за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

събмитвам постепенно да не стане някоя издънка
Точно, като си откключил три, днес субмитваш единия, утре втория, в други ден третия, после почиваш два дни и пак караш подред :)
Добра тактика е. Аз сега менкам два, но може и аз 3 да ги направя


ше зема и аз да си пусна една phplinksdirecтория :)


Някои webmaster-и любопитстват кой е над тях в определената категория или листинг

А това и аз го правя :) Така си е.. май всички го правим.
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

смятам скоро да пробвам и с артикълите. вече написах една но с тези 10 долара засега изчаквам да заредя акаунта си. ще ми е интересно дали ще има трафик
радев, пробвал ли си със статии
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Предпочитам тоя труд да го влагам за себе си, да ти кажа...
Не да пълня разни сайтове с контент. Контента за моите сайтове ми е по ценен от разни артикълс директории.
Пълниш контент и трафика си идва сам, няма де да иде!!
 
От: Re: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

продажби най четсо идват от езаин артикълс а не от събмишън по някакви малки директории ...

а това ще рече :(:(:mrgreen::oops:
 
От: От: От: Re: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

www.ezinearticles.com - най-голямата директория за артикъли и да наистина стават продажби ит там с добре написан артикъл.;)
как стават там продажбите :? като сложа артикъл там и? Или от там като взема артикъл? Нещо не схванах схемата :shock: :lol:
 
пишеш уникален артикъл за там (трябва да е добър за да мине) и в него слагаш 2 твои линка (не стават много продажби но стават тракинга на гб ги лови че са от там) Събмитването на статии
 
От: Re: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

пишеш уникален артикъл за там (трябва да е добър за да мине) и в него слагаш 2 твои линка (не стават много продажби но стават тракинга на гб ги лови че са от там) Събмитването на статии
И аз искам нещо да попъня - ако статията е оптимизирана за малка ключова фраза или думичка, след не дълго време излиза в резултатите на Г на не лоши позиции (първа страница). Това съм го няблюдавал, така че при писането на добра статия, е хубаво и това да се вземе в предвид;) Ето и таргетиран трафик и от друго мясно. Успехи в писането...и много продажби
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

А някой пробва ли артикъл събмитъра и има ли някакъв резултат?

(доста сме нагли за 4$)
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

Нямам никакви посещения от тези сайтове (нито едно), нито един директен backlink и въпреки това трафика ми се повишава значително със всеки изминал ден... но предполагам не е резултат от въпросният субмитър
 
От: за 4 долара 11 pr6 и 26 pr5 директории...

все пак минава време докато те приемат а след това гугъл да види линка ;)
 

Горе