Що не спите бе?

Що не спите бе?

  • Обичам да работя по тъмно

    Votes: 11 39.3%
  • Вампирясвам

    Votes: 17 60.7%

  • Общо гласове
    28
От: Що не спите бе?

Защото съм дървена ваканция и се възползвам максимално от времето през което двугодишната ми сестра спи и не ме тормози :D :)
 
От: Що не спите бе?

Защото съм дървена ваканция и се възползвам максимално от времето през което двугодишната ми сестра спи и не ме тормози :D :)
Горкия.. Аз за 3 дни ми се събират я 10 часа сън я не...
 
От: Що не спите бе?

Последния ми рекорд заради работа/дискотеки беше около 60 часа без сън , като в края на тия 60 часа имаше и доста алкохол . Тогава за първи път тотално съм блокирал че да не помня и как съм се прибрал ....
 
От: Що не спите бе?

Лошото е, че ми свършват цигарите и кафето. А трябва да ставам в 6 ! Леле по-добре да не лягам.
 
От: Що не спите бе?

По това време се работи най-добре. Не звънят телефони, никой не ти наднича в офиса. Тишина, спокойствие и ефективност!
 
От: Що не спите бе?

Рядко си лягам преди 3 - както казаха и другите по това време най добре се работи щото никой не ти се друса на главата
 
От: Що не спите бе?

Големи сте работохолици! Аз по това време се наливам с бира или вино и слушам хубава музика, която ме зарежда с нови идеи и ме вдъхновява. Ето сега съм си приготвил 30/40 песни на Lara Fabian + две големи Загорки и смятам да се възползвам максимално и от трите!
 
От: Що не спите бе?

Мда,наистина по-добре се работи през нощта.Проблемът е ,че се усеща липса на слънчева светлина,особено през зимните месеци,което неизменно води до понижение на тонуса.По тази причина последно време гледам да го избягвам това.
 
От: Що не спите бе?

По това време на годината - вампирясвам.
Лятото - по-добре се бачка определено, като не ти е жега, прозореца е отворен, лъха ти свеж въздух и си блъскаш по клавиатурката... :)
 
От: Що не спите бе?

Май аз най-много вампирясвам... хич да не е мога да си изкарам спокойно до 5 и 30 :)
 
От: Що не спите бе?

Имаше една приказка за совите и чучулигите. Два типа хора са, биологичните часовници са настроени различно. Едните са си активни през деня, могат да станат в ранни зори, другите обичат нощния живот и си лягат на разсъмване :) Тука сме се посъбрали сови явно
 
От: Що не спите бе?

вампирясвам

денем и нощем,лете и зиме,пролет и есен
мирише ли на $ :mrgreen:

само си изкарайте пепелянките от джобовите,дето мами ви ги слага преди даскало:clap:
 
От: Що не спите бе?

Най-добре се работи през нощта, защото всички в къщи спят, и няма кой да ми пречи.
Много точно мнение..
Пълна тишина..

Лампите загасени, чуват се само клавиетурните бутончета "цъка-цъка-цъка" плюс звука на мишката "клик-клик-клик" :lol:

Добре е да се работи вечер, но ако можех да ставам рано бих предпочел това..
Искам да стана в 9 часа и да бачкам..(охх кеф..)
Ама.. друг път.. почвам да осещам слънчевата светлина, чааааааааааак към 12;00(на обeд) :D:d
 
Аз така или иначе си имам проблеми със спането, ама в момента вината е на Torchwood
 
От: Що не спите бе?

Гледайте България Бразилия-Световно по волейбол за младежи

Не че има смъсъл от този мач след като нашите се издъниха в първите два си събират куфарите !!!
 
От: Що не спите бе?

Dexter + че се занимавам по първия си сайт, който ми създава повече главоблия от очакваното.
 

Горе