Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в НДК

galinstefanov

Well-Known Member
Аз ще присъствам интересувам се дали ще има и други присъстващи от предприемачите.Ако някой иска да се видим там да ми пише на ЛС.
Информация за семинара : www.randyinsofia.com
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

София я чувствам прекалено далечна от бая време. Трудно ще се задвижа натам. Успех на събирането.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Галине верно че удара на пингвина беше тежък ама чак пък групови терапии да почнеш да посещаваш не е на добре :)

После да разказваш може да ти направиме парития на билета :)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Изгледах видеото на сайта. Естествено не се бях приготвил за разкриванто на някаква велика тайна, но пак си останах разочарован.

Верно приказва много, много сладко, но накрая нарисува една графика на дъската която ужасно ми заприлича на бъкс сайт или пирмида от 90-те.

В смисъл не схванах, защо му се харчат по 150лв. билетите?
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Галине, ще оставиш тая русата кака заради някакъв плешив янки, ц, ц, ц. Момче, осъзнай се :lol:
 
Re: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Не са ни поддали никакъв PR или информация за него. Аз от теб разбирам. Ровя се често из мрежата, но не бях попадал на информация за този семинар.

Ето и медиите, в които е имало повече информация за събитието: randyinsofia.com/bg/sponsors - най-долу.

Ако знаех, щях да ги помоля за малко инфо за нашите потребители из цялата мрежа на ADX. Но за съжаление чак сега разбирам за това. Но ми изглежда интересно. За съжаление аз няма да присъствам, но ако някой друг ще ходи, нека спомене. Това е хубав повод предприемачите да се видят - много е интересно, повярвайте ми. На срещи на форума се получават много хубави дискусии. Излишно е да казвам, че освен общите интереси, може да се говорят още много неща. Повечето потребители са добронамерени и отворени за всякакви предложения и дискусии. :)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Вероятно съм предубеден но за мен подобни семинари са пълен ташак - схемата винаги е една и съща - Идва месията - кратка история за месията как от бедено гето в УСА е станал мунтимилионер - И понеже една сутрин се е събудил озарен от божията светлина е решил да обикаля света да отваря очите на слепите за пътя и истината вместо да си гледа много печелившият бизнес. А то всъщност бизнеса му е да обикаля света и да събира на балъците парите - за целта е необходимо само да е добър психолог да си докара малко ексцентричен вид и нужният ПР.

Дори и да приемем че той е измислил някаква нова печеливша стратегия и да приемем че е решил да я сподели със света - какво се получава на края - ами същото като със всяко нещо за което са научили прекалено голям брой хора - спира да работи.
Някой по горе попита що са му толкова скъпи билетите - това е част от играта аз съм почти сигурен че ако обяви вход свободен ще има по малко посетители :)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Мр. МЛМ:). Иначе му трака яко ченето, но то това основния коз.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Вероятно съм предубеден но за мен подобни семинари са пълен ташак - схемата винаги е една и съща - Идва месията - кратка история за месията как от бедено гето в УСА е станал мунтимилионер - И понеже една сутрин се е събудил озарен от божията светлина е решил да обикаля света да отваря очите на слепите за пътя и истината вместо да си гледа много печелившият бизнес. А то всъщност бизнеса му е да обикаля света и да събира на балъците парите - за целта е необходимо само да е добър психолог да си докара малко ексцентричен вид и нужният ПР.

Дори и да приемем че той е измислил някаква нова печеливша стратегия и да приемем че е решил да я сподели със света - какво се получава на края - ами същото като със всяко нещо за което са научили прекалено голям брой хора - спира да работи.
Някой по горе попита що са му толкова скъпи билетите - това е част от играта аз съм почти сигурен че ако обяви вход свободен ще има по малко посетители :)

Здравейте, по принцип хубавото на подобен род събития, както каза и колегата отгоре, е че събира на едно място хора с предприемачески дух - на тях им е интересно просто да си говорят със себеподобни. А Вие ми приличате, с извинение, на някой дърт бесепар, научен само да краде от държавата - то не е интересно за хора като Вас.

