малоумни, по-малоумни, Футболисти

От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Глупаво се преписват постъпките на един "селски бек" към цялата религия наречена футбол. Както ти казаха, да не им е работата да са професори, но така е и в почти всички спортове. И не само - театър, кино, музика... на всякъде има такива индивиди, че къде и по-зле от него. И друго, Благо не е футболист, не знам защо се асоциира с тази свещена дума. Темата е глупав хейт, ма от какво е породен... ходи разбери.
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

към цялата религия наречена футбол

funny-laughing-smiley-emoticon.gif
може ли да обясниш на какво учи тази религия?
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Футболът е бизнес. Да има вманиачение хора на тема футбол, без да изкарват пари от това е.... :)
 
От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

funny-laughing-smiley-emoticon.gif
може ли да обясниш на какво учи тази религия?

Тази религия, както всички останали не учи на нищо, а води до сляпо поклоничество и фанатизъм, ако се изпуснат юздите. ;)

Иначе футболът е една приятна игра, в която има драма, тръпка и високи дози адреналин - поне за мен, като зрител. Ако бях футболист можеше да означава и други неща, като силиконки, нощни клубове, разходки по света и скъпи коли.

Все пак наистина, нека разграничим това смешно човече от футболистите - с това поведение, той спокойно можеше да е и син на някой добре облечен бг бизнесмен.

Не можеш да сравняваш Кайзер Бекембауер и Йоаким Льоф с това недоразумение на природата. Иначе, като изцепки и простотия Марадона и наш Ицо не падат по-долу, но те са преди всичко майстори и чак после - простаци. :)
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Имам чувството, че ще повърна като ги видя по новините как тичат безсмислено като мухи без глави.
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Аз мисля че не може да се слагат всички под общ знаменател има и такива пред които само можем да се прекланяме...
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Ходи се прегледай, няма как 95% от 4,8k+ постове да са безсмислен хейт. Някой ден ще ти се отвори я шизофренията, я садизма... :lol:
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Аз мисля че не може да се слагат всички под общ знаменател има и такива пред които само можем да се прекланяме...

Навсякъде има изключения :)

п.п. за какво точно да се прекланяме? какво са направили?
Вкарал гол..к'во от това? ситуацията е била добра.

Няма добри футболисти, има само по-лоши.
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Понякога си много странен, наистина. Хората са намерили начин да печелят добре, докато ритат топка. Какъв ти е проблема на тебе с това? Всъщност кой си ти, че да поставяш под съмнение бизнес на 100 години за милиарди? Щом има интерес и хората са склонни да дават пари за това, то във футбола има смисъл. Търсене-предлагане, бизнес като всеки друг. Това че на тебе не ти харесва абсолютно нищо не значи, ама нищо.

Това че спорта учи на дисциплина, носи здраве и куп други полезни работи, за тебе е без значение явно, така ли да разбирам. Имаш ли представа Стоичков, Меси и тн. футболисти колко деца са зарибили да спортуват? Какво щяха да правят тези деца, ако не се бяха захванали с футбол. Мога да ти изброя още 1000 контра тези, ама няма никакъв смисъл, защото си станал кон с капаци последно време, а и нямам време за безумни форумни спорове.

Да не си помислиш, че съм някой запалянко, напротив. Моите спортове са съвсем други....
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Какво говорите за ритане на топка и т.н... Това пък определение за футбола като го чуя от някой, 22 идиота бягат зад топка с въздух. По тази логика да спрат волейбола идиоти удрящи топка с въздух, нека да спрат и баскетбола хора хвърлящи топка с въздух. 80% от спортвете са с топка пълна с ВЪЗДУХ. То не става само пред компютрите да се стои и да се ядат хамбургери :)

Малко съм изнервен след отпадането на Лудгорец...
 
