изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Vencislav Hristov

New Member
Здравейте !
Дневната ми печалба в цлицкбанк е между 300$ и 700$
Това са доста пари за моята фирма :)
1. За колко време пристига чек-а до България ?
2. Кой куриер ще ми го донесе ? Познавам курeрите, които разносват из квартала и ако е някой от тях,
ще го помоля да ми се обади, когато види адресираното писмо, защото входната врата се заключва ..
и такива неприятни неща..
3. Възможно ли е дори след получаването на чека, да не ми бъде платено, да откажат да го осребрят ?
има ли такива сличаи в историята на Clickbank и какви са причините ?

Благодаря предварително
 
  • Like
Реакции: snux
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Мой познат го бяха осъдили в Пловдив, заради тези. Не знам, какво точно го осъдиха(не лежа в затвора) имаше солидна глоба, но не помня точно колко. Казвам го да си знаеш, че може да има риск.
 
Re: От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Мой познат го бяха осъдили в Пловдив, заради тези. Не знам, какво точно го осъдиха(не лежа в затвора) имаше солидна глоба, но не помня точно колко. Казвам го да си знаеш, че може да има риск.

Може ли да го попиташ някой път за какво са го осъдили, че ми стана интересно?
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Бреей стабилни пари, как се печели там, афф. ли е? :)
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Аффилиате е програмата, да.
господинът, когото са осъдили, възможно е да не си е плащал данъците на парите от чековете ?
Както и да е, може ли някой да ми отговори на въпросчетата ? :)
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Бреей стабилни пари, как се печели там, афф. ли е? :)
Да, ClickBank е афилиейт платформа, обединяващи голям брой търговски, които предлагат, чрез нея, продуктите си. Същите са CJ, ShareASale. ;)
 
От: Re: От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Може ли да го попиташ някой път за какво са го осъдили, че ми стана интересно?

Да, когато го видя ще го попитам.

Аффилиате е програмата, да.
господинът, когото са осъдили, възможно е да не си е плащал данъците на парите от чековете ?
От афф сайтовете трябва ли да се плащат данъци?
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Като получаваш пари, винаги трябва да плащаш данъци :)

Ако не е тайна, какви продукти промотираш с тази програма? Със социални мрежи ли работиш или трафикът ти идва от търсачки?
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

ползвам пинтерест за трафик, нищо друго. Това е което мога да кажа.
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Виж си личните :)
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Сега ще завалят лични съобщения с молещи да им каже как да вадят пари от ClickBank.

Чековете от ClickBank идват с обикновена поща (не с куриери).

Има възможност за "direct deposit", но това работи само с банки в ограничен брой държави.
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Венци ,закъснял си с седмица :)
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

Е, щом пък Ви лъжа ok.jpg Това е единият, от двата акаунта. Два, заради рефералната комисионна, колкото и мижава да е тя. Честит първи април и на теб, но дойдох във форума не за да се лъжем с хората, а защото ми трябва малко информация.
 
  • Like
Реакции: Sky
Няма нужда да показваш скрийнове и да се доказваш тук. Съветвам те да изтриеш тази снимка, както и частта от първия ти пост, в която казваш колко печелиш.
 
От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

В нарушение ли съм нещо ? Ако нарушавам правила, ще махна снимката, но ако не, ще я оставя, просто за да избегна бъдещи такива коментари, като предния. Нека се зане, че има хора, които всъщност могат да постигнат резултати от аффилиате програмите. Не смятам, че съм хванал Бог-а за шлифера, но не виждам защо да не покая резултат на някой, които не вярва.
 
Re: От: изкарвам добри пари от Clicbank и искам да Ви попитам нещо

В нарушение ли съм нещо ? Ако нарушавам правила, ще махна снимката, но ако не, ще я оставя, просто за да избегна бъдещи такива коментари, като предния. Нека се зане, че има хора, които всъщност могат да постигнат резултати от аффилиате програмите. Не смятам, че съм хванал Бог-а за шлифера, но не виждам защо да не покая резултат на някой, които не вярва.

Не нарушаваш нищо. Радвам се за успеха ти, но просто има хора, които могат да ти навредят, ако си развяваш печалбите наляво и надясно. Можеш да видиш тази тема, която пуснах преди време.
 

Горе