Ядете ли храна от вчера?

От: Re: Ядете ли храна от вчера?

voic4e добави течност към хранта (супи) може и от полуфабрикатите на Маги... в малки дози консерванти не вредят чак толкова... и една микровълнова да убива микробите като си претопляш храна... това е най бюджетния вариянт ако не можеш да готвиш

Аз съм инвестирал и в озонатор на вода с вграден хидрогенератор на ток. Минерална вече не пия. :)

Всички продукти, с които готвя, се обработват с тази вода.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Харконке, моето момче... Обясни ни защо въпреки 8 март, отново показа своите хипер антисоциални отношения, спрямо нежната половина на човечеството...тук ревизирам глуповатите ти заяждания с потребителката Бени. Всъщност, какво точно е станало в твоето детство/пуберететски години, та така бурно реагираш на женските мнения?!?!
 
Все пропусках темата, защото предполагах, че ще е нещо кухо, а накрая се реших да прочета поне първите 3 страници.
Е за един ден двама счупиха тъпомера. Пичове, не знам кой ви даде достъп до машина на времето, ама хванете се върнете в 15ти век, където ви е мястото.

Мъничка добавка - прочетох последните 3 страници, че нещо интригата в постовете преди моя не ми стана ясно. Еми ще ме прощавате, ама .. прекалявате. До преди няколко месеца се оплаквахте от секцията офтопик и ненужните мнения. Виждаш ли как те измествали целта на форума и не трябвало да се показват в раздела за нови мнения. Е постигна се. Сега какво? 90% от тея дето реваха, се разписват само в тази секция. Все по-рядко започвам да чета теми тук, което за мен не е особено приятно. В смисъл, не че нямам желание, ама простотията ми идва в повече. Няма реални дискусии, няма казуси, няма съвети. Обсъждат се поредната простотия във фейсбука, нов глупав клип и действията на някой министър. Е чакайте бе тоя форум за какво е?

А за кулинара с гастрономичните проблеми - пак се радвай, че се е намерила жена да вземе темерут като теб. Човече, робството пък дори и наречено брак в днешни времена липсва. И наистина съм съгласен, че си по-млад от въпросните 50 които Нортрант спомена. Ако беше на тази възраст, щеше да си минал поне казарма и щеше да знаеш ако не друго, поне как да си закърпиш чорапите.

Като цяло темата е пълен цирк, не за друго, ами защото показва какви маймуноподобни са все още голяма част от българите.
 
Последно редактирано:
От: Ядете ли храна от вчера?

Ахах, даласееееее, изби рибата с тая тема. Кат сигнски сбор стана тука. КПД-то на българския вебмастър днеска със сигурност ще покаже спад. Бая от хаудиторията ще се задоволи и с манджата от вчера, че трябваше д си доказват правотата тука :)

Та в крайна сметка ясно, че вчерашната манджа просто не те кефи, но не разбирам, защо смяташ за лошо мъж да не се чувства кат в небрано лозе в кухня? Тряа ме е срам, че повече от половината рецепти в сайта на Вискяр едва ли ще ми се опрат ли?

За какво даже не се замислят хората кат казват "Главния готвач е жена"? - Щот по презюмпция тез дет разбират от тая ралта са мъжете. Виж по хотели, ресторанти, телевизия. Колко са мъже и колко жени дет знаят наистина ко вършат?

За практическите ползите спрямо жените, да отбираш сам от готварство ти написах вече сутринта. Ама и от мъж до сега не съм чул да ми се оплаче от шкембе чорбата! Слагат люто сърбат, подсмърчат и ме гледат насълзени право в очите докат ръмжат доволно и клатят глави. Тъй ма гледа само жената... докат праи разни неща.
Или да закола някое ягненци напролет... и да остая някое женско да ми се бута и да ми развали дроб сърмата??? НАЕШ ПЪК КОГА??? Чистя си мат'ряла лично и си го режа и приготвям сам. Че да видиш и къв шивач съм кат го натъпча. Прая му разпрания търбух кат нов. Доктор Хаус не мое ти го зашие така! Кат немски Сингер с троен зигзаобразен шев съм. Па ше го занеса в някоя кръчма или пицария да ми го изпекат на пеща(жалко, че изпозатвориха фурните в по малките градове или минаха на ток- не е същото )

Обаждаш се после на приятелите и им струпвай една голяма маса... и ги остви да те ВЪЗХВАЛЯВАТ до сутринта и да се присещат след това две седмици к'ви златни ръце имаш!!! по убаво от туй няма !!! И никакви женоря наоколо!!! щот салатата се бърка с ръце и кат пльокне нещо на земята "нищо му няма" ако си се добрал до него преди кучето. Не само го приемат добре ми чак се хвалят после какви приятели имат ;)

Пак казвам всеки си им мироглед- ти си имаш своя, но не виждам и нищо лошо да отбираш от рецепти.

