Честит рожден ден на мен :)

grigorov

Active Member
Видях, че напоследък е много модерно да споделяме с колегите във форума личните си радости и мъки. И аз да съм в крак с модата. От 4 годинки съм почти ежедневно "с Вас" което на фона на скромните ми 22 годинки не е малко.
Чудих се с какво мога да почерпя... Ядене и пиене трудно. За това ето какво измислих хем да е интересно хем постижимо.

Подарявам по ДВЕ химикалчета с пълноцветен печат с логото на Вашият сайт или фирма. Защо мисля, че е интересно? Защото все още не е много разпространено у нас, а и не е съвсем евтино. Също така 1-2 бройки просто за да видите как ще стои трудно някой може да Ви изпълни. Ако някой вземе, че пък му хареса може да си поръча занапред за сувенирчета да праща в пратките на своите клиенти. Какво да се прави предприемачи сме тука няма как да не хвана дори в почерпката лекия шанс за бизнес.

Повече инфо за услугата можете да видите тук: http://www.printic.bg/pylnocveten-pechat-vyrhu-suveniri/
А химикалчетата които съм заделил за подаръците са: http://www.oplus.bg/product/09748-А/himikalka_senator_dart_2600_var/ става дума за модела с белия клипс.

Каква е молбата ми към желаещите?

1. Логото можете да ми изпратите на мейл-а който виждате за контакти в printic.bg заедно с данни за доставка.
2. Ако е възможно да е векторен файл за предпочитане .cdr или .eps може и .ai и .pdf. Ако пък толкова не разполагате с векторен преживява се и с jpg технологията го позволява, но имам леко занижение в качеството макар и минимално.
3. Тъй като имам доста задачки подаръчетата ще ги изпратя в понеделник.
4. Доставката за жалост ще трябва да я поемете Вие. Все пак подаръчето ми като труд и себестойност не е 1.20 лв... а е доста повече за това за да има парички за почерпка и на offline приятелите ще трябва доставката да е от Вас. Имам договори със Speedy и Еконт и за двата куриера изпращам от офис на куриера така че ще Ви е максимално евтино. Надявам се да няма коментари "Кви подаръци ти ми искаш 3-4 лв. за доставката после било подарък"
5. До 23.59 минути днес 14.05.2013, който ми прати логото или дори само запитване на мейла или тук на лично ще се брои за почерпка ;д

Надявам се да Ви хареса идеята и да почерпя максимално много хора :D
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Честит Рожден Ден! Много здраве и пари!
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Честит рожден ден :) Пожелавам ти много здраве,любов и щастие!
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Честито, жив, здрав прав и корав, и много успехи в бизнеса. :beer:
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Честит Рожден Ден! Бъди много щастлив!
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Честит Рожден Ден!
Пожелавам ти да имаш всичко, което не се купува с пари и пари за всичко останало!

P.S. Много интересен начин си измислил за почерпка 3в1. :|
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Честит рожден ден и от мен, колега! Да си жив, здрав и да ти върви бизнеса на макс! :)
 
От: Честит рожден ден на мен :)

....
Подарявам по ДВЕ химикалчета с пълноцветен печат с логото на Вашият сайт или фирма. ...

Имаше времена когато рожденика получаваше подаръците :lol:.
Аз няма да се възползвам от предложението, но ти желая Честит Рожден Ден! Не те познавам във форумно отношение, затова не мога да ти пожелая нещо по-специално, затова минаваш само с пожелания за здраве, щастие, и нещо от теб сложи. :beer:
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Честит рожден ден, колега! Живот и здраве и най-вече здрав кръст.
 
От: Честит рожден ден на мен :)

ЧНГ! Жив и здрав :beer:
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Използвам го от 2005-та хихих :beer:
Хайде Честит Рожден Ден да е жив и здрав колегата :D
 
От: Честит рожден ден на мен :)

ЧРД :)
Пожелавам ти много късмет и здраве - най-важното!
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Честит Рожден Ден, всичко най-хубаво :) много щастие, любов, късмет и луди купони :p
 
От: Честит рожден ден на мен :)

Няма да се възползвам от подаръка, но ще те имам предвид
Пожелавам ти много здраве и креативни идеи
 

Горе