Последно редактирано:
Честно казано, не съм чувал някой волейболист да се изказва като полуидиот, както и името на му е свързано с някаква гига селения, нещо което повече от често се случва с футболистите. Като се почне от кретена Благо и се стигне до гръцката драма между Николета и двамата велики наши национала - косата и Божинков....и куп други селении, които може да четете постоянно. Попи, Мопи, Орлин. Факт е, че като кажеш бг футболист, от много време насам асоциацията не са Стоичков, Лечков, Балъков и т.н., а са родните селендури, дошли от Мало Бучене, където им е в кръвта курволяка, чашката и комплексарщината. ;) Не говоря за единичните случаи като Стилян, Бербатов и другите, на които им свалям шапка.За жалост и те не могат да изтъркат кофти имиджа на простотията, която се лее, ставайки дума за роден футбол. ;)
 
От: Re: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Честно казано, не съм чувал някой волейболист да се изказва като полуидиот, както и името на му е свързано с някаква гига селения, нещо което повече от често се случва с футболистите. Като се почне от кретена Благо и се стигне до гръцката драма между Николета и двамата велики наши национала - косата и Божинков....и куп други селении, които може да четете постоянно. Попи, Мопи, Орлин. Факт е, че като кажеш бг футболист, от много време насам асоциацията не са Стоичков, Лечков, Балъков и т.н., а са родните селендури, дошли от Мало Бучене, където им е в кръвта курволяка, чашката и комплексарщината. ;) Не говоря за единичните случаи като Стилян, Бербатов и другите, на които им свалям шапка.За жалост и те не могат да изтъркат кофти имиджа на простотията, която се лее, ставайки дума за роден футбол. ;)

Посочи 3 волейболни отбора и по един играч от тях (български)/
 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

То не знам някой да е във възторг от родния футбол, ама Норти прави генерални заключения за спорта и къкто винаги е много краен,,,
 
От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Какво говорите за ритане на топка и т.н... Това пък определение за футбола като го чуя от някой, 22 идиота бягат зад топка с въздух. По тази логика да спрат волейбола идиоти удрящи топка с въздух, нека да спрат и баскетбола хора хвърлящи топка с въздух. 80% от спортвете са с топка пълна с ВЪЗДУХ. То не става само пред компютрите да се стои и да се ядат хамбургери :)

Малко съм изнервен след отпадането на Лудгорец...

иди на волейболен мач и виж дали има надрусани педалчета :)
не знам дали футбола се отличава толкова много от другите по идиотизъм защото е масовка. Може и там да се крие проблема...

това виждал ли си го на волейболен мач?
има отбор със същото име... но нацисти на него няма да видиш

61020328.jpg


давали живота си за цска, хахаха. А не можахте да съберете пари за заемите им. МАЛОУМНИЦИ
sektor-g_cska-litex_1_2b791_12728929.jpg


вижте ги какви са смешни
61c2ec6b4f5b.JPG


ето ги и нацистите
0,,15684205_303,00.jpg

451453.jpg


като ми сравняваш волейбола с футбола - кога на мач с левски, противниковата агитка ще пее - "Смърт за Левски"?
на един футболен мач колко деца има? а на един волейболен? семействата при втория са в пъти повече (да не кажа стотици проценти повече, защото на футболните стадиони те липсват).

В най-масовия спорт са събрани най-големите малоумници... наличието на мозък не се вижда, но липсата му задължително се забелязва.

80% от спортвете са с топка пълна с ВЪЗДУХ.
дай го по-леко :D айде да не казвам силна дума (10%), но не са повече от 30-50% :wink:
не става само с трошене на скамейки, трябва и акъл...
да се запиташ защо тези малоумници изразходват по този начин насъбраната си енергия... и какво ли правят през останалото време? с бира пред телевизора?
повръща ми се

да си видял реклама на бира с волейболен фен? (п.п. за това досега НЕ се бях замислял! Все повече си затвърждавам мнението което изразих чрез тази тема).
разбери, че този спорт е събрал цялата утайка на обществото. Изключения има и те са заради историята на спорта, не са виновни, че хората с бизнес го развалиха... но може да се преориентирате - има волейбол, баскетбол - те също са спорт със топки

Хората са намерили начин да печелят добре, докато ритат топка. Какъв ти е проблема на тебе с това?
Бизнеса не го поставям под съмнение, защото очеВАДНО работи.
Яд ме е, че такъв малоумен спорт има толкова привърженици. Това има общо и с раздел Политика в която си активен.
Замисли се: масов малоумен спорт - малоумни привърженици (в по-голямата си част) - лесни за манипулиране и водене.

