:
Моя акт беше за ГО и винетка! След мен още 2 души съм закарал да стават членове! :wink: И то доволни!


Sajeliavam che pisha taka no niamam kirilica.

1. Kakvo e tova SBA , i kakvi iziskvania ima za chlenstvoto.
2 shte pocherpia stbilno vseki otzoval se.
3Spriaha mi kolata ot dvijenie
4 Rabotata mi e mn speshna dnes mi napisaha akt za iztekla GO :(
5Oshte dnes si napravih nova GO no gledam che casat na napisvane na akta e s 2 casa po rano ot tozi na novata GO dali ima niakakav nachina akta da otpadne ili ne
 
Последно редактирано:
Re: От: Честитка за изтекла гражданска отговорност..

Да не е имало някакво обслужване от страна на жената, защото това е като цяло предимството на жените :clap:
Аз бих се опитала ,дори да има минимален шанс да я намалят...Много кофти,мен са ме спирали з изпреварване в тунел и не бях залепила новата гражданска,при което ми казват-за нарушението 150лв и за гражданската 400лв..и аз мигам на парцали,но след малко дойде и каза-лек ден..това е предимството да си жена :D,виж ако беше приятелката ти в колата....
 
От: Честитка за изтекла гражданска отговорност..

Пич няма да плащаш, прайш си пас и след пет годин ти изтича наказанието
 

Горе