някой ползвал ли е adnow.com?

От: някой ползвал ли е adnow.com?

Замря им работата нещо. Поръчаха ми 100 к импресии пуснах им кода направих 30 к и ги питах за плащането защото се забавиха, а по-принцип предплащат. До сега още няма отговор нито плащане.
 
От: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Замря им работата нещо. Поръчаха ми 100 к импресии пуснах им кода направих 30 к и ги питах за плащането защото се забавиха, а по-принцип предплащат. До сега още няма отговор нито плащане.

Здравейте.
Таково забавяне е възможно, но много рядко!
Ако има накакво задържане пак, молим, да се свържем тук в лс или на e-mail: [email protected]
Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Никога не бих ги ползвал.

Регистрирах се при тях и на минутата ги махнах. Причините бяха много... заради кликовете заради рекламите. Абее да не изброявам според мен не струват.

Все пак казвам това си е мое мнение така, че ....
 
От: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Никога не бих ги ползвал.

Регистрирах се при тях и на минутата ги махнах. Причините бяха много... заради кликовете заради рекламите. Абее да не изброявам според мен не струват.

Все пак казвам това си е мое мнение така, че ....

Благодарим за Вшето мнение!

За Dnes.bg работим с заплащане за импресии.
Ако е новинарник сайта Ви или с всякаква женска тематика и има минимално 3000 импресии дневно, винаги молим да ни пишите. Ще фи предложим оферти за СРМ :wink:

Поздрави.
ADNOW.COM
 
От: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Благодарим за Вшето мнение!

За Dnes.bg работим с заплащане за импресии.
Ако е новинарник сайта Ви или с всякаква женска тематика и има минимално 3000 импресии дневно, винаги молим да ни пишите. Ще фи предложим оферти за СРМ :wink:

Поздрави.
ADNOW.COM

а защо при мен се получава така кофти ?
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

При мен цената на клика си остава доста ниска <0.03

Ако имаш много голям сайт има смисъл, иначе за малки сайтове няма смисъл с такава цена.
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Ако имаш много голям сайт има смисъл, иначе за малки сайтове няма смисъл с такава цена.
Нещо не ти виждам логиката? То ако имаш голям сайт, каквото и да сложиш ще е добре. Сайта, на който съм ги сложил е с около 1000дневни
 

Горе