Ще я пуснат ли замундата пак или е КРАЯТ?

Blinky

Owner
Днес гледам по социалните мрежи много се дискутира това със Замундата. Май и двете. Нет я проверих, няма я, .се си е там. Странно. Някой някакво инфо да има...ако някои от собствениците или админите на сайтовете чете, нека да сподели.
 
Най - вероятно е под DDoS атака или някой от ГДБОП ги е "натиснал" вече
 
Доставчика им не реагираше, дори и техният сайт не се отваряше и най-вероятно става въпрос за дос, а не за нещо към замундите ... Аз да питам нали уж бяха на различни собственици, кражби не знам си какво, а в крайна сметка при един хостинг доставчик се озоваха и паднаха по едно и също време.
 
Зелката е в Холандия, замунда.нет е в Швейцария май. Затова и сега зелката зарежда, замундата - не.
 
Голяма мъка за киноманиаците като мен. Убедена съм, че това не е краят, а само временен технически проблем. Междувременно пропускаме новите серии на сериали, които се качват само в нет-а. Зелката е слаба ракия като актуалност. Това, че зарежда не ми върши особена работа. Е, дръпнах новия епизод на Shameless, но все пак. :) Чакаме завръщането.

п.с. Явор Колев казва, че не е виновен този път. :D
https://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1616854
 
Дано скоро не я пуснат та тези дето имат сайтове за филми да вземат да спечелят някой лев. Но всичко ще приключи след ден два максимум.
 
Голяма мъка за киноманиаците като мен. Убедена съм, че това не е краят, а само временен технически проблем. Междувременно пропускаме новите серии на сериали, които се качват само в нет-а. Зелката е слаба ракия като актуалност. Това, че зарежда не ми върши особена работа. Е, дръпнах новия епизод на Shameless, но все пак. :) Чакаме завръщането.

п.с. Явор Колев казва, че не е виновен този път. :D
https://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1616854

Нещо си се объркала. Зелката качват много по-бързо новите сериали, особено тези, които ги дават по бТВ и замунда се уплашиха заради авторските права и ги махнаха :)
 
Забравихте ли за старата АренаБГ :) Поддръжана е
 

Горе