Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в НДК

От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Аз само едно не мога да разбера тоя като е по голям бесепар от двамата взети заедно защо на бесепар обижда - Ей го на аз на автара имам една червена кола ти една червена блузка а тоя два червени ташака гледам вече му се мандахерцат под никнейма - или ще са неговите или ще да му го е отбичил някой бесепар :) - станат ли четири обаче работата е ясна :)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Здравейте, mantaman. Съжалявам, че начина ми на писане Ви изглежда "префърцунен". Аз не смятам, че това е така, тъй като от моя страна това е просто израз на уважение към събеседника. Но разбирам неодобрението Ви към него, имайки предвид таргет групата, към която спадате. В тези среди се наблюдава пълно пренебрежение към традиционната бизнес етика, дори точно обратното - хайманашко и далавераджийско разбиране на заобикалащия свят.

Но е важно да се предпазят младите от начина на мислене на т.нар. "дърти бесепари", за да не се наложи един ден като се смени властта да бягат от Майка България, в търсене на спасение от наказателна отговорност, заради разбирания си за "бизнес". Както се случи с дъртите бесепари :)

Unwise, ще ми е интересно да посочите на кои читатели на форума Ви приличам, за да разгледам мненията им, тъй като събудихте и моето любопитство :)

Поздрави.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Курец бягството може да е срамно но сигурно :) дето се вика и да са ме гонили не са ме фанали
За съжаление като гледам тия два червени ташака дето ти висят на задника явно ще да те е стигнал я никнейма ти :) я някой дърт бесепар :)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Всъщност държа да внеса малко яснота около потребителското ми име, тъй като виждам навява погрешни асоциации :) Не усетих, че може да бъде разтълкувано чрез сърбо-албанското му значение. Всъщност идва от Car UK, изписано наобратно (почитател съм на един такъв сайт и затова).

Както и да е, същността на темата сякаш се изчерпа, а не бих искал да допринасям за натоварването на форума с безполезни мнения.

Поздрави.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Прекалено подозрително НЕ приличаш на AMOUN, но реши да се прави на Амон Ра (AM-RA) за "бесепарството" на mantaman (гаф). Освен това акаунтите "AMOUN" и "AM-RA" не са ползвани от бая време (втория след като беше разкрит, че е дублаж на първия).
Забеляза, че mantaman те сбърка с against, а аз споменах, че се колебая между двама (сред които не беше against) и веднага реши да влезеш в една типично политическа тема и да се правиш на вманиачен гербер с цел да наподобиш against и така да ме подведеш. Само дето той не е чак толкова фанатизиран гербер. Всъщност, с ника си ти директно нападаш mantaman с цел да те сбъркат с against.
След всичко това остава админите да потвърдят или отречат твъдението ми, че си AMOUN. След някой друг ден почивка можеш да си изградиш нов по-убедителен персонаж, с който съвсем да ни объркаш.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Унвизе отделихме достатъчно време и на тоя персонаж и не мисля че си заслужава да го коментираме повече - то ако почнем на всеки с по няколко профила да му правиме кеф и да му чешеме шизофренията къде ще му излезе края :)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Понякога ви се чудя кога спите. Манта, станал си като Тръмп, спиш 2 часа и си готов. Иначе това е амуна, няма друг такъв психопат.
 
Последно редактирано:
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Унвизе отделихме достатъчно време и на тоя персонаж и не мисля че си заслужава да го коментираме повече - то ако почнем на всеки с по няколко профила да му правиме кеф и да му чешеме шизофренията къде ще му излезе края :)
'Що бе? На мен ми е забавно. Единственото кофти е, че осираме темата. За да се реши този проблем админите просто трябва да я резнат от след началото на боклука и да я пратят в подходящ раздел.

Във връзка със спането:
Най-често спя сутрин, но днес по изключение ще пропусна и вероятно ще е следобед.

