Честит Трети март българи!

От: Честит Трети март българи!

Днес не празнувах, защото съм българин. Днес не празнувах, защото от 133 години на сам ни управляват от Москва.

Празника е за почитане на хилядите българи дали живота си за Родината. Подвигът им не трябва да се омаловажава, щото сега каквито са мишкари всички ще предпочетат да избягат вместо да се бият. Ако не са били те сега щяхме да си пишем на ефенди и аркадаш из форума и този нямаше да го знаеш кой е на аватара ти. Това кой и от къде ни управлява е заради тъпите ни политици.
 
От: От: Честит Трети март българи!

Празника е за почитане на хилядите българи дали живота си за Родината. Подвигът им не трябва да се омаловажава, щото сега каквито са мишкари всички ще предпочетат да избягат вместо да се бият. Ако не са били те сега щяхме да си пишем на ефенди и аркадаш из форума и този нямаше да го знаеш кой е на аватара ти. Това кой и от къде ни управлява е заради тъпите ни политици.
Ето мнението ми по въпроса. Да аз почитам всички българи дали живота си за родината като героите от Шипка например. Но не смяташ ли, че малко се прекалява с тази признателност към "Руския освободител" ? Те просто са си гонили интереса. Няма приятели, има интереси.. няма какво да го обеснявам на хора, които се занимават с предприемачество.
"Който ни освободи, той ще ни пороби" В. Левски !
 
От: Честит Трети март българи!

Прекалява се с "признателността", но се прекалява и с русофобията.
 
От: Честит Трети март българи!

Ша ма прощава никс, ама ето една кауза по въпроса:

http://www.facebook.com/pages/%D0%9D%D0%95-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%9E%D1%81%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%8A%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B8%D0%B5/175616662484406

Мене не ми пречи като българи го говорят, ама като го чуем от турчин и ми се обръща всичко :)

За какво да те прощава niks ?

Турско присъствие няма естествено, то не може и да е иначе поради елементарния факт че така наречената "държава" Турция както и турския етнос, език и култура са създадени през 1923 година от хазарина Кемал Ататюрк




Османската империя е хазарска империя а не турска и почти всички нейни управляващи са хазари като френския евреин Соломон по известен като Сулейман паша
 
От: Честит Трети март българи!

Оооохохохоо другия път като ми скочат турчолята, ще им пратя тая снимка :)
 
От: Честит Трети март българи!

Всичките глупости, че турски националисти се гаврят с "празника" , са пак разпространени от същите, които провокират, че са ни освободили. В Турция масово не знаят, че в България са ненавиждани. За разлика от Гърците, отношението към нас е повече от приятелско, може би заради политиката водена от България след освобождението.
Да не говорим, че същите комуняги изгониха хиляди български турци и мохамедани, голяма част от тях образовани, които могат да се влеят в икономиката. Създадоха огромна омраза, смениха им имената, с право могат да се сърдят резняците. Не си гоним интереса и това е. Защо Германци и Французи вече нямат териториални претенции ? Защото отвориха границите и преодоляха дразгите... За съжаление, не сме дорасли за такава стъпка.
ПС: Да не си помисли някой, че защитавам уродите от Анадола, да ме извинявате няма човек, който ги презира повече от мен.
 
  • Like
Реакции: kpan
От: Честит Трети март българи!

Всичките глупости, че турски националисти се гаврят с "празника" , са пак разпространени от същите, които провокират, че са ни освободили. В Турция масово не знаят, че в България са ненавиждани. За разлика от Гърците, отношението към нас е повече от приятелско, може би заради политиката водена от България след освобождението.
Да не говорим, че същите комуняги изгониха хиляди български турци и мохамедани, голяма част от тях образовани, които могат да се влеят в икономиката. Създадоха огромна омраза, смениха им имената, с право могат да се сърдят резняците. Не си гоним интереса и това е. Защо Германци и Французи вече нямат териториални претенции ? Защото отвориха границите и преодоляха дразгите... За съжаление, не сме дорасли за такава стъпка.
ПС: Да не си помисли някой, че защитавам уродите от Анадола, да ме извинявате няма човек, който ги презира повече от мен.


Абе не знам какво правиш, ама си противоречиш с всяко едно изречение ;) . Дори всяка следваща дума си противоречи и е обратна на предишната ;)
 
Последно редактирано:
От: Честит Трети март българи!

Тва щото всичко в тая държава си противоречи пък и аз да не остана по-назад. Истината винаги някъде по средата.
 
От: Честит Трети март българи!

И ся какво излезна - не трябва да празнуваме освобождение от турско робство? Защото всъщност робство не е имало, ми руснаците са ни промили мозъците?
А турците са наш приятелски народ?
 
От: Честит Трети март българи!

