за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Бачка, удобно е, лесно е.., ефтинко е...
Тествах го! Работи, даже вече удобряват субмишъните.

мнение: не знам колко ефект ше имат тия шитави phplinks директориики, но като за 4 долара толкоз.
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Някой ползвал услугата да сподели повече, така ще помогне на всички.
Знам че всичко си пише на сайта и т.н., но предпочитам да получа мнение от хора, на които имам доверие. В този ред на мисли, искам да благодаря на radev, има ли полужителни резултати от това ти плащане за услугата? И ако има - колко са добри те. :)
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

аз пробвах безплатното за 150 дирс и е добре само че колко сайта мога да добавя ако си купя пакет от $4 и мога ли примерно 2-3 урл-та на един път? или всяко отделно?
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Значи...

Приемането не е гарантирано

Туула само спестява работа

Директориите са дебилнички.. но .. са си линкове..

4 долара може само един домейн

но пък има бая директории в списъка и като си го отключиш си го адваш в ънлимитед директории. Избираш си по пейдж ранк, 1, 2, 3..4.5..6... повече нямат

Или цъкаш All page rank и блъскаш подред.

Някой директории нямат общи тематики а са по тясно специализирани.
примерно хапчета, други туризъм, и т.н.
Сайт с кллючови думи "business" не приеха..

за реални резултати .. малко е рано да се говори

Поздрави на всички!
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Ееее, мерси. Ей на това викам изчерпателен отговор.
radev, кърти с това постче. Само ми остана въпроса, какво ще рече, че " Приемането не е гарантирано" - да не би да има менюал едит или просто според заявките си чакаш?

$4 не са много за такава услуга, мисля да я пробвам и аз. Все пак щом спестява време - това е много голям бонус. Все пак човек менаджиращ много сайтове знае за какво става дума, ако има 30 сайта - времето е много ценно - колкото повече има толкова повече ще може да отдели за всеки по отделно. :)

Ако има още мнения на база опит с този тук - нека да споделят. Не че услугата е лошо, просто ми се вижда леко евтна за това което предлагат. :wink:
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Радвам се, че съм бил полезен.

Сега ще доразкажа.

Този Е-туул, субмитва линковете в такива директории, направени с phplinksdirectory или там някакъв друг CMS за линк директории.

Всички хиляда и не знам си колко директории са такива. За това тоола и лесно субмитва, с тая цел е замислен. Няма други директории..
Има опция "Добави и своята phplinksdireктория сега" Ако имаш такава директория, цъкаш, добавяш я, и почват и я нея да я пълнят през този Е-туул.

Оттук следва, че директориите са на други хора, не техни. Те просто правят субмитването елементарно само с един клик. А онези трябва да ти удобрят субмишъна.

Почти всички удобряват до тук. Само ако сайта ти коернно се различава от съответната директория, тогава е отхръвлен. Но повечето директории са общи и имат всякакви категории, така че влизаш си спокойно.

Тестовия акаунт така или иначе е фрии. Всичко е същото, така че може спокойно да се разгледа.

Поздрави!


Едит:

Сега се сетих още нещо интересно и да споделя.

Като наидват хилядата е-мейла след субмитването, не е нужно да се отварят и да се цъка нещо за потвърждение.
Направо Select All и Delete и не се занимавате с нищо.

Досега над 500 отворих за всеки случай, нищо няма в тях, само благодарят за субмита!
 
Последно редактирано:
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Мерси още веднъж, бате. Еми да се пускаме, а? Това мисля че си е оферта.:) Само последни въпросчета, от гледна точка на резултати:

Колко процента от тях те адват?
След колко време присъстваш в листинга им?

Мерси, бате още веднъж - златен си.
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

:)

Мисля че е много рано да кажа резултатите.
Минали са 2 дни от първия събмишън и един ден от втората вълна. Днес ще има още.
Не вярвам да са толкова свърхзвукови, въпреки че има някои, който бързо приеха сайта. Досега по малко от 10% сайта в включен. За един-два дена толкоз. Най-бързо реагират малките... Pr0 и pr1.. и долу горе pr2... после вече ще е размотаване и ще мине време.

Иначе който е навитак да не чака, да почва с демото и да пълни 150-те PR0.
Аз ще държа в течение :)
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Не бе...

забавлявам се на лафа с базика с търсачките

винаги като се хване някоя тема директории, гугъл и прочие...
и тва като го видя ,... и е много на място! :)
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

браво radev чудно описание
засега съм отключил три домейна за по 4 долара
събмитвам постепенно да не стане някоя издънка
някои вече ме удобриха, но за-поголямата част чакам още
снеделчев
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Евалата, батета.:) Имам някакво наблюдение, че след апрулва в директорийте след около 2 седмици започва усещането на тези линкове, както по търсачките, така и в трафика (но малко). Някои webmaster-и любопитстват кой е над тях в определената категория или листинг.:)
 

Горе