Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Вече всеки може да направи,така че потребителите да свалят файлове до 1024 мб без да имат премиум акаунт.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

случвало ли ви се е да си купи някои премиум и след няколко дни да има refund и да ги извади от приходите
мен на 2 пъти единия на life time 89$ другия на 10$
много гадно , тамън си казах хванах бика за рогата и еци
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Бонусите автоматично ли се начисляват?
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Бонусите автоматично ли се начисляват?

Трябва да ги поръчаш като се индентифицираш с User ID и парола.

В понеделник в статистиката срещу заработените за събота и неделя пари ще видиш сумата на бонуса - кликаш върху нея и поръчваш парите, които автоматично ти се прибавят към сумата на неплатените.

Това е последния уикенд с 25% бонус.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Тия са много зле с FTP качването едно, че скороста е супер ниска и вече 2-ри ден постоянно ми пише на файловете които качвам PENDING,DOWNLOADED или MOVING и от 100 файла ако успея 10 да кача е цяло чудо.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Имат проблеми с FTP надявам се да ги разрешат скоро, в момента качвам с 90кв при нормално с 300кв
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

мого хора минага на тях последния месец така наблюдавам аз в мойта ниша
вчера ми пишеше като се конектвам към EU сървара че е с макс потребители и не ме пуска та трябваше да качвам през US сървара а скороста беше много зле
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Мда така и при мен беше с EU сървъра. Нормално да преминават към соника с тази чистка на хотфайл.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Последните 3 седмици са ми много добри(поне за мен),натрупах 433$.Ако върви така и през тази седмица може би ще премина на ''елит план'',някой от вас има ли свободни покани
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Скачай на елита без да питаш и пиши на Hish той ще ти изпрати покана

Аз имам към 300 долара през изминалите три седмици но съм на 50% от продажбите и 30/1000 от свалянията и така ми е добре.

Всекидневно си генерирам между 4 и 6 долара независимо дали имам продажби или не
 
Моля, дайте някакви насоки за легално съдържание, което може да се дистрибутира с тези File sharing сайтове.
Също така, насоки за форуми и блогове, където може да се разпространяват линковете.
Признавам си, не съм изчел всички 54 страници на темата :(
Аз преди години опитвах affilate на depositfiles, но бързо се отказах.
Качвах музика и видео, после поствах линковете по руски warez сайтове от сорта на 2baksa.net,omut.ru, qsound.ws
С клизма изкарах $5 и се отказах...
 
От: Re: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Моля, дайте някакви насоки за легално съдържание, което може да се дистрибутира с тези File sharing сайтове.
Също така, насоки за форуми и блогове, където може да се разпространяват линковете.
Признавам си, не съм изчел всички 54 страници на темата :(
Аз преди години опитвах affilate на depositfiles, но бързо се отказах.
Качвах музика и видео, после поствах линковете по руски warez сайтове от сорта на 2baksa.net,omut.ru, qsound.ws
С клизма изкарах $5 и се отказах...
Ами щом можеш да правиш сайтове и разбираш от СЕО, защо не измислиш някаква идея и не направиш сайт? :)
 
Re: От: Re: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Бъл

Ами щом можеш да правиш сайтове и разбираш от СЕО, защо не измислиш някаква идея и не направиш сайт? :)
Най-вече ми липсва време за да развия мой сайт.
Имам сайт за учебни материали в стил помагало и съм си мислил да направя всичко да се сваля през някой от сайтовете за качване на файлове (filesonic, depositfiles и т.н.), но трафика ми е супер слаб, а съдържанието - сравнително бедно (по настоящем само 350 качени материала).
По-лесно ми се струва да се качват неща, които да се разпространяват по сайтове и форуми, които вече имат някаква популярност.
Винаги обаче съм се притеснявал как стоят нещата с warez-a. Няма ли опасност да гризна дръвцето за качване на нелегално съдържание (0day, warez, pr0n). A за легално съдържание, което в същото време да генерира много сваляния не се сещам (освен идеята ми за учебните материали).
Моля, споделете опита си... какви файлове качвате и къде ги разпространявате - в собствен сайт или поствате линковете някъде.
 
От: Re: От: Re: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл.

... не се сещам (освен идеята ми за учебните материали).
Моля, споделете опита си... какви файлове качвате и къде ги разпространявате - в собствен сайт или поствате линковете някъде.
Прочети темата и шсъ сетиш.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Този уикенд 26 и 27 март дават 25 % от заработеното отгоре, като компенсация за проблеми със сървъра
 

Горе