Та такива ми ти работи...

пп: ако ме спослушаш за някакво такова мероприятие, сао ни съ биите с мотиките накрая кат се напиете. мноо е селско... :)
 
Последно редактирано:
От: Re: Ядете ли храна от вчера?

Няма реални дискусии, няма казуси, няма съвети. Обсъждат се поредната простотия във фейсбука, нов глупав клип и действията на някой министър. Е чакайте бе тоя форум за какво е?

Аз се изненадах, че Coolice пише тук, защото до сега го виждах да пише рядко, само по сериозни теми и наистина много добри постове. Може би е решил малко да разпусне и затова влиза тук или просто хвърля по едно око като модератор :)

Друго, което силно ме изненада, е че едни потребители отправяха нападки и обиди към други потребители - това не мога да го разбера и определено не е добра идея човек да използва такъв тон на място, където желае да изгради бизнес контакти. Мисля, че се отразява лошо на репутацията.


Иначе относно темите, които са свързани с предназначението на форума, аз съм компетентен по малка част от тях - основно технически. Ако бях компетентен по СЕО, PPC, афилиейт маркетинг, линк билдинг и други важни неща, на драго сърце бих се включил там :)


white_pawn, браво за кулинарните ти способности! :) Твоя пост ме изкефи много и ми напомни как един приятел почерпи със задушен (не знам дали така се нарича - пържене с капак отгоре) свински врат по случай че си беше купил кола :)
 
Последно редактирано:
От: Ядете ли храна от вчера?

Харконке, моето момче... Обясни ни защо въпреки 8 март, отново показа своите хипер антисоциални отношения, спрямо нежната половина на човечеството...тук ревизирам глуповатите ти заяждания с потребителката Бени. Всъщност, какво точно е станало в твоето детство/пуберететски години, та така бурно реагираш на женските мнения?!?!

Форумният олигофрен waldes отново ми праща лични съобщения.
3-8-2012 2-38-21 AM.jpg
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Преди години видях някаква DOS-овска програма с изкуствен интелект - Eliza, която можеше да чати с теб все едно е жив човек. Жалко, че игнорираше псувни, иначе би било яко да оставиш някой да псува компютъра, мислейки че е жив човек насреща :D
 
От: Ядете ли храна от вчера?

ахах, voic4e, смех да има, но и томов е прав. Много простотия се изписа тука днеска дет повече подхожда на някой дата бе ге форум, не на този.

Тря има някаква опция за игнор на цели раздели от форима ;)
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

Форумният олигофрен waldes отново ми праща лични съобщения.
Виж файлът 3262
Ей тва ме кефи на Харконката, че никога няма да остане длъжен. Крайно предсказуем. Може да се използва за чудесно кошче за душевни отпадъци:)
Примерно нещо не си на кеф, изхейти Харконката, съответно той не остава длъжен и дубликира. Душевна чекия та дрънка:)

ПП: Всъщност имам сериозни противоречия, дали съм форумен оли или някаква мутирала разновидност на главния кийуурд (олито демек). Я земи пусни една анкета, белким криетнеш поддръжници, на твоето психическо състояние* гууд лък:)
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Това съобщение е скрито ,защото олигофренът waldes е във вашия игнор лист.
Разгледай мнение

Премахни потребител от игнор листата
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Това съобщение е скрито ,защото олигофренът waldes е във вашия игнор лист.
Разгледай мнение

Премахни потребител от игнор листата
Мда, можеш да се скриеш зад предимствата на форумните ограничения, но няма как да скриеш, че си бита лимонка...
Рийзън...У бугарско така и не намери достатъчно психично болни, които да ти кажат ДА на особняшкия начин на възприемане околния начин на живот, у норвежно същото но х2..Ами ако трябва на този въпрос да отговоря, ще съм максимално снисходителен, тоест за всеки влак си има пътници, включително (с много въпросителни) и за теб:)
 
Re: От: Re: Ядете ли храна от вчера?

