Ще я пуснат ли замундата пак или е КРАЯТ?

За толкова години не намирате ли периодичност на събитията... Пускат един тлъст спам, че били затворени и след 2 дни са онлайн с двоен трафик. Всичко е един ПР.

Иначе, и аз отдавна не ползвам Замунда.
 
Нещо си се объркала. Зелката качват много по-бързо новите сериали, особено тези, които ги дават по бТВ и замунда се уплашиха заради авторските права и ги махнаха :)
Нещо си се объркАл ти. Ако исках да гледам сериалите, излъчвани по ''бтв'', щях да ги гледам директно по тв-то. Зелката не качва и 20% от най-новите сериали. Търсила съм и знам. Колкото до арена-та - така и не можах да заработя с тоя торент сайт. Теглила съм и от torrent project и от pirate bay. Проблемът е, че замунда нет. предлага най-доброто и като качество и като актуалност и като удобство за потребителя. Надявам се скоро да тръгне отново, защото изгледах всичко, което имах свалено, huh...:(
 
И....Zamunda's back. :):):)
 
Скоро тея тъпни където бълва Холивуд ще се моли на торент сайтовете да им ги публикуват и ще плащат на хората да ги гледат:)
Не знам ние ли сме станали по-претенциозни, обаче един филм няма който да ми хване вниманието, е с някой малки изключения.
 
Спотифай намери цаката на MP3-ойките и на практика ги лиши от смисъл. Скоро същото ще стане и с торентите, когато някой успее да направи легален Popcorn Time. Еволюцията не може да бъде спряна.
 
Спотифай намери цаката на MP3-ойките и на практика ги лиши от смисъл. Скоро същото ще стане и с торентите, когато някой успее да направи легален Popcorn Time. Еволюцията не може да бъде спряна.
Аз мисля, че родните и не само родните изпълнители вече не разчитат на продажбите на албуми. Изцяло е участия, реклама, присъствия по ивенти. След Напстер музикалната индустрия не е същата определено. А сега и с торент тракерите въобще. е ми се мисли следващото нови на еволюция какво ще представлява. :)
 
Zamund-ите са вече горе. При .нет е имало проблем с хостинг доставчика....някакъв токов удар. :) Явно не е било това, което повечето си мислехме.
За малко да се опропасти президентското гласуване ... хаха
 
За малко да се опропасти президентското гласуване ... хаха
Мисля, че това повече вълнуваше хората от кой ще им е държавен глава. След сегашния са се предали. Но поне да не има спрат безплатните филми. :)
 

Горе