колко ще струва реклама на блог с PR6 ?

kt

New Member
Здравейте, преди няколко дена видях, че блога ми има PageRank 6. Ако се пробвам да продам някаква реклама на него (под каквато и да е форма - банери, тексове, линкове, и т.н.), дали ще се навие някой да плати ? Не гоня някакви диви капиталистически печалби, но ако парите ще стигнат да си покрия например хостинг разходите, нямам нищо против 8)
 
На какъв език е блога - български или английски ? Ако е на английски - наистина ТЛА ще са супер, обаче ако е на български точно тези двата сайта не мисля, еч ще помогнат много - защото там няма кой да рекламира на български.
 
hristu каза:
На какъв език е блога - български или английски ? Ако е на английски - наистина ТЛА ще са супер, обаче ако е на български точно тези двата сайта не мисля, еч ще помогнат много - защото там няма кой да рекламира на български.
за TNX пишеш че е на руски и става - ето сайта ми за нокия имам TNX
 
netsurfer каза:
hristu каза:
На какъв език е блога - български или английски ? Ако е на английски - наистина ТЛА ще са супер, обаче ако е на български точно тези двата сайта не мисля, еч ще помогнат много - защото там няма кой да рекламира на български.
за TNX пишеш че е на руски и става - ето сайта ми за нокия имам TNX

Къде да гледам по-точно ?
 
hristu каза:
netsurfer каза:
hristu каза:
На какъв език е блога - български или английски ? Ако е на английски - наистина ТЛА ще са супер, обаче ако е на български точно тези двата сайта не мисля, еч ще помогнат много - защото там няма кой да рекламира на български.
за TNX пишеш че е на руски и става - ето сайта ми за нокия имам TNX

Къде да гледам по-точно ?
по принцип в белия квадрат в дясно, ама нещо не винаги се показват ;)
 
По принцип около $15-30 на месец, но е много отностително. Ако на тази страница започват да се трупат повече от 10-20 изходящи линка, то цената, която може да бъде обявена може да не си заслужава.

Така че отговора на въпроса е "зависи". Тематика на страниса, от къде ти пускат линка, коло още линкове с теб има на страницата.... :wink:
 
20-30$ месечно на линк при околко 8 sitewide линка, но много зависи от езика на сайта и от броя индексирани страници.
 

Горе