Аз се изненадах, че Coolice пише тук, защото до сега го виждах да пише рядко, само по сериозни теми и наистина много добри постове. Може би е решил малко да разпусне и затова влиза тук или просто хвърля по едно око като модератор :)

Друго, което силно ме изненада, е че едни потребители отправяха нападки и обиди към други потребители - това не мога да го разбера и определено не е добра идея човек да използва такъв тон на място, където желае да изгради бизнес контакти. Мисля, че се отразява лошо на репутацията.


Иначе относно темите, които са свързани с предназначението на форума, аз съм компетентен по малка част от тях - основно технически. Ако бях компетентен по СЕО, PPC, афилиейт маркетинг, линк билдинг и други важни неща, на драго сърце бих се включил там :)


white_pawn, браво за кулинарните ти способности! :) Твоя пост ме изкефи много и ми напомни как един приятел почерпи със задушен (не знам дали така се нарича - пържене с капак отгоре) свински врат по случай че си беше купил кола :)

Днес ми бяхте съвсем онтопик големия седмичен ден за домакинство:) Пусках миялна, пусках пералня, мих подове, поливах цветя, ходих да пазарувам, направих си супа пулуфабрикат (щото не мога да готвя), плащах сметки... има и такива дни и уебмастърите сме хора...

сега ми кажете че трябва да се оженя за да се си го разпределя като задачи с още някой ... или да си я избера такава тя да ги върши тези неща :)
 
Последно редактирано от модератор:
  • Like
Реакции: rak
Мъничка добавка - прочетох последните 3 страници, че нещо интригата в постовете преди моя не ми стана ясно. Еми ще ме прощавате, ама .. прекалявате. До преди няколко месеца се оплаквахте от секцията офтопик и ненужните мнения. Виждаш ли как те измествали целта на форума и не трябвало да се показват в раздела за нови мнения. Е постигна се. Сега какво? 90% от тея дето реваха, се разписват само в тази секция. Все по-рядко започвам да чета теми тук, което за мен не е особено приятно. В смисъл, не че нямам желание, ама простотията ми идва в повече. Няма реални дискусии, няма казуси, няма съвети. Обсъждат се поредната простотия във фейсбука, нов глупав клип и действията на някой министър. Е чакайте бе тоя форум за какво е?

Не си напълно прав братле :)

Форума се уголемил от преди

в последните 24 часа като гледам не логнат е писано по 95 теми

на първа страница в Какво Ново има три теми който не са уебмастърски тази за храната и честит 8 март на всички предприемчаки и смешни клипове :)

на втора страница има само една тема за кънчо в училище

на трета страница не уебмстръските теми по който е писано са две - в секцията за форума (играете ли игри и какви са вашите интерси )

и на четвърта Някой милионер да ми подари bentley? Има ли чужденци във форума?

да малко много си поначесахме клавиатурите тук (както се случа от време на време) но въпреки всичко има доста материял за четене ако на някой му се чете само убмастърски теми ....

ПП ако махнем темите който са представяне пред общноста и честитененто на празника имаме под 4% офтопик при темите и ( под 35% от постовете за днес ако я махнем нея ще е под 10 процента ) заради тази дълга тема :) което се случва рядко.....

Аз смятам че такива теми сплотяват комюнитито (гледал съм го в други големи форуми като инвестора) там си пишат по важните теми цял ден но си имат една в която си обсъжддат нещата от живота 30+ годишните за да разтоварят... и на мен не ми пречи защото не я чета :)


2012-03-08-050355_1280x800_scrot.png2012-03-08-052838_1280x800_scrot.png2012-03-08-050748_1280x800_scrot.png2012-03-08-050832_1280x800_scrot.png
 
Последно редактирано от модератор:
И като изключим 80% от вече подесетваните теми имаме ново съдържание и нова тема за размисъл. УРА!
Не, че искам да ти опонирам, прав си има много теми извън офтопик раздела, ама 90% от тях вече са разисквани.

Проблема е, не друг, ами че на тези 10% внимание почти не се отделя и веднага ще ти дам пример с ей тази тема. 197 преглеждания - 11 отговора. А какво става в темата за манджата от вчера? 2167 преглеждания и 232 отговора.