Правописно заяждане:
"Понякога" е една дума.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Няма, няма, и стане весело. :D
Я! Текстовия редактор е преболедувал и се е освестил!
Манта, разконспирираха те - дърт бесепар, внедрен в ОК. А ти се правиш на млад предприемач - доста време ти издържа легендата, но контраразузнаването не мош` пребори. ;)
caruk, такива неща като Р.Г. са толкова безполезни, колкото трети крак на петела. (Всъщност, интересен псевдоним - дори и правилно написан, пак звучи народо-разговорно.)
За 150 лв от всеки, хора с общи интереси могат да си прекарат страхотно, и да обсъдят каквото и колкото си искат. Вместо да слушат глупостите на Големия Брат Отвъд Океана! :twisted:
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Прекалено подозрително НЕ приличаш на AMOUN, но реши да се прави на Амон Ра (AM-RA) за "бесепарството" на mantaman (гаф). Освен това акаунтите "AMOUN" и "AM-RA" не са ползвани от бая време (втория след като беше разкрит, че е дублаж на първия).
Забеляза, че mantaman те сбърка с against, а аз споменах, че се колебая между двама (сред които не беше against) и веднага реши да влезеш в една типично политическа тема и да се правиш на вманиачен гербер с цел да наподобиш against и така да ме подведеш. Само дето той не е чак толкова фанатизиран гербер. Всъщност, с ника си ти директно нападаш mantaman с цел да те сбъркат с against.
След всичко това остава админите да потвърдят или отречат твъдението ми, че си AMOUN. След някой друг ден почивка можеш да си изградиш нов по-убедителен персонаж, с който съвсем да ни объркаш.

Здравейте, Unwise. С интерес изчетох темата на лицето AM-RA, ако обърнете внимание на следното мнение: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32533&p=306547#post306547 в него ясно се вижда, че лицето AM-RA изразява категорично подкрепата си към политическите възгледи на лицето mantaman. А както виждате моето присъствие във форума Предприемач е изцяло на противоположна основа.

Колкото до гражданина against, може и да греша, но от мненията които прочетох ми се струва доста плосък индивид (а и съдейки по профилната му снимка) и не виждам по какъв начин стила ми на писане ви напомня на неговия. Може би споделяме едно и също мнение, но това е нещо нормално.

Поздрави и успешен ден.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

kurac, колкото и любезно да се стараеш да се изказваш, използваш фрази в стил AMOUN. Горе изброих бая неща, които доказват, че си AMOUN, но има и още няколко, които ще ги представя след като админите признаят самоличността ти, т.е. още гафове, които следващия път трябва да се постараеш да заличиш в новия си персонаж. Ако не си AMOUN (което ще е невероятно), то си някакъв негов брат близнак ако не по кръвна линия, то по душа.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

kurac, колкото и любезно да се стараеш да се изказваш, използваш фрази в стил AMOUN.

Здравейте, Unwise. Аз не смятам, че фразите са нещо уникално за човек и могат да бъдат третирани като пръстови отпечатъци (в противен случай професията "артист" нямаше да е възможна, нали така? :)), още повече че на пръв поглед не виждам никаква прилика с лицето AMOUN, но явно вие си имате някакво вътрешно предчувствие. Както и да, както вече казах нямам желание да пълня форума с безполезни мнения.

Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Може да се е нагълтал със солена вода, нали пищеше, че ще ходи на море лятото:)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

