Я ми кажете какво си мислите като гледате тази снимка:

stoineff

Well-Known Member
Нещо за символи, протокол, кога се слагат чужди знамена и защо? А и мислите ли, че е редно?


%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D1%80.jpg
 
Евтина провокация от страна на Атака. Редно е, да.
 
От: Я ми кажете какво си мислите като гледате тази снимка:

имаше такава тема вече
снимката е реална, знамето е по повод посещение от Турция на високо равнище (какво ли са обсъждали? :mad: :mad: :mad:)
и се слага знаме на госта (в случая - Турция) но може да е на всяка страна.
 
От: Я ми кажете какво си мислите като гледате тази снимка:

Мисля, че ако политиците ни не бяха про-турски настроени можеше и да не ни направи впечатление. Сега обаче все по усилено се превръщаме в турска провинция и самият символизъм лъхащ от този официален протокол няма как да не ни дразни.

п.п. Не виждам какво общо има АТАКА или която е да е друга партия.
 
От: Я ми кажете какво си мислите като гледате тази снимка:

Редно е в тази сграда да преобладават лица, поддръжници на лозунга. В случая настоящите нямат интерес към Съединението, но към Разединението... Един национален флаг няма стойност, когато Народът е отхвърлен от властта, поради нечии интереси...
 
От: Я ми кажете какво си мислите като гледате тази снимка:

"Корупцията прави пачката"
 
От: Я ми кажете какво си мислите като гледате тази снимка:

Нали вече беше обсъден тоя въпрос в съседна тема.
 
От: Я ми кажете какво си мислите като гледате тази снимка:

На всички визити ли се слага флага на госта на парламента... или в случая просто се правят пози.
 
От: Я ми кажете какво си мислите като гледате тази снимка:

(3) При официални посещения в Република България на държавен глава, министър-председател, ръководител на парламент или на правителствена или парламентарна делегация на чужда държава почетно място се дава на знамето на съответната чужда държава, което се поставя от лявата страна на сградата, гледано срещу нея.

http://www.parliament.bg/bg/21
 

Горе