безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Re: От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Слагай CooliceHost.com с плана LSV VPSh 1G за 10 евра или плана с SSD диск за 12 евра и ако щеш и по 1000 потребителя ОНЛАЙН да имаш пак няма да надвишиш ресурсите.

Мерси за похвалата ние се стараем да сме EDGE технологична компания, но и девелопърите имат заслуга :) колкото по-добре ви е написан сайта и по-добре работи с кешовете, толкова повече ще понесе в по-малък акаунт :)


Ъпи, на доста солидна възраст съм, за да се занимавам с голи каки... Но за музика не отричам ;)

И музиката е проблемна ниша за при мен освен тези който спомена uphero, така че не мога да помогна като хостинг.... просто в някой ниши не мога хостеам сайтове... че се следи по-стриктно... но като член на форума поне като виждам гледано отвън какъв е проблема (пандали днси) се старая да ти помогна поне да си влезеш във цпанела по ип за да си дръпнеш бекъпите и да ти спокойно да си търсиш фирма която пасва на твоя проект повече...
 
Не знам как си купувате хостинг, но като ги напишеш тия убавци в Google и веднага разбираш какви олигофрени са. Платили са си за директори събмит и съм сигурен, че от всиките хиляда и няколко фена, само 10ма са реални. Така, че автора да ме извинява, но ще имаш още да учиш по този въпрос. А горчилата, ще те накра да правиш и асоциация в бъдеще. Име се гради трудно, и се срива за секунди. За жалост потърпевши са собственици на сайтове. И ако всичко е ОК, услугата ще се върне, дай им време. Но след като се връне, почни да мислиш за друга алтернатива. От това, което чета от теб, осъзнавам, че кой ли не се пробва в този бизнес, докато не грохме по гръб.
 
От: Re: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

На мойте сървъри съм калкулирал че според вида в хостинг в ден за бекъп отиват до 30-40 процента от ресурсите да генерираме бекъп и да го пратим в датацентър в германия и пак ви съветвам да си пазите персонални бекъпи поне веднъж месечно...

На ВордКампа тази година точно това обяснявах... да се правят локални копия и да не се разчита на бакъпа на хостинга щото...
 
От: Re: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Преди бях към ХостБългария, винаги ми помагаха когато имам нужда, но посещенията скокнаха над 400-500 и най-учтиво ме помолиха да си потърся друг хост.

Само форума ми прави толкова в ХостБългария. Наскоро ги помолих да ми кажат параметрите. Отговора бе, че сървъра си цъка като часовник и не се налага да мисля за друг хостинг.
 
Re: От: Re: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Само форума ми прави толкова в ХостБългария. Наскоро ги помолих да ми кажат параметрите. Отговора бе, че сървъра си цъка като часовник и не се налага да мисля за друг хостинг.

Този хостинг е жесток. Собствениците са истински професионалисти и наистина уникални хора. За това, съм с двете ръце и цялата админстка част на форума са с двете ръце за техните услуги. Работил съм с техни клиенти (на техния хостинг) и наистина са супер прота.
 
От: Re: От: Re: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Този хостинг е жесток. Собствениците са истински професионалисти и наистина уникални хора. За това, съм с двете ръце и цялата админстка част на форума са с двете ръце за техните услуги. Работил съм с техни клиенти (на техния хостинг) и наистина са супер прота.

Именно, за тях говорих че са много добри, но след 2 години техен клиент ме помолиха да се преместя на VPS - 2G, двуядрен да търся.

Току що говорих по тела с А.М. шеф на HUGO.BG и обеща услугата да бъде пусната след обяд и го помолих да ми архивира сайтовете и да ги пусне по имейл. Дано да е така!

Колеги, моля предложете ми добър и сигурен VPS hosting, който ща отговаря на нуждите ми. Нека да е БГ, защото Кула е прав, че навън много прецеждат сайтове с музика! Благодаря!
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Така, аз съм този които му го препоръча. И да ви кажа, от цялата работа някви 20% аз да съм виновен.
Никого няма да плюя, нито клеветя и подобни, защото и с опарения и с горещия работя от доста време - аз длъжен ли съм да знам всичко за всеки?

Колегата, след като беше доста долно изгонен (вместо да му предложат друго решение) ме попита за някаква евтина оферта и понеже с този А.М. също съм работил от около година (все още съм фрийлансър и от него съм получавал големи суми, така че реших да го споделя като оферта).
Казах му, че човека е съгласен за около 200лв на година (като самият магнит си намери и по-скъпи и ефтини оферти) и от там нататък всичко те са правили.
Не знам нагло ли ще ви се види, алчно или каквото и да било, но аз само казах на човека един хост и това е. АЗ НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛ ХОСТИНГ услугите на колегата А.М. ( и така като гледам няма и да стане), но след като набързо му казах цена и самият хуго.бг всичко от там нататък е негова бъркотия.
Да не снимам и скайп хронолигията - изобщо не съм казвал , че човека е супер якия, евала за услугите, много довелен съм и прочие - аз просто си казах "ей тоя тука, може да ти направи по-изгодна оферта".