И трябваше ли да оспамите цялата тема с глупости? Семинара си заслужаваше и не съжалявам, че съм дал 100 лв за билет.Подобен семинар на Ранди струва средно 200-250 долара и ако цената му беше такава във България в залата нямаше да има повече от 200-300 души.Този семинар е насочен изцяло към хората, които се занимават с МЛМ. И това което се говореше се припокрива с много от нещата, които е написал в книгите си.Но научих и много нови неща.Ако не се учим от преуспелите личности от кого да се учим от някой квартален "бай хуй" дето работи за 300 лв и ми развива теории как се правят пари.По-добре да инвестирам 100 лв в билет за семинар чрез който ще науча нещо от колкото да дам 200 лв за билет на ЛЕЙДИ ГАГА.Въпрос на приоритети, не искам да ангажирам никого с това.И да ви кажа няма да агитирам, зарибявам или квото и да било някого с МЛМ.МЛМ е хубаво нещо ама във България е страшно трудно да се работи.Всичко се случва бавно, бавно и то защото на хората не им се е налагало да мислят.По - лесно им е да не мислят и да работят.Е няма лошо, трябва да има и работници освен предприемачи,бизнесмени и прочие.

*Ще напечатам тези дни бележките, които съм си водил от семинара и ще ви ги кача за да видите какво се засегна в семинара.Но като цяло идеята беше как да мултиплицираме мрежата си

Поздрави,
Галин Стефанов!
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

galinstefanov, оспамването на темата просто се случи. Тези дето можеха да резнат от темата боклука явно са в почивка. Все пак е неделя.
А иначе акъли се дават от хора успели в дадената сфера. Истинските успели си имат достатъчно пари за да се занимават с това да искат пари от хората за дребни съвети. Ако толкова му струват съветите, то явно основният му приход е от това, а не от това, че е преуспял в сферата, за която говори. Ето затова съм съгласен с мнението на mantaman за подобен вид събирания.
Не че не е възможно да греша, но за момента съм на това мнение по въпроса.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Ами той има достатъчно добри доходи от МЛМ.Друг е въпроса, че освен че е мрежовик е и инвеститор, писател.Това, че обикаля по света и прави семинари какво лошо има ? А, че му се пълнят залите ?
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Ранди Гейдж е в списъка„Топ 25” на списание „Speaker” на най-успешните оратори в света. Мисията му е да създаде най-много милионери в индустрията на мултилевъл маркетинга (МЛМ). Продал е над 25 милиона копия от своите книги и образователни материали, които са преведени на 25 езика. В настоящата си компания Ранди Гейдж е сътрудникът с най-високи доходи – за 6 години е получил месечни парични бонуси на обща стойност над 6,5 милиона щатски долара.

Семинарът е предназначен за всички хора, които работят в областта на директните продажби и мрежовия маркетинг. Подходящ е и за компании и специалисти, развиващи се в сферата на маркетинга и консултациите.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Аз бях на семинара и съм напълно доволен от Ранди Гейдж. Заслужаваше си парите отвсякъде.

Обаче за организацията и организаторите има забележки:

-Не беше нужно да отправят заплахи, как ще отнемат на някой апаратчето, ако посмее да си позволи да снима.
Все пак, въпреки, че сме в България вървим към цивилизования свят. Има начин да се казват културно нещата.

-При положение, че си дал сто и сто и кусур лева за билет, не е редно някаква лелка да те чаржди стотинки за кенефа - егати резила!
И то остави стинките, ама ти се пикае, а чакаш да и дадеш пари...

-Позволиха си реклама в програмата за фирма за МЛМ - нелоялно отвсякъде, даже въпросната фирма си беше организирала щанд във фоайето.
А лансираха идеята за надфирмено събитие...

-Събраха мейлите и телефоните на посетителите под предтекст - томбола... Ще видим как ще ги ползват данните;)...

Така, че организаторите - Визаклуб търпят критика и според мен лично проявиха нелоялност и в бъдеще ще избягвам събития, които организират.

Но за Ранди Гейдж просто не мога да не отчета, колко професионално направи всичко. Уникален е и си го бива!
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Очевидно успехът му е в писането на книги и изнасянето на лекции по света, а не в това, за което говори. Бих искал да се уча от човек, който набляга на самата дейност, за която говори, а не на самото говорене.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Имаше един период, в който беше извън мрежовия маркетинг. Но в момента е в една компания и от там месечният му доход е $ 100 000.
Така, че не е теоретик...
Ама да не му адвокаствам.
 

Горе