Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОПИ.

От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Radev, идеята за интервютата е много готина - поздравления.
Искаме още интервютаааа...обаче
Абе много се карате в онзи форум и хабите енергия.:)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

еми караме се, щото както си седях и ме баннаха заради правило, което измислиха на момента. Малко комунизъм стана и ме метнаха на прасетата да ме ядат в концлагера
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

А на теб пука ли ти от това, освен, че ти е обидно?
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

винаги ми пука, когато в обществото има такива неща
Кое общество?
Обществата не създават правила със задна дата:)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Радев, това за гадта беше с емотикон, но явно си афектиран от случката. Питаш ли ме какво ми е, след като на два пъти бях подложен на унищожителна критика.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

знам, че беше с емотикон :)

Теб не те питам. Щот няма как и да разбера точно. Със сигурност ти е било _доста_ криво. Ти си кораво копле обаче и не обръщаш внимание и не ти пука :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Радев, това за гадта беше с емотикон, но явно си афектиран от случката. Питаш ли ме какво ми е, след като на два пъти бях подложен на унищожителна критика.
Аз ако съм - критиката от единия крачол - в другия :)
Ама с Радев отнесохме по един БАНан за назидание ... аз бях до тук с онзи форум ...
Тебе те баннаха за същото като мен - офтоп в пазара ... то даже и в DP бана не е 10 дневен :)

Threads: 6,290, Posts: 53,442, Members: 1,776, Active Members: 375
Вече са с 2 по-малко, а реално пишещите бяхме 20 човека най-много :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Току що погледнах в онзи форум, за пръв път. То там само разно банани с пижами се разкарват. Страшна работа! Радев обаче целенасочено си го е търсил с фалшивите подписи :lol: .
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Това, което гледам в момента като класиране убива всичко детско в мен.
На първо място във временното класиране е една страница само с 1 видеоклип и без нито ред кънтент, но подкрепена от силен сайт.И само това.
Което ще рече, че линковете, а не уникалното съдържание са важни.
Тъпо и тъжно като извод, но факт.
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

само да вметна и дори не се е напънал още като хората :)

не е така за съдържанието тук много ще ти кажат как се изкарват пари със много слаби линкове и силен контен :) лошото на системата с контента че веднъж седмично поне трябва да добавяш за да не изпаднеш а си говорим за хаи компетитв ниши с кинти в тях ама някои и за толкова ги мързи :)

пп ама не става само с контент :) а доколкото го наблюдавах кафеина дава предимство на ексакт матч домеина :) ама не съм напълно сигурен все още докато не го видя наживо :)

Без да ви се намесвам в спора ама тук имам малък коментар да постна:

Не е необходимо много да разбираш от СЕО обаче трябва основните неща да ги знаеш(има ги в секцията за оптимизацията на търсачки), после си вземаш един домейн и го бодваш на Blogger (трябва добре да се замаскира блога) + 100% уникални статии + добре написано сейлс копи + линк билдинг и магията става без да плащаш за нищо. Тествано е и действа самоче не можеш да го оставиш на автопилот щото ще изпаднеш в 9-та глуха. Тук може да не се съгласят много хора с мен, но това си е мое мнение:)

За да направиш добри пари се иска доста на брой сайтове и инвестиция в реклама, както и опит. Много малко хора които не са се занимавали с това в момента могат да пробият веднага, както бях казал и в друга тема конкуренцията е голяма-куцо, кьораво и сакато правят сайтове, а купувачите са по-малко.:)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Състезанието показва това, което е в действителност - само кликарски и copy-paste сайтове в мрежата + линкове и пак линкове.
Рядко нещо наистина да те изкефи.
Ама щом това се харчи няма да се цепим.
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

състезанието показва пълния екстриим на сеото и неща които иначе не би направил със сайта си ако смяташ да се задържиш дълго (с години) на топ позиции в нишата... когато има много тежки играчи с линковете дори и да вкараш $1000 в линкове може и да не излезеш първи това се доказа на предното съсътезание.... в слуачя сайта не е купувал ползва си връзките (линкс - на англииски ) :) и тук пак опираме до това че хората не ценят това което им е дадено безплатно http://live.kabinata.com/seo.php?smillFile=6

и нали ми е приятелче :)
ипотпал.net

а ако го правиш за пари не за слава схемата с униклания контент все още работи и докарва $$$ на сериозните при нас тези с дупликеита се дънят :)

пп сайта не е дупликейт а си е уникален в момента
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Ще се опитам да се вслушам в мнението ти.
Между другото сайта не го знаех на кого е,защото не съм участник и не се хабя да проверявам кой кой е, но това няма и значение толкова в случая.
Абе накрая ми се иска, както в състезанието, така и в мрежата
кънтента да е кинг, заради усилията на някои уебмастери все пак да са поне малко оригинални.
Ще видим дали ще се случи обаче:)
П.П Мерси за видеото.Беше ми интересно и полезно за стратегиите за разпределение на линковете във времето.
 
Последно редактирано:
От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

заповядайте в ипотпал форума :)
Аха, не се даваш значи на конкуренцията.
Уважавам това ти качество:)
Обещавам по възможност редовно да ти спамя ипотпалския форум:)
 
От: От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното н

Аха, не се даваш значи на конкуренцията.
Уважавам това ти качество:)
Обещавам по възможност редовно да ти спамя ипотпалския форум:)
То цялото състезание е за тестове, та реших да изтествам тази форум платформа.
Пък и се надявам да почнат да пишат някой от участниците, че линковете са dofollow във форума и ще са им от полза :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Естествено, че ще са им от полза
Dofollow линкове от ипотпал домейн за изпускане ли е ;)
 
От: Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

и тук пак опираме до това че хората не ценят това което им е дадено безплатно [url]http://live.kabinata.com/seo.php?smillFile=6[/URL]

Аз честно казано го спрях още на 30тата секунда. Голяма мъка е да слушаш това ъ-кане и а-кане след всяко едно изречение, колкото и интересни неща да разказва. Чудя се човек като е решил да прави някаква презентация, защо поне единпът не си е репетирал вкъщи какво ще каже.
 

Горе