Не че нещо, ама колкото и да е вярно твърдението ти, толкова е и грешно. Форума затъпява и е факт, не го виждам само аз. Погледни скрийншотите които си направил и събери отговорите във всички теми (с изключая на важните). Ще получиш цифра по-малка от отговорите в ей тази тема.

Същевременно нямам нищо против офтопик секцията, аз лично бях против премахването и от резултатите за нови мнения, ама в последно време само в този раздел се пише. Качествените мнения са сведени до минимум и дори нормална дискусия не може да се получи, защото няма с кой да си опонираш. (Е освен ако трябва да се измерват полови органи в което голяма част от форума надминава дори и въображението на нормалния човек).

И като показа скрийншоти и аз ще го направя

asdf.jpg

Виждате в коя секция съм нали? Виждате и от кога са последните теми, както и отговорите. Е 90% от съживените теми съдържат .. май нищо не съдържат. Днес съм черноглед. Съжалявам за което, но просто не ме радва на къде отиват нещата.

Едит - скрийншота тук. Форума намаля прикачените файлове, че практически не стават за четене.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Webmaster's Off Topic е за забавление и непринудени разговори. Извън тази секция, няма информация, която да не мога да намеря и на друго място. От този форум за мен най-важни са контактите, а голяма част от тях вече са добавени в Skype. Все пак те(контактите) са достатъчно важни, за да бъда тук.
 
Не съм и оборвал това твърдение. Просто казвам, че в момента голяма част от другите по-важни теми остават в сянката на гоУемите кулинарни проблеми.
 
От: Re: Ядете ли храна от вчера?

Не съм и оборвал това твърдение. Просто казвам, че в момента голяма част от другите по-важни теми остават в сянката на гоУемите кулинарни проблеми.

Кулинарните въпроси са достатъчно важни, поне за мен. Вчера готвих мусака, например и ми беше много по-интересно, и занимателно да я направя по нова рецепта, отколкото да чета тук нови методи за оптимизация, и спам. :)
Програмирането (php) ми е много по-интересно, но не откривам тук достатъчно теми, които да ме заинтригуват.
 
Re: От: Re: Ядете ли храна от вчера?

Програмирането (php) ми е много по-интересно, но не откривам тук достатъчно теми, които да ме заинтригуват.
Именно.

Това трябва да стигне за 10те символа.
 
От: Re: Ядете ли храна от вчера?

dalasweb, не вярвам, че си женен, съдейки по това, което пишеш. Акъла ми не го побира, затова ще кажа само (допълвам BullBlogger):

не ми се вярва и за това да лъже ? но знае ли човек....


И наистина съм съгласен, че си по-млад от въпросните 50 които Нортрант спомена. Ако беше на тази възраст, щеше да си минал поне казарма и щеше да знаеш ако не друго, поне как да си закърпиш чорапите.

Иксаш да кажеш, че не е бил в казарма ?
аз съм на друго мнение (визирам темата - "Какво мислите за казармата?" - ако и за това си е измислил...?, но не вярвам...

Просто казвам, че в момента голяма част от другите по-важни теми остават в сянката на гоУемите кулинарни проблеми.

Тук съм напълно съгласен, наистина така се получава!
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Преди време случайно попаднах във форума и прочетох интересни мисли и мнения за потребителите.Не че съм голям предприемач, мазач, подмазвач, шпакловчик ......
Доста интересни неща понаучих и прочетох от този форум, неща неизвестни за мене, а и ми запълват свободното ми време. Навремето като бях в съюза влизаме с моите приятели в една дискотека.Ние се бяхме изтупали с маратонки Ромика"-/ малките едвали знаят за тях/
Най- доброто тогава на българския пазар с дънки Far West ot corecoma .Естетсвено, че всичките хубави моми дойдоха принас и местните ни гледаха накриво.Повеселихме се ,но без алкохол пихме само берьозки/някакво си безалкохолно/.Стана ни скучно и тръгнахме да търсиме нещо за пиене.Случайно попаднахме на една открита дискотека.Рекохме си там сигурно има алкохол и влязохме.Направихме кръг настадиона и си излязохме ,макар да бяхме платили вход.Всички танцуващи бяха от 40-60 години.Мисля ,че танцуваха валс.Естетсвено излязохме си.После разбрах ,че дискотеките им били по възрасти. Кому 20, Кому 30, кому40 .....Хората са си го решили.За всяка възраст дискотека.
Та и тук във форума разни лапета нямащи сефтета дават мнения за семейния живот и манджата.Все едно е влязал в Кому 50 и са му пуснали Шансон на Жилбер Беко.Естествено форума не бива да се разграничава по възрасти ,но по някои теми задължително, за да не спамят.И затова не искам да споря излишно с тях.Защото днешното поколение е по начетено от нашето ,но и по тъпо от нашето!Доста упреци и обиди прочетох в мое лице.Държах на добрия тон само слапето нотран насран само дето ме провокира.
Но при мен подейства 3 закон на нютон.
Зачудих се на ктомов да дава клалификации
А за кулинара с гастрономичните проблеми - пак се радвай, че се е намерила жена да вземе темерут като теб

