Ядете ли храна от вчера?

От: От: Ядете ли храна от вчера?

Една част от писалите наистина влагат сърце и душа в постовете си.
Част от горните просто страдат от бастуните дето са ги глътнали.
Други просто се пънат да изглеждат благородни/възпитани/толерантни с някаква си тяхна практична или подсъзнателна цел.
И поне няколко дето просто ползват случая да се поналигавят и да подрънкат глупости неангажиращо.
Това ми прилича на описание на общество. ;)
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Не е важно каква е храната а кой я сготвил.

Храната за консумация се приготвя от продукти които са известни на всеки, но не всеки може да ги подреди, сготви и овкуси с подправки по правилния начин.

Когато майка ми сготви мога да ям и след 5 дни престой в хладилника, когато друг сготви храната е за еднократна употреба....... когато аз си сготвя важи правилото за майка ми
 
Последно редактирано:
От: Re: Ядете ли храна от вчера?

Откровено казано заради подобни лайняни теми все по-рядко влизам тук. Гадното е, че трудно си намирам ново място. Опитайте се да извадите полезните теми за произволен период от време и сравнете с лавината от помия като тази. Има си тийнейджърски форуми има си бгкрава явно трябва да има и бгкомплексар (ето ви идея за нова ниша) баси пишете тия простотии там.

Тема за псевдокулинарните разбирания на някой недорасъл чекиджия просто няма място във форум за предприемачество и е много жалко, че тази тема стана толкова активна за толкова кратко време а теми, като статиите на Блинки в последно време, я имат два коментара я не.
Доживях да прочета, че все пак на някои му прави впечатление накъде отиват нещата. Да не говорим, че има разни измислени герои с 99,99% активност само и единствено в смешни офтопик теми. Че даже и отварят такива нонстоп. Замърсяването на форума прогресивно нараства.
 
Re: От: Re: Ядете ли храна от вчера?

Доживях да прочета, че все пак на някои му прави впечатление накъде отиват нещата. Да не говорим, че има разни измислени герои с 99,99% активност само и единствено в смешни офтопик теми. Че даже и отварят такива нонстоп. Замърсяването на форума прогресивно нараства.

абе не е така бацета дори да изтрия целия офтопик от вчера пак остават 300 поста който са изцяло за бизнес (върпоса е защо да изтрия офтопка като искат да се изявяват нека се изявяат това е белег за комюнити)

освен това ОНтопика е около 3 пъти повече отколкото през 2009 и около 4 пъти повече отколкото в другия форум за последните 24 часа... (като техните не съм ги делил на офтопик онтопик...


Освен това в пазара на база дадените итрейд в последните 30 дни мога да кажа че се скючват двойно количество сделки спрямо миналата година... невиждам кое не муе наред на форума...

повече хора пишат повече и от време на време ги избива на офтопик а днес офтопика е около 8пъти по малко от вчера и няма нито една такава пусната нова тема.... просто има и дни като вчера и те не влияят на количеството бизнес постове...


Учил съм мениджмънт (9 мениджмънта) нещата вървят добре ( просто експертите се създават по бавно отколкото идват новите неразбиращи потребители)


ппп да не ни уроки колкото можем се стараем
 
От: Re: От: Re: Ядете ли храна от вчера?

абе не е така бацета дори да изтрия целия офтопик от вчера пак остават 300 поста който са изцяло за бизнес (върпоса е защо да изтрия офтопка като искат да се изявяват нека се изявяат това е белег за комюнити)

освен това ОНтопика е около 3 пъти повече отколкото през 2009 и около 4 пъти повече отколкото в другия форум за последните 24 часа...

а днес офтопика е около 8 пъти по малко от вчера и няма нито една такава пусната нова тема и не сме стигнали просто има и дни като вчера и те не влияят на количеството бизнес постове...
То е ясно, че без офтопик неможе, офтопик има във всеки форум. Въпросът беше за количеството му, но щом са положителни статистиките, все пак ти знаеш най-добре. Аз другия форум не съм го и отварял.
 
седмичното чешане на клавиатури... това е нещо като традиция :) тук този път се случи да не е през укиенда...

а за 2009 знам от опит тогава беше малко по тежък период за нас и Блинки ходеше на работа за известно време и влизаше само вечер за по малко... а аз кибичех във форума цял ден :) и отговарях нагоре надолу където мога по всяка тема като гледах да ги добутам дневните постове заедно с моите до поне 70-100... над 100 беше хубав ден... :)

сега аз ви се губя последния месец и нещо но нали се разделих с гаджето си и ходя нагоре надолу по жени не ми е толкова улегнал живота да си седя във форума... :rolleyes:
 
От: Ядете ли храна от вчера?

евах туй кулинарното форум...

ни съм чаквал че ще има такоз интерес към тема за претопляне на яденето :)
14 страници лелееееее
кви преприемачи сте вие бе чревоугодници...
само за плюскане и еване мислите...
 
От: Re: Ядете ли храна от вчера?

Освен това в пазара на база дадените итрейд в последните 30 дни мога да кажа че се скючват двойно количество сделки спрямо миналата година... невиждам кое не муе наред на форума...

Този итрейд нещо като начин за оценяне на сделки ли е - нещо като гласуване "добър бизнес партньор"/"не особено добър"? [ въпроса не е конкретно към Coolice, просто не съм ползвал това до сега ]


Учил съм мениджмънт (9 мениджмънта) нещата вървят добре ( просто експертите се създават по бавно отколкото идват новите неразбиращи потребители)

Яко, браво! Дано и аз някой ден да мога да се похваля с това! :) Сега се кефя много, че съм учил Цифрова и Микропроцесорна Техника, там компютрите се разглеждат съставени от комбинационни логически схеми, те пък се разглеждат като навързани логически елементи И, ИЛИ и НЕ, а пък те от своя страна се декомпозират лесно до схеми от транзистори :D


а за 2009 знам от опит тогава беше малко по тежък период за нас и Блинки ходеше на работа за известно време и влизаше само вечер за по малко... а аз кибичех във форума цял ден :)


Ужасно е да ходиш на работа! Мразя да ходя на работа! Доста време пиша една програма, която е почти готова, но вчера се изчерпах по някое време. Трябваше да взема нещо за ядене, но заспах и се събудих посред нощ. Та сутринта станах рано и в 9 тръгнах към магазина. Аз си ходя спокойно, птичките чуруликат, другите отиват на работа :D


Последните 1-2 седмици бачкам почти всеки ден, защото сроковете за плащане на сметки ме притискат и нямам търпение да приключа с програмата, за да си почина. Няма да взема много пари, но ако всичко е ОК, поне ще си покрия сметките - заради тях е неизбежно да поработя като Freelancer.


Иначе преди известно време си казвах, че искам да си направя машина за пари, но вече се коригирах - искам да си направя автомат за пари! :twisted: Имах една идейка, която си мисля, че можеше да потръгне и да печеля от рекламодатели, но поради опасност от проблеми заради авторски права, я преосмислих. И заради нея бързам да приключа с фрилансърските задачи, допускам че за 2 седмици ще успея да кодирам сайта и да го пусна. Ако не се обърка нещо, мисля да започна с AdSense :)


Много капризни сме станали напоследък........ Трябва да оценяваме , че имаме храна на масата......

Това най-точно отразява позицията ми по въпроса
 
Последно редактирано:

Горе