колко струва изработката на подобен сайт

Re: От: Re: От: колко струва изработката на подобен сайт

300 лева е прекрасен бюджет за сайт-визитка :D
Мне, става дума за информативен, с премиум тема, WP + кодене на една функционалност, която я няма като плъгин. :)
 
От: Re: От: колко струва изработката на подобен сайт

хахахах Ей шматка, не ми се прави на много голям, щото по-голям мишок от теб няма, за кое ми е празна кратуната "баш програмисте" ? Че някакъв разбирач, като тебе ще ми пише сайт за 3 часа, дето само тестовете не може да му напише за тия часове, какво остава за качествен код за продъкшън да изнесе. Ай сиктир от псевдо програмисти... Видях те колко струваш, преди 5-6 месеца, като те наех за подизпълнител на една задача. Въртя ме 2 седмици и накрая "ама много се извинявам няма да мога да се справя".

Блинки що не сложите една опция да може да се слага игнор на определени индивиди... с радост бих я ползвал!
Да, да четат и после да размишляват и чак тогава да пишат щом съм им празни кратуните.
Даже може и по два три пъти да си преговарят.
 
От: Re: От: колко струва изработката на подобен сайт

хахахах Ей шматка, не ми се прави на много голям, щото по-голям мишок от теб няма, за кое ми е празна кратуната "баш програмисте" ? Че някакъв разбирач, като тебе ще ми пише сайт за 3 часа, дето само тестовете не може да му напише за тия часове, какво остава за качествен код за продъкшън да изнесе. Ай сиктир от псевдо програмисти... Видях те колко струваш, преди 5-6 месеца, като те наех за подизпълнител на една задача. Въртя ме 2 седмици и накрая "ама много се извинявам няма да мога да се справя".

Блинки що не сложите една опция да може да се слага игнор на определени индивиди... с радост бих я ползвал!

http://www.predpriemach.com/profile.php?do=addlist&userlist=ignore&u=11351
 
Re: От: Re: От: колко струва изработката на подобен сайт

Блинки що не сложите една опция да може да се слага игнор на определени индивиди... с радост бих я ползвал!
Има, има, има да игнорнеш потребител. ;)
 
От: колко струва изработката на подобен сайт

300-400 лв. за сайт, от който след това ще искате да вадите пари е смешно да търсите. То е ясно, че ще има 100 човека да ви го направят за толкова, ама си е несериозно и смешно. Ако е някой фирмен сайт, блог или нещо такова да. WP + някоя платена темичка ДА! Ама да искаш такъв сайт и с такъв бюджет... ами после за реклама? Или с 500 лв. да се почва успешен доходоносен бизнес. Това е като тези дето искат онлайн магазин за 400-500лв... Повечето знаят един физически магазин колко пари излиза на човек да го отвори и е несериозно някой да почва онлайн търговия и да не му се дава повече от 1000лв, щото имало готови теми...
Смисъл не че лошо, просто е безсмислено. Защото ще им се направи и като нямат бюджет за развитие на сайта най-много да изкарат до изтичане на домейна и хостинга и това е целият опит.

П.С. това не е за колегата отворил темата, защото не е казал колко пари дава, а за хората, които се чудят кво щял да получи толкова за 5000лв.
 
Да, нека поразсъждаваме малко на "глас" и от гледната точка на бизнес логика, не на девелопър, защото за един девелопър може да излезе буквално 0 лева, и няколко дни работа. Ето какво. Как се чувствате, когато отидете на среща и докато някой "мастит" бизнесмен си върти iPhone 6-цата на масата, ви обяснява успоредно как 1к са му много за сайта. Той реално казва следното (като бизнес логика) - "Смятам да отделя минимален бюджет, защото съм толкова бизнес ориентиран, че телефона ми трябва да струва поне 2-3, а защо не и 4 пъти повече от бизнеса ми в мрежата". Вие си казвате "Този явно иска да мине тънко, за това имам два варианта - предлагате му шит или го отрязвате". Да, точно така. Не можете да имате сайт като Виваком за 3-4К, не е логично. Както казах, не разсъждавайтекато девове, а като бизнес собственици.
 
От: Re: От: Re: От: колко струва изработката на подобен сайт

Мне, става дума за информативен, с премиум тема, WP + кодене на една функционалност, която я няма като плъгин. :)

Щом има кодене, ще трябва лев :)
 

Горе