Поздрави.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

mantaman, за пореден път те обявиха за бесепар. Радвай се, че тук не е Google. Ако беше, щеше да излизаш в съзнанието на форумците на първа позиция за думата "бесепар" и то заради добре спретнатата Google Bomb.
Имам интересен реторичен въпрос. Ако ти си бесепар и аз подкрепям това дето си го написал горе за подобен вид събития, аз получавам ли добро класиране за думата "бесепар", тъй като те линквам със съгласието ми с твоето мнение? Не, че искам да се класирам точно за тази дума, но въпросът си е въпрос.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Здравейте, виждам че съм всял объркване с използването на метафората "бесепар"... нямах предвид буквално, по-скоро го използвах като синоним на глупав човек, без усет за предприемчивост, научен само да краде от държавата. Извинявам се за объркването, няма нищо общо с партии, пък и аз няма как да знам участниците в дискусията за кого гласуват.

Поздрави.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

По Здрав и на теб :)

С една дума понеже двамата споделят едно и също мнение са прости и крадливи, така ли? :)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Я тъпото копеле Агейнст се е върнал с нова регистрация - Беше почнал да ми липсва почти от месец го няма но явно му се е отразило добре започнал е да ползва сложни думи като метафора и синоними - сигурно са ги водили някъде на семинар гербаджийчетата да ги ограмотяват малко че само се излагат по форумите.

Унвизе даже не е важно дали си на същото мнение щом момчето на аватара ти носи червена фанелка значи си заклет бесепар :)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Здравейте, white_pawn. Не бих желал мнението ми да се тълкува като нападка по някакъв начин, още повече към гражданина Unwise. Психопортрета, който съставих беше единствено за гражданина mantaman, на базата на начина му на мислене, който според дългогодишния ми опит в контраразузнаването идеално пасва на споменатата по-горе група хора.
Или казано иначе - не вярват в предприемаческите общности, тъй като там няма т.нар. "далавера".

Колкото до гражданина Unwise - въпреки, че застава зад същото мнение, не смятам че спада към същата група, тъй като при него се наблюдава един полемичен похват, известен сред по-младите като "тролене". Смятам, че именно това определя и текущата му позиция.

Поздрави.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Май няма как да е Агейнст не може да е научил толкова сложни изречения за един месец - това ще да е оня путьо дето ревеше за репутациите преди една седмица - аз така и не разбрах баннаха ли го та е направил нова регистрация или я е зарязал старата щото я засра здраво
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Здравейте, mantaman. Не разбирам откъде идва враждебната Ви позиция, след като посочих, че мнението ми е с изцяло аналитичен характер (съставяне на психопортрет, обясняващ позицията Ви). Може би враждебността Ви идва от факта, че ме бъркате с предишен читател на форума, към който имате резерви. Уверявам Ви, че не е такъв случая.
Присъствието ми във форума Предприемач е отскоро, а реших да се включа в текущата тема, тъй като сметнах, че сравнително младата аудитория на форума се вкарва в заблуда от т.нар. "дърти бесепари" и е необходима намесата на човек с повече житейски (и аналитичен ако ми позволите) опит.

Поздрави.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Ако ми позволите бих желал да използвам жаргонен език и да попитам кой е тоя необуздан младеж (а.к.а. "келеш"), дето ми даде негативна репутация? Не смятам, че е редно аргументите, които изказвам да бъдат омаловажавани чрез такива похвати.
Смятам, че градивната полемика е правилния начин за изглаждане различията в мненията и бих желал да призова читателите на форума към същото.

Поздрави и успешен ден.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Моето мнение е също толкова аналитично - Анализирайки префърцуненият ти стил на писане не е трудно да се сетя че съм го чел из темите а дали си си направил един или няколко ника ми е през оня работа - щом това те кара да си хепи - лошо няма
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

kurac, по начина ти на изразяване съдя, че определено не си нов. Все още не съм те идентифицирал точно (имам колебание между два user-а), но попиши малко и ще ти завърша психопрофила. Предното може да беше тролене (умишлено), но това е сериозна закана за разконспирация.

П.П.:
mantaman, Луфи (този от картинката) ми дигна класирането за думата "бесепар". Ще излезе голям SEO специалист този.
 

Горе