някой ползвал ли е adnow.com?

От: някой ползвал ли е adnow.com?

Тези ми писаха вчера да договорим някаква рекламна позиция, върнах им отговор и нищо не ми отговориха повече.
 
Да, дайте повече инфо. Някой да е работил с тях? Интересно ми е да чуя някой дали е имал взимане даване с тях. Гледам изкупуват реклама на импресии и то на премиум позициите на сайтовете. Някой да има преки впечатления от тях. Как е? Струва ли си. И гонят ли ви или вие ги търсихте? :)
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Искаха да купят 300 000 импресии на месец за 60 евро, така ми писаха, но не съм им отговорил, не ме устройва. Рекламите са им натрапчиви според мен - цигари, обриви, отслабване. Имат разни блокове с реклами с такива тематики, ама ако плащаха добре си заслужава, за 60 евро няма какво да се занимавам.
 
Re: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Искаха да купят 300 000 импресии на месец за 60 евро, така ми писаха, но не съм им отговорил, не ме устройва. Рекламите са им натрапчиви според мен - цигари, обриви, отслабване. Имат разни блокове с реклами с такива тематики, ама ако плащаха добре си заслужава, за 60 евро няма какво да се занимавам.

Ее, мишкарска история. Мислех, че да некви сериозни. Видях при рисърча, че имаха някакви реклами за отслабване, но бяха много White, в сравнение с това, което описваш. Може ли да са такива кретени. И за 300 000 импресии - 60 евро, това е някакъв майтап, нали? Все пак говорим за премиум позиции на качествени сайтове. Но пък и те препродават, нали? Малко няма да им се получи сметката, ако дават на 1000 импресии 3-4 паунда. Нали са все пак англичани. :) Еее, вече се знае какво може да се очаква от тази мрежа. Поредната дупка в нета. :)
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Май са руснаци тези, колегата е писал по-напред в темата, ама и човека, който ми писа на мейла беше с руско име... останах с впечатление, че са руснаци.
 
Re: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Май са руснаци тези, колегата е писал по-напред в темата, ама и човека, който ми писа на мейла беше с руско име... останах с впечатление, че са руснаци.

Хм, не знам. Адресът им е: 625 Walnut Ridge Dr, Ste 108 Hartland, WI 53029 US, на домейна, но не знам. Но си прав: Adnow LLP - Novosibirsk, Russia. ;) Май са си братушки. Еее, так рекламния пазар им поне е читав, за разлика от нашия. ;) Не знам дали е богат, но определено е свободен. ;)
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

По принцип цената им е 0.2 евро за 1000 импресии, не знам какво сте се договорили, аз съм доволен принципно :) коректни са и плащат навреме
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Днес получих втори имейл с покана. Имейла е с българско име и пише, че са базирани в Англия, но партньорите са им от Италия, Португалия, Румъния, Унгария, Бразилия, Мексико, Гърция, както и Източна Европа...
 
Re: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Днес получих втори имейл с покана. Имейла е с българско име и пише, че са базирани в Англия, но партньорите са им от Италия, Португалия, Румъния, Унгария, Бразилия, Мексико, Гърция, както и Източна Европа...

Дръж ни в течение, защото реално някаква жена се свърза с нас за реклама, но нещо не се засичаме на цена. :) Или поне не ми върна коментар какво предлагат те. Странна работа. Нещо не са от най-комуникативните или просто при мен така се е случило?
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Жената е шефката им, иначе имат и офис в България, но по принцип са руснаци. В Англия също имат някакви офиси, май счетоводителя им е от там :)
 
Re: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Жената е шефката им, иначе имат и офис в България, но по принцип са руснаци. В Англия също имат някакви офиси, май счетоводителя им е от там :)

Ясно. Мерси много. Нещо не ми се видяха сериозни, но дано да бъркам. :)
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Ами аз работя с тях вече 4 или 5 месеца, тука последния месец малко се забавиха с плащането, но пък плащат предварително, което ме устройва перфектно :)
 
Re: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Ами аз работя с тях вече 4 или 5 месеца, тука последния месец малко се забавиха с плащането, но пък плащат предварително, което ме устройва перфектно :)
Ясно, мерси много. Ще те разпитам повече тези дни, ако не възразяваш, защото нещо ни увисна комуникацията. :)
 
От: Re: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Ясно, мерси много. Ще те разпитам повече тези дни, ако не възразяваш, защото нещо ни увисна комуникацията. :)

И при мен същата история. Писаха ми няколко пъти и накрая след някакви неадекватни обяснения ги пратих в 9-та глуха.
 
Re: От: Re: От: някой ползвал ли е adnow.com?

И при мен същата история. Писаха ми няколко пъти и накрая след някакви неадекватни обяснения ги пратих в 9-та глуха.
Да, ама аз не като да си съм ги резнал, просто някак след мои мейл, нещо увисна в нищото. :)

Нещо не им е на ниво комуникацията. Дано другите неща да са им ОК. Но вярвам на @slavchev, щом и ги ползва. ;)
 
От: Re: От: Re: От: някой ползвал ли е adnow.com?

Да, ама аз не като да си съм ги резнал, просто някак след мои мейл, нещо увисна в нищото. :)

Нещо не им е на ниво комуникацията. Дано другите неща да са им ОК. Но вярвам на @slavchev, щом и ги ползва. ;)

То и аз не съм ги рязал, просто загубих интерес след това

Hello,

Thank you for the statistics sent. Unfortunately, the content of advertisement I am working with has suddenly changed and now I have to look for sites for women, with such content as beauty, fashion, and so on.
And your site's content differs from that one.

При положение, че сме разменили 7-8 мейла и единият от сайтовете беше точно женски реших, че и те не знаят какво искат.
 
От: някой ползвал ли е adnow.com?

Комуникацията наистина им куца, но пък аз се разбрах бързо с тях. Дадох им статистика, дадоха ми цена и готово :) те са много хора там и е възможно да си комуникирате с различни хора, така че не се учудвайте ако има разминаване
 
Това е началото на моята кореспонденция:

Hello,

My name is Maria and I represent Adnow LLP Company, it is one of the
biggest banner network companies. We work with many locations
including Bulgaria.

I am interested in placing advertising ( banners) on this website
URL 1. As far as I understand this site is
one of the URL2 projects, am I right?

What is the price and the conditions?

Kind regards,

Maria

След точно разменени 3 мейла, не получих нищо обратно, което е доста странно и за това още след като се свързаха с нас, реших и да пиша в темата тук, тъй като излизаме на доста добри позиции за домейна им. Реших просто да си направя рисърч, и видях, че има доста добри коментари за тях. Дори и тук. ;)

Ставаше дума за форума тук, като сайт, на който искаха да рекламират, но след последния ми мейл, никой. :)
 

Горе