И ся какво излезна - не трябва да празнуваме освобождение от турско робство? Защото всъщност робство не е имало, ми руснаците са ни промили мозъците?
А турците са наш приятелски народ?
Не съм казал че турците са приятели, тъкмо обратното, но да празнуването на 3ти март за мен е грешка има много по-значими дати за историята ни от тази, в която се заформя ново чуждо владичество. Да речем съединението и независимостта сме си ги извоювали сами и пак да отбележа, велика Русия е била против тях, поради простата причина, че не са били решаващ фактор в преговорите. С две думи не са намазали от баницата.
 
Последно редактирано:
От: Честит Трети март българи!

Всичките глупости, че турски националисти се гаврят с "празника" , са пак разпространени от същите, които провокират, че са ни освободили. В Турция масово не знаят, че в България са ненавиждани. За разлика от Гърците, отношението към нас е повече от приятелско, може би заради политиката водена от България след освобождението.
Да не говорим, че същите комуняги изгониха хиляди български турци и мохамедани, голяма част от тях образовани, които могат да се влеят в икономиката. Създадоха огромна омраза, смениха им имената, с право могат да се сърдят резняците. Не си гоним интереса и това е. Защо Германци и Французи вече нямат териториални претенции ? Защото отвориха границите и преодоляха дразгите... За съжаление, не сме дорасли за такава стъпка.
ПС: Да не си помисли някой, че защитавам уродите от Анадола, да ме извинявате няма човек, който ги презира повече от мен.

Много си прав, но не до края, а дотам където започва омраза ти. Ти си още дете и нямаш личе опит, че да мразиш.
Не турците, а простият човек е страшен. Невежеството, и Ади мн хубаво е писала. Дадеш ли на едни прости хора свобода, обричаш ги...туй то.
А, турците никога, поне аз не съм срещала в историята, да се направили нещо лошо на българин. Не смейсвайте еничарите, които са наемници и между тях има много българи. Всичко, което ние знаем за историята, в голямата си част е комунистическата версия. Много се дразня от начина, по който се възпитават децата - в омраза. Българинът е миролюбив и е бил такъв от векове. Вижте, какво е написак германският посланник за нас, когато хитлер тръгва да товари бг евреите във вагони....чужденецът е осъзнал, че в тази страна хората живеят заедно и те не могат да разберат такова отношение - отношение на омраза, че децата ни учат в едни и същи училища, и че българите не се делят и не се чувстват различни от евреите, турците, гърците и арменците. Я, питайте бабите си и дядовците си, те видели ли са лично нещо лошо от турците. Не турците - простият човек. Ето тези мекеренца, дето не нам у како училище са учили български език, ама имат умопомрачителни знания - те са следващото поколениие - невежи, неграмотни, шеметно ограничени..., това е страшничко, а не турците....ама, нали трябва да мразим някой, някой трябва да ни е виновен....а само за сведение, да ви кажа, че наши по-големи врагове са така грешно възприеманите европейци. Те с най-голямо удоволствие ни презират, и за тях ние сме банда, а не народ. За нас не знаят нищо и не ги интересува. Ние си мислим, че сме част от тях..ахам...другия път..
 
От: Честит Трети март българи!

И ся какво излезна - не трябва да празнуваме освобождение от турско робство? Защото всъщност робство не е имало, ми руснаците са ни промили мозъците?
А турците са наш приятелски народ?

Ако е имало робство то е хазарско и никога не е преставало от 650 години насам.

Просто до преди 133 години те шибаха хазарите на жида Осман, а от 1878 година те шибат хазарите на жида Путкин.
 
От: Честит Трети март българи!

Дотук спрях да чета
чувал ли си българи и турци да са били комшии, и то добри....турчинът, дето гледа да си нахрани децата, като е чуел, че войници наближават и вече са опустошили предното село, е бягал с децата си от тях, а не срещу комшията си....
а междувпрочем в бургас живеят турци от векове, смея да кажа, и не съм чула никога някой българин да е видял лошо от тях. Моят дядо е грък, роден в бг. Той винаги се е имал за булгарин, но родителите му са гърци, избягали в бг. Баща му е бил дете, 14 год, когато еничарската армия нахлува в техния град, к сега се намира в Турция, и пред очите му са насекли баща му, а той се спасява с бягане, и...когато войниците нападат, те не са ги питали вие какви сте, че да ви убием. Бягали са всички. В Бургас, където са живели, комшията му е бил ходжата на Бургас, с които те са били в много близки отношения. Той не ги е мразил, защото са турци. Те са част от народа, не част от войската. Ти носиш ли отговорност за възродителния процес илли режимът е виновен, политиката на държавата, ако щеш. Искаш ли твоите неродени деца да ги смятат за виновни, и поколенията след тях също. Колко години ще продължаваме с тази изкуствено създадена тема - да има враг, с който да ни плашат и ние да мислим, че имаме много голяма нужда точно от това или онова правителство, което правилно, видиш ли, ти, знае, кой е врагът, и ша на опаза...дрън дрън....едно време ни плашиха с капитализЪМА...там имаше стачки, при нас -не, значи, те са зле щом стачкуват - бедни, гладни, онеправдани.....мисли, народе.....никога не бъди част от една тълпа....мисли от какво и защо те плашат.....имай свое мнение, ако нямаш личен опит, импровизирай, но не разчитай на чуждия....
 