Естествено, много от вас ще обвиняват точно мен, но за мен това е истината. Нямам нищо против колегите, работя все още и с двамата (макар, че А.М. по-принцип ми пише много рядко), но поне колегата е платил за 3 месеца, не за година (АЗ ТОВА НЕ ГО ЗНАЕХ).
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Така, аз съм този които му го препоръча. И да ви кажа, от цялата работа някви 20% аз да съм виновен.
Никого няма да плюя, нито клеветя и подобни, защото и с опарения и с горещия работя от доста време - аз длъжен ли съм да знам всичко за всеки?

Колегата, след като беше доста долно изгонен (вместо да му предложат друго решение) ме попита за някаква евтина оферта и понеже с този А.М. също съм работил от около година (все още съм фрийлансър и от него съм получавал големи суми, така че реших да го споделя като оферта).
Казах му, че човека е съгласен за около 200лв на година (като самият магнит си намери и по-скъпи и ефтини оферти) и от там нататък всичко те са правили.
Не знам нагло ли ще ви се види, алчно или каквото и да било, но аз само казах на човека един хост и това е. АЗ НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛ ХОСТИНГ услугите на колегата А.М. ( и така като гледам няма и да стане), но след като набързо му казах цена и самият хуго.бг всичко от там нататък е негова бъркотия.
Да не снимам и скайп хронолигията - изобщо не съм казвал , че човека е супер якия, евала за услугите, много довелен съм и прочие - аз просто си казах "ей тоя тука, може да ти направи по-изгодна оферта".

Естествено, много от вас ще обвиняват точно мен, но за мен това е истината. Нямам нищо против колегите, работя все още и с двамата (макар, че А.М. по-принцип ми пише много рядко), но поне колегата е платил за 3 месеца, не за година (АЗ ТОВА НЕ ГО ЗНАЕХ).

Както си прочел, аз не ти се сърдя на теб, а казах че работим двамата с теб от 1,5 години и винаги сме били честни и коректни един към друг... Но тъй като тогава през онази нощ беше посредник помежду ни, бъди и сега.

А.М. днес ми обеща, че след обяд сайтовете ще бъдат онлайн, като го помолих да ги архивира и да ми ги прати по имейл. Обеща, но уви... вижте сами !
Отново казвам, че на мен ми трябват сайтовете, тъй като това е 3 години къртовки труд, за да вдигна сайта до моментните му позиции и няма да позволя на никой да се гаври с труда ми.

Колега, моля помоли го от мое име за върне сайтовете и да се забрави този грозен случай, защото в противен случай от понеделник започвам да си тъся правата по всички възможни инстанции. Никой не заплашвам, а просто си търся правата върху своя собственост.

Ако дори има доблестта, нека се включи в темата и да обясни, как стоят нещата, след като не иска на мен да даде логично обяснение... Все пак става въпрос и за неговия бизнес.
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Здрасти, писах ти на лично как можем да решим проблемът ти.
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

"Бате" какво стана с този hugo ? От два дена цъкам да го видя сайта им ама нъц ... Айде когато дигнете машинариите да бачкат обадете се да го разгледаме после пак може да го спирате че верно неприятно е когато цяла вечер компа ти вие в стаята, напълно ви разбирам защо го спирате. :D
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

"Бате" какво стана с този hugo ? От два дена цъкам да го видя сайта им ама нъц ... Айде когато дигнете машинариите да бачкат обадете се да го разгледаме после пак може да го спирате че верно неприятно е когато цяла вечер компа ти вие в стаята, напълно ви разбирам защо го спирате.

хаха, евала и аз чакам да видя
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Оооооо, ами то бекъпите са от момента на преместването 12.10.2015... Значи цял месец труд на вятъра ли идва... Някакви идеи?

Ша умра от смях :D
Та идеи, търсиш в Г изчезналите статии. Дано не са много, или пък да е имало форум.
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Ша умра от смях :D
Та идеи, търсиш в Г изчезналите статии. Дано не са много, или пък да е имало форум.

Оф, брато... не е смешно. Това са 3 сайта, да ги върнеш назад... знаеш ли колко труд и статии съм купил за този период. Май наистина ще ми трябва консултация с психиатър и юрист. Ако има такива нека да ми пишат на ЛС. :)
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Оф, брато... не е смешно. Това са 3 сайта, да ги върнеш назад... знаеш ли колко труд и статии съм купил за този период. Май наистина ще ми трябва консултация с психиатър и юрист. Ако има такива нека да ми пишат на ЛС. :)

Заеби тия глупости. Пий един чай и почвай да си търсиш статиите по имейлите щом не си ги писал ти и да качваш наново.
 
От: От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Ако Гугъл не вади кеш (на статиите), опитай тук: https://archive.org/web/

Безкрайно ти благодаря, Петя! И на теб и на ЪПИ, въпреки, че понякога ме дразни с кофти подмятания! ;)
 

Горе