Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в НДК

От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

rtrtr да имаше забележки към Visa club, забелязах тези неща също, но я ми кажи на ЛС коя компания си е направила ПР в фоайето, че съм пропуснал
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Ами ще я видиш в програмата - рекламната брошура, която даваха на входа. Някаква фирма(млм) за кафе - - бяха направили щанд и раздаваха чашки с кафе. То си беше официално обявено при откриването.
НО все пак браво на организаторите! Въпреки критиката, която търпят - да направиш такова мероприятие е сериозно постижение.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Очевидно успехът му е в писането на книги и изнасянето на лекции по света, а не в това, за което говори. Бих искал да се уча от човек, който набляга на самата дейност, за която говори, а не на самото говорене.
Е, Unwise, това е малко едностранна гледна точка. Лекторството изисква същия майсторлък, както и реализацията на дадена идея. Дори, смея да заявя, иска повече.
По-горе писах за третия крак на петела. Не се отмятам. Но моя житейски опит и начина на придобиване на знания към днешна дата са съвсем други от тези на човек на възраст 20- 30 години.
И това е съвсем нормално.
Да си добър лектор е призвание. Много хора знаят много неща. Но не умеят да ги поднесат на другите в разбираема форма.
Отделно, че в България не се гледа с добро око на хора, печелещи от споделяне на знанията си. Тук е прието знаещия да споделя безкористно своите знания.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Образованието струва пари. По-дребните неща се предоставят безплатно. Само дето истинско образование се търси от човек, който работи това, за което говори/пише, а не такъв, който само говори/пише. Тъй като съм учил в средното и висшето (недоучено) инженерна специалност, знам как се определят кадърните даскали. Кадърните даскали са тези, които го работят това дето ти го преподават и между другото ти го и преподават. Проблем е когато само ти го преподават без изобщо да го работят. С толкова писателска и лекторска дейност трудно ще повярвам, че този човек има време реално да практикува това, за което говори/пише.
Такива конференции е нормално да се организират рядко и то с говорители светилата в дадената сфера. Те не се занимават основно с лекторство, а го правят само за тези специални събития (веднъж на една или няколко години). През основното си време упражняват активно занаята си. Другото си е просто ораторско майсторство и омайване на присъстващите.
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

Аз ще присъствам интересувам се дали ще има и други присъстващи от предприемачите.Ако някой иска да се видим там да ми пише на ЛС.

Искаш да разчекнеш няколко веганки... или вегани, не виждам друга причина.
Хубаво и интелигентно момче да посещава подобни мероприятия.
Това си е голяма измама и добър бизнес.
Аз бих отишъл само заради горната причина, да си уговоря няколко срещи и да взема няколко телефона на мацки с липса на витамин Д :)
 
От: От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж

Искаш да разчекнеш няколко веганки... или вегани, не виждам друга причина.
Хубаво и интелигентно момче да посещава подобни мероприятия.
:shock:
:shock:
:shock:
:shock:
 
От: От: От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Г

:shock:
:shock:
:shock:
:shock:

Няма място за чудене, ние милионерите сме си ексцентрични. 8)
 
От: От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж

Искаш да разчекнеш няколко веганки... или вегани, не виждам друга причина.
Хубаво и интелигентно момче да посещава подобни мероприятия.
Това си е голяма измама и добър бизнес.
Аз бих отишъл само заради горната причина, да си уговоря няколко срещи и да взема няколко телефона на мацки с липса на витамин Д :)

абе, от 8 сутринта ли почвате да пиете бе хора??? :)
 
От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж в Н

OnDzi нещо не ти хващам мисълта...На това мероприятие имаше и страшно много други хора, които са си с всичкия и са доста по напред финансово за сметка на 90 % от форума.Тва въобще не беше групова терапия както някой в предните постове се беше изказал.След като не сте го посетили не правете такива заключения.
 
От: От: Ще има ли присъствие от форума на утрешният целодневен семинар на Ранди Гейдж

абе, от 8 сутринта ли почвате да пиете бе хора??? :)

Наистина започваме от сутринта, но не е точно пиене. :)
 

Горе