защо ми заключихте темата?

От: защо ми заключихте темата?

Колко тъжно. :cry:
Моята я изхвърлиха в кофата след 4 репорта. Твоята може и повече жалби да е събрала, понеже си VIP потребител. ;)

Честно казано не мога да разбера защо 2-3-4 човека ще решават дали една тема трябва да съществува, при положение, че никой не те дърпа насила да влизаш и да я четеш? Аз съм последният човек, който ще се застъпи за Болен или за Remind-а, но наистина това да убиеш една тема е адски тъпо. Дори да има обиди в нея, нали никой не е пострадал физически, не са потрошени мебелите... какъв е проблемът, изобщо няколко човека да си чешат клавиатурите?
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: защо ми заключихте темата?

Нанди се изживява като борец за права и свободи:)
 
Абе хора, нали знаете, че форума е за Онлайн бизнес? Що за теми пускате. Специално за политическите теми, там получат ли се повече от 2-3 репорта, и последните мнения са храникла....аре нема нужда....така, че бате, казвам го тук. Нанди, още ли не можеш да преживееш толкова ценна за форума тема за бластера. :) Не ми се обиждайте, но вярвам, че има нещо за което повече сте тук. :) И се надявам след време да имате повече теми в реалната тема на форума, отколкото такива. :) Аз си го пожелавам искрено. :)

И така и там сме почнали да пишем за редактирани, заключени и модерирани теми, нека стане ясно тук, че тема в този форум, която отговаря на следните критерии ще се трие, заключва, модерира и мести в Кофата на форума:

1. Генерира много репорти;
2. Не е релевантна на темата на форума или е безсмислена за всички;
3. Хората в нея се карат.

И тук забележете, условията са "И", означавайки, че трябва да е във всичките критерии. Ако това не е либерално, не знам. Имайте предвид, че темите в Кофата и Политиката са в пъти по-незначителни от тези в останалите раздели на форума, които са и основни за идеята на сайта. :)
 
От: защо ми заключихте темата?

И как темата е безсмислена и не релевантна за раздел политика? И кои се карат в темата? Значи аз ако си събера една хунта от петима души, можем чрез репорти да "трием" и да "заключваме" каквато тема решим, че не ни кефи?. Темата за нападението над доган също има храна много и е 13 страници? Къде е разликата?
 
За форума е нерелантна. Хунтата още преди да са се разписали креативно ще понабанвани, особено ако са новички. :) Ще се разбере бързо за какво са дошли. Последните 3 поста бяха преки обиди. И ако ти си ок админите да седят и да търкат постове и да гледат кое какво не е добре с темата, ние не сме, бате. Така, че айде малко по-отговорно към всички. И вземи почни малко полезни теми. Много им пука за някакъв шит хората. Не знам каква велика сила те кара да пишеш такива теми, но специално за тях сме безкомпромисни. Темата за Доган сега я вдигна, не знам какво точно целиш, но поспри се малко. ;)
 
От: защо ми заключихте темата?

Е какво да се спирам, 30 минути я пиша тая тема и вие ми я заключвате щото 4 души я били репортнали, няма да се разберем
 
От: защо ми заключихте темата?

Блинки, темата съм я преживяла отдавна и тя не беше за Бластера, а за липсата на свобода на избор как да се изразяваме тук. Ти така и не се обоснова, защо наказа tekstmag, затова че шепа лумпени не му позвляват да си продава услугите в тоя толкова ''либерален'' (само за някои) форум.

Колкото до полезните предприемачески теми: Ти като пусна тема с въпрос ''с какви щипки да простирам?'', пък на мен не ми беше полезно, щото простирам с обикновени, ревах ли да бъде запокитена темата ти в кофата? Не! Защото нито една тема не ми пречи. Айде да бъдем обективни, а не само да лъжем, че сме такива.

waldes, не се боря за нищо, но очевидната несправедливост ме изважда от обувките, честно. :)
 
Ами да си играем на доброто и лошото ченге тогава аз ще я отключа и ще игнорираме всички репорти за нея да видим колко умни и красиви ще излязат участниците от нея

какво пък е станало с този tekstmag
 
От: защо ми заключихте темата?

Аз ти теглих една майна, преди мен и друг.
Затова и заради малоумността я заключиха. И добре направиха.
 
Проучих и въпроса на textmag отключих му темата (незнам дали е писал на блинки да се заключи) но също смятам че ако не е била заключена

ей от тук надолу преди поста на блинки който е последен нямаше да доведе до нищо добра а пак да сме обвинени как хубавите теми се засират от троловете

inzrz9.jpg
 
От: Re: защо ми заключихте темата?

какво пък е станало с този tekstmag

Ето това: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=61573&page=5
и това:http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=62499
а има и още теми, които бяха осирани грозно от шепа дебили, на които винаги всичко им е позволено.

Колкото до полезността на темите: Кой може да определи кое точно е полезно на всички?
Щом се търси строго профилиран контент, защо не се махнат разделите ''оф-топик'' и политика направо?
И защо обсъждането на порядките и модерирането на форума са считани за ''безполезни'' теми? Абе... все тая, но не е ок това, което Блинки прави, като модератор. Разбирам, че няма как да е обективен, след като има приятелски и бизнес отношения с някои от потребителите, но да позволи да му се качат на главата и да колят и бесят тук не ок. Това е, което ме дразни, а не тъпата ми тема.
 
От: Re: защо ми заключихте темата?

Проучих и въпроса на textmag отключих му темата (незнам дали е писал на блинки да се заключи) но също смятам че ако не е била заключена

ей от тук надолу преди поста на блинки който е последен нямаше да доведе до нищо добра а пак да сме обвинени как хубавите теми се засират от троловете

Разбирам, че влизам в графа ''тролене'', въпреки че в моя случай е с цел защита на човека и обещавам, че повече няма да защитавам никого тук. Темата я заключи Блинки, защото генерирала хейт! Ако това не е неадекватно решение, не знам кое е?
Приятна вечер!
 
Защити го ама не влизай остро :) така не може да ти влязат остро и да стане мазило ...

Покрай смяната на 40% инфраструктурата на хостинга малко липсвам и на блинки вероятно му е по тежко да модерира но ще се навъртам и аз отново
 
От: Re: защо ми заключихте темата?

Защити го ама не влизай остро :) така не може да ти влязат остро и да стане мазило ...

Покрай смяната на 40% инфраструктурата на хостинга малко липсвам и на блинки вероятно му е по тежко да модерира но ще се навъртам и аз отново
Malko neadekvatno se vkluichi.
 
От: защо ми заключихте темата?

И според мен темата не беше за заключване. Имаше капацитет да се превърне в скандал, но темата е много актуална - всички говорят за това,в момента по улиците има овце на протест пред кошарата (НС).
 
Капацитет в политическа тема в бг...това е интересно. :) Сега вече е отключена, щом ви се пише за сидеров...:) Поне качете и забавните клипчета от социалните мрежи...съмнявам се да са ви подминали незабелязано. :)

Да, някои говорят за политика, други се чудят как да бутнат още два линка да качат сайта си с още позиции...интереси... :)
 

Горе