Нито ме познава
нито ми е правил чикии опс страници като натран и се зачудих.Ко ти влиза в гъза ,като не искам да ям вчерашна храна.На теб щом ти харесват
днешни курове на скара яж си ги! Със сигурност жените ,които си чукал ти се броят само на едната ръка,а другата я позлваш ,когато си сам.
"Като цяло темата е пълен цирк, не за друго, ами защото показва какви маймуноподобни са все още голяма част от българите."

Кое му е цирка.Това е живота.Представи си в БАН след работа за какво си говорят!!!
МнОго ме кефят тези интулектуалците интелегентните умните мъже ,когато не могат да разберат че другите искат да говорят след работа за теми риболов,секс , хоби и т.н.Но тук темата беше застъпена съвсем тактично - Жените ни мързеливи ли са?И затова доста хора позеленяха защитавайки,А И ПОВЕЧЕТО ОТ тях или НЯМАТ СЕФТЕ ОТ МНОГОТО СЕДЕНЕ ПРЕД компа или са с 1та си женка в живота и си мислят тва е любовта.
Абе този умните изисканите Леонсио не серат ли , не пърдят ли, или сме родени аристократи,които само се чифтосваме между роднини.Оти нали сме меки китки.


И като изключим 80% от вече подесетваните теми имаме ново съдържание и нова тема за размисъл. УРА!
Не, че искам да ти опонирам, прав си има много теми извън офтопик раздела, ама 90% от тях вече са разисквани.

Проблема е, не друг, ами че на тези 10% внимание почти не се отделя и веднага ще ти дам пример с ей тази тема. 197 преглеждания - 11 отговора. А какво става в темата за манджата от вчера? 2167 преглеждания и 232 отговора.

И Именно не всеки разбира от лов и риболов, сглобяване на мебели, боядисване,както сео ,мео таргетиране -тях само ги четеме ,защото не сме изобщо запознати с тях и затова се учиме.
Но за манджата всеки яде и го е яд на някого ако не е добре сготвена,затова манджата има толкова отговора.



Що имам чуството че ктомов се изживява ,като барман,който позеленява от това че народа купува лимонати и кола с кофе ,но не и алкохол ,за да му направи оборота!



Ахах, даласееееее, изби рибата с тая тема.
Та в крайна сметка ясно, че вчерашната манджа просто не те кефи, но не разбирам, защо смяташ за лошо мъж да не се чувства кат в небрано лозе в кухня?

Не си ме чел най-добрите готвачи са мъжете.НЕ ГИ СМЯТАМ ЗА ПЕДАЛИ.Аз ако можех ,щях да го правя.Пробвал съм имал съм голямо желание за да не ям вчерашна храна,но не се получва.За това се иска призвание.А моето може би е да ям само:)




Друго, което силно ме изненада, е че едни потребители отправяха нападки и обиди към други потребители - това не мога да го разбера и определено не е добра идея човек да използва такъв тон на място, където желае да изгради бизнес контакти.

Така си е добре си го разбрал огледай се още сме на балканите!

На приятеля ми чисто нова кола за 90 хиляди лева, оставя я пред едно заведение.Излиза с женаси и ко да види една дълга черта.
Направено нарочно,защото то има а другите нямат.Ето това е зависта.Но това е проекция от родителите.Децата само попиват.








Webmaster's Off Topic е за забавление и непринудени разговори.

НО НЕ Е ЗА хора ,които ги е срам да си признаят че жените ги юркат или нямат изобщо жени а дават мнения за тях!
 

Горе