Ако си представим за момент, че някой успее да превърне за един ден шахмата в най-масов спорт в България - това ще даде ли отражение на други сектори в страната? Или по-точно Политиката ще се промени ли.
Ти си доста анти-Бойко - казваш, че е тъп. Ами аз казвам, че по-голяма част от привържениците на най-масовия спорт в България също са тъпи. дали има някаква връзка и съвпадение между двете?

п.п. и понеже може да кажеш, че шахмата и футбола са различен вид спорт. да, така е. Но в действителност по-голяма част от футболните фенове гледат мачове пред телевизора с бира в ръка. На терен не ходят редовно, ако въобще скоро са го правили в близките месеци.
 
Последно редактирано:
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

78% от българите никога не спортуват

КАКЪВ тогава е смисъла (ползата) този малоумен спорт да е толкова популярен?
от новината по-горе става ясно, че почти всички футболни фенове не спортуват нещо различно от "трошене на седалки", "бой с полицията", "псуване".

ЕВАЛА за хубавия спорт (бизнес)! Много полезен е за обществото. После защо сме (като цяло, НЕ само в България) в подобно (в каквото сме - добро или лошо) положение. :beer:
 
От: От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

иди на волейболен мач и виж дали има надрусани педалчета :)
не знам дали футбола се отличава толкова много от другите по идиотизъм защото е масовка. Може и там да се крие проблема...

това виждал ли си го на волейболен мач?
има отбор със същото име... но нацисти на него няма да видиш
ХАХАХХАХХА, абе ей смешко, я бягай от тука бе. От години фенове на всички големи отбори ходят на всякакви събития свързани с любимите им марки. Тъй че, можеш да видиш редновно подобни гледки по волейболните мачове:

12-12-12-44861_1.jpg

7MDM0161.jpg


Като гледам и ти не преливаш от мозък :lol:
 
От: От: От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Виж, не можеш да кажеш малоумен на спорт, които привлича толкова хора към себе си, няма такъв вариант. Щом има толкова фенове, значи има защо, въпреки, че ти не го разбираш. Например в Северна Америка и Австралия футбола не е най-популярния спорт, това какво ти говори? Има вакум, който се запълва от някакъв спорт, дали футбол, дали ръгби, дали американски футбол, дали гладиаторски битки все тая, все нещо ще запълни празнината.... На простолюдието му трябват хляб и зрелища и ще си ги намери, каквото и да става! Шах-мата няма този потенциал, защото не е зрелищен спорт, въпреки че за някои е по-интересен и от футбола :)

В нищо не искам да те убеждавам, просто искам да те подсетя, че нещата се движат по естествения си път и не трябва да се замисляш толкова върху тях. По-добрия вариант е да разбираш кое какво е, отколкото сляпо да му се възмущаваш. :)

Впрочем, Бат Бойко е запален футболист, даже е картотекиран официално като футболист на Бистришките Тигри :) Как ти се вижда това :) Един път си беше тръгнал от интервю в централна емисия, защото изтървал Ювентус с кои бяха там :):-o



 
От: малоумни, по-малоумни, Футболисти

Заради ето тези моменти https://www.youtube.com/watch?v=wKEbEjrXIhs футбола е най-великата игра. Онези с качулките са някакви изключения които ги има по Балканите, най-често те ходят на мачовете, за да рушат и чупят, често са и платени от разни партии
 

Горе