Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОПИ.

От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

оофф
хахах
верно че минало час от както шях да си лягам.
еми пич...
ставам в 6
почваме да бачкаме в 7 часа. Сутрин е най-продуктивно. После като се наядем и само alt и tab-ваме :)

_________________________
Набор от символи и клавиши в ипотпал клавиатурите - изходно устройство за диалог е ипотпал устройството. Компютърните технологии не са това, което бяха, жалко, че новите ипотпал компютри още не са излезли. Постепенно индексиране на уеб сайтовете в ipotpal SEO състезанието
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

времето за филм тая вечер си отече... :(
ем ай лека, Ипотпалци
:)
 
Re: От: Re: От: Има ли Ипотпал коалиции в състезанието вече?

това е страхотна идея, ако аз спечеля, което много ме съмнява ... 1000 лева за благотворителност и с останалите пари - 1000 бири + някакво мезе и на една поляна на Витоша - всички от тук и Webmaster-a са добре дошли :)

добре ще го запомним това :) малко ще е студено през април ама няма проблеми :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Мен ми е чудно как се оптимизира сайт с такива линкове
Код:
http://asus.laptopi.xxxxxxx.xx/laptop-asus-x80-le-4-p151-ot-хххххххххх-хх/specifications/
и дали тия от ноутбук няма да се усетят, че си хвърлят парите на вятъра и занимават децата с глупости.
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: Има ли Ипотпал коалиции в състезанието вече?

Тук обявяват, че цяла шахматна мрежа се е включила:)

Шахматистите са опасни, и аз не знам какво да очаквам от тях, а сме в един отбор :D

Иначе моят личен Ипотпал дневник се класира за 1 ден на 23 място, значи не е чак толкова зле положението :)

Днес раздадох седмичния бонус линк на временния водач - някой ако може да ми обясни как е получил (даже и за малко) линк от началната на Propeller.com ще се радвам :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Брей каква тема...чак сега я видях и трябваше да я чета цялата :evil:
Аднах и аз един събдомейн на позадрямал мой домейн :) за експеримент В пост 1 на блога съм написал,че е за фън нямам време да отделя а писането на тъпи историики ми е хоби колко му е да сложа на 2-3 места ипотпал.Отделено време към час с 3-4 линка без да съм сложил всичките сео плъгини днес се мотаеше на 3та страница блогчето.

Izida се представя добре :clap:както и други съфорумци :wink:

Обичам отборната игра и имам идея как на финалната права ако се съберем няколко играчи да вземем наградата.С една забележка да дадем част от сумата за благотворителност.
 
От: От: Има ли Ипотпал коалиции в състезанието вече?

е, ето първия отбор, сериозна конкуренция и повод за притеснение за всички участници.
После ще разделите ли парите :wink:

Не, ще ги дарим, участваме за идеята, до момента с променлив успех (1-10 място варираме)
 
От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

Izida се представя добре :clap:както и други съфорумци :wink:

Радвам се, че така разсъждаваш, но още е много рано да се каже.
Най-търпеливите ще успеят!

Чудесно е, че си се включил.

Успех на всички :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Ехааа, една много интересна лична история в един ипотпал блог.
Непременно прочетете.
 
От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

Мен ми е чудно как се оптимизира сайт с такива линкове
Код:
http://asus.laptopi.xxxxxxx.xx/laptop-asus-x80-le-4-p151-ot-хххххххххх-хх/specifications/
и дали тия от ноутбук няма да се усетят, че си хвърлят парите на вятъра и занимават децата с глупости.
Шшшшшт, тихо, да не разбере спонсора. Баси спамърските УРЛ. Как им е дошло на ум? Тъпанари сео-та.

Иначе децата по-добре да се занимават с глупости, отколкото да се избиват.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Тази сутрин мярнах една статия по темата, един блогър е маркирал думата ипотпал за спам.
Изтрих линка, както искахте.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното н

Шшшшшт, тихо, да не разбере спонсора. Баси спамърските УРЛ. Как им е дошло на ум? Тъпанари сео-та.

Иначе децата по-добре да се занимават с глупости, отколкото да се избиват.

Аз не разбирам от сео, обаче и такъв мишмаш не съм виждал скоро. laptopi и spesifications, и поддомейни и подподдомейни и можеше и някой китайски йероглиф и щеше да стане супер.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Trader, когато не разбираш, обикновено се пита, а не се дават оценки. Поддомейните и подподдомейните си имат своя смисъл.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Trader, когато не разбираш, обикновено се пита, а не се дават оценки. Поддомейните и подподдомейните си имат своя смисъл.

Нема лошо. Вие сте специалистите :) Успех
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Тоя блогър хубаво е маркирал думата като спам, хубаво си е изразил мнението си в блога си, само обаче имам да коментирам:

Неговото безмислено оплакване от ипотпал състезанието и другите подобни с какво е по-различно от тоя безмислен спам и с какво той е по-добър и с какво е принесъл за обществото, че сравнява разни инициативи със себе си.
И сега той героя ли е а ние сме спамърите?

_________________
Гугъл се стабилизира днес но нека Да не си въобръзяваме нищо за Ипотпал!. Ипотпал PrePrint: Heuristic Approaches for the Quartet Method of Hierarchical Clustering. Ипотпал MacBook Pro – новият 17” лаптоп от Apple
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Ами разбирам го човека, като почне състезание и всеки малък "акер" тръгва да спами навсякъде и хората им става досадно. Докато ние се спамим предимно помежду си :D.
 
От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

Ами разбирам го човека, като почне състезание и всеки малък "акер" тръгва да спами навсякъде и хората им става досадно. Докато ние се спамим предимно помежду си :D.
Понеже аз не съм малък "акер" (май), а и не знам кои сте "Вие", май нещо не се вписвам и понеже и не знам дали съм спамър, съвсем се обърках.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Ние се спамим предимно по сайтовете който участват само в състезанието, а малкия хакер (акер) спами навсякъде и без мярка. Затова им писва бързо на обикновените юзъри :p.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

обикновенните юзъри дори не подозирират за сео състезания
повярвайте ми
а блогъра от по-горе, просто се е намърдал в калта и не е обикновен юзър.
Защо от познатите ми, които не са чували за трите буквички "S", "E" и "O", не са чували и виждали "ипотпал" спама?
Защото не се врът в спама. Имат си един нормален културен средностатистически интернет щастлив живот :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

обикновенните юзъри дори не подозирират за сео състезания
повярвайте ми
а блогъра от по-горе, просто се е намърдал в калта и не е обикновен юзър.
Защо от познатите ми, които не са чували за трите буквички "S", "E" и "O", не са чували и виждали "ипотпал" спама?
Защото не се врът в спама. Имат си един нормален културен средностатистически интернет щастлив живот :)

Абсолютно подкрепям! Някои хора явно се дразнят от състезанието, но какво от това? Прекалено много внимание му отделихте, а не заслужава, даже му дадохте линк от Предприемач към блога му, което си е + за него.
Надявам се rak да коригира линка!
 

Горе