От: Честит Трети март българи!

А, турците никога, поне аз не съм срещала в историята, да се направили нещо лошо на българин.

Dead_sucklings_in_the_Armaganska_Valley_1913.jpglm_tr_sn25s.jpglm_tr_sn56.jpglm_tr_sn57.jpg

Мястото е Източна Тракия, годината е 1913.
 
От: Честит Трети март българи!

Я, питайте бабите си и дядовците си, те видели ли са лично нещо лошо от турците.

Точно от тях съм чувал тия работи. Как като са извали турците на село да взимат пра-пра-пра дядо ми за еничар, майка му го е скрила в кошер с пчели и им казала, че бил умрял. Пра дядо ми пък до преди 10ина години беше жив, той като чуеше турчин и откачаше.
Това е такава гадна турска пропаганда, дето се опитват да лансират, че нямам думи. Не вярвайте на руската пропаганда - вярвайте на турската.



Ти носиш ли отговорност за възродителния процес илли режимът е виновен, политиката на държавата, ако щеш. Искаш ли твоите неродени деца да ги смятат за виновни, и поколенията след тях също.

А възродителния процес беше най-хубавото нещо на комунизма - това всеки го знае, просто политиците немогат да го кажат. Само Бойко, дето се изцепи и после се поправи като скочиха.
Я си представи тия 400 хил. турци ако не ги бяха изселили какво щеше да бъде сега? Сметни го по прираста им за 25 години - ми те в момента са близо 40%, а иначе щяхме сега да сме малцинство.
Много хора не си дават сметка, че най-голямата заплаха за България е не друго, а точно турцизацията. И покрай чистката, дето сега правим на комунизма, гледат да намажат и да си прокарат пропагандата.
 
Последно редактирано:
От: Честит Трети март българи!

Някои от вас май наистина не говорят за турско робство, а за 'османско присъствие'. Не е лошо наистина да познавате добре историята си, истинската история.
Примерите, които мога да дам са безброй за това колко лошо сме видели от турците. Спомни си Баташкото клане, май 1876г - турците /башибозуци/ избиват само в Батак близо 5000 души, като в цяла България броя убити българи стига 40 000!!!! Това НИЩО ли е?

А, турците никога, поне аз не съм срещала в историята, да се направили нещо лошо на българин. Не смейсвайте еничарите, които са наемници и между тях има много българи. Всичко, което ние знаем за историята, в голямата си част е комунистическата версия.

Исторически погледнато след 50г от даденото историческо събитие се разкриват истинските факти, без да има намеса на партийните особи. Счита се, че след този период са загинали преките участници в събитието и не се влияе на историческите факти. Колко години са изминали от края на турското робство? Повече от сто, няма смисъл да говорим за преиначаване при наличие на толкова много източници и факти.

Моят дядо е грък, роден в бг. Баща му е бил дете, 14 год, когато еничарската армия нахлува в техния град, к сега се намира в Турция, и пред очите му са насекли баща му, а той се спасява с бягане, и...когато войниците нападат, те не са ги питали вие какви сте, че да ви убием.

Кпан, мисля, че не си наясно какво значи еничари и как се става еничарин. ТОВА Е КРЪВЕН ДАНЪК! Турците отнемат насилствено най-здравите и красиви малки български момченца (между 5 и 10 годинки) от родителите им, потурчват ги насила, подлагат ги на силна ислямска пропаганда и ги обучават да убиват. Това са най-свирепите им войници. Това е едно от най-голямите извършени зверства срещу българите, да изправят българчетата срещу собствения им народ, срещу собствените им майки, бащи, сестри.

Мога да ти покажа хиляди снимки на извършените зверства, мисля и сама можеш да намериш. Искрено, адски много се учудвам, че има хора, които не познават историята си точно в тази й част....
 
Последно редактирано:
От: Честит Трети март българи!

Че са колили Българи така наречените "турци" колили са, само че не гледайте кой е колил а кой му е заповядвал да коли.

Те и милиционерите бият жени и деца, но едва ли са отговорни за това (освен пред съвестта си), защото изпълняват заповеди и са на заплата
 

Горе