Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОПИ.

От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Онея блогъри дето са се събрали, абсолютно нищо няма да направят :) Как им беше домейна, да си ранкна страницата в блога ми преди тях :)
 
От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

Абсолютно подкрепям! Някои хора явно се дразнят от състезанието, но какво от това? Прекалено много внимание му отделихте, а не заслужава, даже му дадохте линк от Предприемач към блога му, което си е + за него.
Надявам се rak да коригира линка!
Готово, изтрих линка, кой прочел, прочел.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Ъпче на темичката, което е провокирано от Нетсърфъра и точно този пост
Съответно и въпросче, което ми се върти в главата от началото на състезанието,
а именно :
Изложени ли са на риск от Гугле бан стари и хубави домейни/сайтове/ , ако участват в такова сео състезание чрез поддомейн или връзки към такъв сайт ?
Много ми се иска да чуя мнения,разсъждения и споделен опит по въпроса.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Аз полека лека със страничката във блога напредвам, ако си бях прочел книгата по немски, щях по сериозно да се позанимавам, но в случая тя е доста по интерестна от ипотпал лайна
 
Re: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

Ъпче на темичката, което е провокирано от Нетсърфъра и точно този пост
Съответно и въпросче, което ми се върти в главата от началото на състезанието,
а именно :
Изложени ли са на риск от Гугле бан стари и хубави домейни/сайтове/ , ако участват в такова сео състезание чрез поддомейн или връзки към такъв сайт ?
Много ми се иска да чуя мнения,разсъждения и споделен опит по въпроса.

по принцип не са това е много старо като отговор и си личи кои е чел материали от едно време... в най общия случай тръсед домеин не изгаря заради мизерии от събдомеин разбирасе излкючвам моменти в правилита се спазят тенденциозмо от менуал едитори ... например пускаш си саит на дир.бг на които ползваш клокинга като те хванат не изгаря целия дир... иначе за линковете ами в някои случаи може да светнат някакви флагове и да предивика менуал проверка и тогава ако има други неща може да има проблеми но в общия случаи няма проблем отново изключвам тенденциозно отношение и виж темата за гб темплейтите и деиндексирането им в секцията за книгите и курсове това също го имам на предвид под тендециозност*

*и да знаеш че 90% от уж големите известни сеота никога не са се сблъсквали с този проблем и незнаят за него така че по темата ще знаеш повече от тях след като я прочетеш :)
 
От: От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното н

Готово, изтрих линка, кой прочел, прочел.

ееее, как можа да го изтриеш :lol: , аз имах линк там
ето защо почнах да падам :mrgreen:
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Споделете вашите мнения за състезанието! Набират ли скорост вашите нови домейни?
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

поддържаш темата ли?
очевидно е, че вече взе да поомръзва :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

поддържаш темата ли?
очевидно е, че вече взе да поомръзва :)

Защо не? Нека има от всичко по малко :)
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

има дата от която започва записването категориите ще бъдат обявени като почне демек вдругиден

препочитаме да ви оценим някои готов проект правен да ви изкарва пари или с идеални цели но работещ а не правени специално за състезанието за да не ви губим от времето за правене на пари :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Аз мисля да се пробвам на този ипотпал, ама мисля да не си давам зор на първо четене. Какво точно ще правя и как ще го правя ще реша след 2 седмици, когато постихне малко първоначалната еуфория :) Всеки, който се чувства по-красив и по-умен от мен, може спокойно да ме линкне... все пак сте нещо повече от мен и трябва да помогнете на по-низшите същества :)

тъй като съм не само по-красив, но и по-умен, мисля за начало да те подкрепя с един линк в подписа низши, пък по-нататък и още :p
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Предприемач участници, какво става с вас, много се губите нещо напоследък ....:(
къде дремете?! айде че не остана
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Радев, защо си такава гад? Заради теб промениха правилата в webmaster-a. :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

не мисля, че може някой обективно да ме нарече гад, тъй като нищо лошо не съм направил.
Двата ми бана в един ден заради правила, които излизат днес само за да ме баннат са показател за безсилието на администратора на онзи форум да осъзнае собствените си недъзи като админ и качество на форум.

по старите правила не съм правил нищо нередно, колкото и да му се иска на онзи да съм правил, за да ме изтъкне и разобличи.
по "новите правила" от днес, вече си му казах, че е аматьорско и доста патетично.

предай му, че и на мен няма да ми липсва
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Предприемач участници, какво става с вас, много се губите нещо напоследък ....:(
къде дремете?! айде че не остана

Не си казал, не сме се обадили....:D
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Ауу ... и тебе ли те баннаха :)
Гаден спамер :D
не мисля, че може някой обективно да ме нарече гад, тъй като нищо лошо не съм направил.
Двата ми бана в един ден заради правила, които излизат днес само за да ме баннат са показател за безсилието на администратора на онзи форум да осъзнае собствените си недъзи като админ и качество на форум.

по старите правила не съм правил нищо нередно, колкото и да му се иска на онзи да съм правил, за да ме изтъкне и разобличи.
по "новите правила" от днес, вече си му казах, че е аматьорско и доста патетично.

предай му, че и на мен няма да ми липсва
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

карай не му се сърдя
всеки има кофти дни и си го изкарва на някой беззащитен човечец :)

влизам му в положение на... деда знам.. обиден от "арогантното ми поведение"?! (квото и да значи тва)
 

Горе