Чувал ли е някой за adcash?

От: Чувал ли е някой за adcash?

Щом си прибягвал до психиатри диагнозата е ясна ...


Приятелю, не съм влязъл тук за да се заяждам с теб, ако ти имаш такова намерение, може да се пробваш с някой друг. Иначе - nice try, оценявам го :)

П.С Вината не е в теб, просто не съм от форумните нинджи, съжалявам.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Като цяло само едно нещо не ме кефи... иначе тва дето казаха момчетата по-назад е вярно.. но защо просто не се определи една цена, както всички други правят на попундери и да се знае примерно за БГ сайтове като не могат 1 евро да речем на 1000, да плащат по 0.80 евро цента, но да се знае, конкретно, точно ясно, днеска имам 500 импресии, изкарал съм 0.40 цента.. иначе става едно мазало, 10 дена подред изкарвам по 2-3 цента.. в един момент почват да идват за същите импресии 1.40 евро, после 0.80 евро.. накрая като теглиш чертата уж се изравнява нещо ама.. може да си отиде на каквато цена им изнася на тях.. и това дава възможност буквално да извиват ръцете на издателите.. не знам, поне аз така го разбирам :)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

А искам да попитам как си "настройвате" да ви се показва на 15/30/60 минути? Става дума за Site-under.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Като цяло само едно нещо не ме кефи... иначе тва дето казаха момчетата по-назад е вярно.. но защо просто не се определи една цена, както всички други правят на попундери и да се знае примерно за БГ сайтове като не могат 1 евро да речем на 1000, да плащат по 0.80 евро цента, но да се знае, конкретно, точно ясно, днеска имам 500 импресии, изкарал съм 0.40 цента.. иначе става едно мазало, 10 дена подред изкарвам по 2-3 цента.. в един момент почват да идват за същите импресии 1.40 евро, после 0.80 евро.. накрая като теглиш чертата уж се изравнява нещо ама.. може да си отиде на каквато цена им изнася на тях.. и това дава възможност буквално да извиват ръцете на издателите.. не знам, поне аз така го разбирам

А ти прочете ли цялата тема ??? (не е толкова дълга)
Сигурно 5 пъти е написано, че НЕ СЕ ПЛАЩА НА ИМПРЕСИИ.
 
От: От: Чувал ли е някой за adcash?

Да, прочел съм цялата тема, ТЪПО Е! Всички, които предлагат реклама чрез popunder плащат на импресии.. явно тия си ни въртят както си искат.. това е цялата работа.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ще напиша какво съм забелязал аз от adcash.
Аудиторията ви за adcash трябва да са предимно 13 - 17 годишни.
Защо ? Ами защото повечето рекламодатели са сайтове за онлайн игри.
Тази тема влече основно децата. Та ако аудиторията ви е 20+ годишни приходите ще са драстично по-малко.
Преди бях поставил siteunder на adcash в сайт с аудитория 99% под 17 годишни.
Вижте приходите в прикачения файл. Не са много, но за толкова импресии са добре.
5939242G.png
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Ще напиша какво съм забелязал аз от adcash.
Аудиторията ви за adcash трябва да са предимно 13 - 17 годишни.
Защо ? Ами защото повечето рекламодатели са сайтове за онлайн игри.
Тази тема влече основно децата. Та ако аудиторията ви е 20+ годишни приходите ще са драстично по-малко.
Преди бях поставил siteunder на adcash в сайт с аудитория 99% под 17 годишни.
Вижте приходите в прикачения файл. Не са много, но за толкова импресии са добре.

Да, имаш право.....
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Могат ли да се ползват за сайтове за снимки (+16), където има сложени реклами на Clicksor?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Могат ли да се ползват за сайтове за снимки (+16), където има сложени реклами на Clicksor?

Ти първо оправи това, пък после мисли за рекламите:

Опасност: Злонамерен софтуер на хоризонта!
Google Chrome блокира достъпа до тази страница от www . vippics.eu.
В тази уеб страница е вмъкнато съдържание от www . wahavo.com – известен разпространител на злонамерен софтуер. Ако я посетите сега, е много вероятно да заразите компютъра си с такъв софтуер.
Злонамерен е софтуерът, който причинява неща като кражба на самоличността, финансови щети и необратимо изтриване на файлове.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Благодаря, че ми показа това съобщение, при мен не ми излизаше .
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Мисля, че споменах някъде по напред,че тези "агро" игри, които съм виждал в испанска версия, са много достоверни. Имам на предвид като действия и решения, даже и като действителност /достоверност/. Доколкото знам цената им е около 30 евро. Личните ми впечатления са че интересът там е за аудитория около 23 - 25 годишни. Не искам да коментирам безработицата на младите хора в Испания, но мисля че мотивът е АЗ МОГА ДА ГО ПРАВЯ, ПРАВЯ ГО ПРАВИЛНО И ЩЕ ГО ПРАВЯ АКО ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТ.
За приходите или за поуките.....ами незнам.
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

А защо никой не иска да обясни как се настройва Site-under, за да се отваря през 15/30/60 минути?
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

А защо никой не иска да обясни как се настройва Site-under, за да се отваря през 15/30/60 минути?

Пишеш или звъниш на Стефан и той ти го настройва както искаш ти. (и по време и по потребител)
 
От: Чувал ли е някой за adcash?

Някой да знае какво става със Стефан Дудов ? От 3 седмици не е влизал в скайп, телефона му беше изключен ?
 

Горе