за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

и защо пък да ти махат сайта то не вреди :)
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Това с събмитването по директории в днешни времена вече не мога да го разбера.. гугъл, яху и евентуално яндекс заради кирилицата са напълно достатъчни (плюс някой от българските каталози). Имах един руски проект с pr6 и реших да го дигна чрез събмитване по каталозите (на полуавтомат, демек си следих кво става, а не през просото) и вместо 7 падна на 4. Яндекс cy също намаля. Което не мога да си го преведа по друг начин, освен, че търсачките вече възприемат доста негативно тая практика.
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Последно вадим изводи, че няма смисъл от тези директории, така ли?
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

И аз регнах един акаунт и платих едни 4$
Сега ще слядя какъв резултат ще докарам
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

И аз регнах един акаунт и платих едни 4$
Сега ще слядя какъв резултат ще докарам
Здрасти и добре си ни дошъл тук. Приятен престой тук и дано тези инвестирани $4 да се върнат многократно в бек линкове. Успехи.;)

Продължавайте с темата....някой да има добре отчетени и много бек линкове - мисля че нима стабилно време в което може да се наблюдава някакъв резултат.;)
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Аз лично събмитнах 2 блога по 150 ФРЕЕ директории още при откриването на темата.Те са нови и не съм се вманиячал да ги пълня със съдържание, от тези 150 директории + уебсео(фрее версията) ми идват по 10-20 на ден.Надали има кой знае каква полза, но както вече няколко пъти писаха по горе - "за 4$ какво искаш", а аз бих добавил за Фрее събмит какво искаш :)
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

И аз събмитнах 150-те безплатни, но понеже се разбра, че нямат достатъчно от моята ниша се отказах. От тези 150 да са удобрени максимум 8 (събмитнах ги някъде в началото на темата като време) .. За мен лично нямаше никаква полза, съмнявам се някои да има от такива директории.. дано някои да ме опровергае.
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

днеска стартирах с 4$, по удобен тул не съм ползвал! :eek:

за 4$ това:
Total Directories 2701
Has Captcha 1627
Without captcha 1074
PR 0 1289
PR 1 354
PR 2 491
PR 3 393
PR 4 135
PR 5 36
PR 6 3


си е яко! :D след време ще дам и какво е станало....
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

за 4 долара чорба с 6 филийки ляб...
 

Горе