колко са милионерите във форума-

От: колко са милионерите във форума-

Не знам защо, но колкото пъти попадна на тая тема заглавието първо го прочитам като "Колко са милиционерите във форума" и чак като вляза в темата разбирам, че е за милионерите. Май трябва някой да направи една тема и за милиционерите. Добре ще е да се преброят. :)
 
От: колко са милионерите във форума-

Май трябва някой да направи една тема и за милиционерите. Добре ще е да се преброят. :)

Не е необходимо но при добро желание може да отвориш тема.

Милиционерите и доносниците ги знаем
 
От: колко са милионерите във форума-

Май трябва някой да направи една тема и за милиционерите.
Дали изобщо има такива и то тук във форума.
 
Re: От: Re: колко са милионерите във форума-

Много ми беше интересно преди 5 години...
Аз новоизлюпен предприемач - шеф диригент на малка фирма и при мен десетина служителки...
И по едно време се замислих... абе аз уж съм шефа... а май съм най-бедния
Почти всички имаха апартаменти в София, а аз на квартира.

А тези идваха и работеха за заплата от 300 до 600 лева
и ревяха че нямат пари нямат пари да си купят храна и дрехи... мъжете им примерно без работа и всякакви подобни.
и ми беше много чудно тези хора имат апартаменти за по 60-100 000 евро а са бедни и ходят да работят за жълти стотинки. Оплакват се и реват че нямат пари.
И си викам - гледай живота - аз се трепя мъча се, а почти всяка баба пенсионерка е по-богата от мен - щото има имоти за минимум 40 000 евро - толкова струваше една гарсониера.
и уж имотни и заможни, а не им стигат парите за храна...

хора най различни и за мен е недопустимо да живееш мизерно в скъп (тогава апртамент) ама нали вярваха че толко ще поскъпнат че само чуденци ще могат да си ги позволят...
 
От: колко са милионерите във форума-

Не знам защо, но колкото пъти попадна на тая тема заглавието първо го прочитам като "Колко са милиционерите във форума" и чак като вляза в темата разбирам, че е за милионерите. Май трябва някой да направи една тема и за милиционерите. Добре ще е да се преброят. :)

ми то в бг има ли милионер,дето да не е бил милиционер :D
 
От: колко са милионерите във форума-

Това милиционер какво е ?Марка прах за пране?:)
 
От: Re: От: Re: колко са милионерите във форума-

хора най различни и за мен е недопустимо да живееш мизерно в скъп (тогава апртамент) ама нали вярваха че толко ще поскъпнат че само чуденци ще могат да си ги позволят...

В момента е модерно да караш неприлично скъпа кола и да живееш в коптор.
 
От: От: колко са милионерите във форума-

Сигурно няма нито един :Д
 

Горе