пари от реклами

FreeDom

New Member
Работата се състой в това да се регистрирате в сайт и да трябва да цъкнете 30 линка, като всяко цъкане ви дава по 0.01$.
Името на сайта е: 07bux.net/?r=07bux00
След като сте се регистрирали цъкате "Surf Ads" и там всичките линкове за реклами.

Много голямото предимство е в това че ако поканите някои да се регистрира под вашето име ще взимате същите пари, които взима и той без да го ощетявате. Тоест вие сте негов "referral". Например аз се регистрирах под името на друг българин и сега това което печеля аз, печели и той, без да ме ощетява по какъвто и да е начин :) Ето един пример:

Цъкате по 30 реклами на ден = $0.30
10 потребителя записани под вашето име (referrals) цъкнат по 30 реклами на ден = $3.00
Изкарано за деня = $3.30
Изкарано за месеца = $99

Това е един примерен вариант, които е и много реален към вторият месец, в началото доходите ви ще са по-малки. Друг голям плюс е това че след като изкарате опеделена сума, вместо да си я изтеглите можете да си поръчате чрез системата 5 човека(referrala), които да бъдат автоматично записани под вашето име. Тоест каквото сума изкарват те, същата ще идва и при вас. :) Цената на тази услуга е само 7$ и може да си я позволите още след втората седмица, без да се налага да се бъркате да давате пари, защото вече ще ги имате изкарани от цъкане на реклами. Уникалното тук е че ако някой от рефералите е неактивен определено време то той ще бъде автоматично сменен с дръг активен и то без пари. Това означава че веднъж като сте платили за 5 реферала, дори и да попаднете на неактивни те ще бъдате сменяни и всички ще ви носят добър приход, без да ги ощетявате по какъвто и да е начин.
Така доходите ви ще започнат да нарастват значително по-бързо. Лично аз си купувам допълнително хора (реферали), които да се регистрират под моетое име винаги когато имам възможност.
Естествено този доход може да нараства до безкрай зависи от вас и това колко човека са записани под вашето име. Аз в момента взимам подобни пари като от примера и съм повече от доволен тъй като това не ми е основен финансов източник, а ми носи добри пари само срещу 15минути на ден. Сумите се превеждат до 14 дена след като са пойскани и до сега не съм имал проблеми като забавяне на транзакцията или отказ.
Надявам се инфорамцията ви е била полезна и да можете да изкарвате кокото се може повече. Успех!
 
От: пари от реклами

сигурен ли си че,можеш да си купуваш реферали с баланса ли?
 
От: пари от реклами

темата е директно за кофата, или да се направи ЕДНА тема за всички сърфове...
 
От: пари от реклами

темата е директно за кофата, или да се направи ЕДНА тема за всички сърфове...
Вече е там. :)
Мисляхме за такава тема, но стигнахме до заключението че това с цъкането по рекламки си е маймунска работа (независимо от рефералите) и не се връзва с тайтъла на форума: Онлайн Бизнес. :)

@ FeeDom,
Цъкате по 30 реклами на ден = $0.30
10 потребителя записани под вашето име (referrals) цъкнат по 30 реклами на ден = $3.00
Изкарано за деня = $3.30
Изкарано за месеца = $99
Сега нека аз ти го сметна:

Правите един сайт за около 30 мин.
Правите Маркетинг за по 1-2 часа на ден.
По една продажба на ден (40-50%) - средно = $50.
Месецно = $1 500.
Следващите наколко месеца става по 2-3 на ден (пак средно) = $150, месечно - $150 х 30 = $4 500. Успередно с това върви и направата на друг сайт със същата стратегия.

И това е бизнесче батеце, не е цъкане.:)

Но успехи и все пак добре дошъл, но тук трудно ще пробиеш с такова предложение.:)
 
От: пари от реклами

Blinky би ли ми дал пример за 1 такъв сайт, който описа :), и също по колко посетителя трябва да има 1 сайт (таргетирани посетители) за да се осъществи продажба и ако трафика идва от адуърдс дали ще се конвертира добре :)
 
Последно редактирано:
От: пари от реклами

Точно определен сайт немога да ти покажа в момента, но има такъв. Еми при таргетирани посетители и конверсия средно 1:50, мисля че ти отговарям на въпроса. При добри рекламки селс-копи, бид и други тънкости - да адуърда ще даде резултат.

П.П: Ако си любопитен за сайт, пиши ми лично.:)
 
От: пари от реклами

Само докато си направя кафето и си налея мириндата, минава половин час.
Аз лично не мога да правя сайтове за 30 мин.
Ще си умра беден маа му :(
 
От: От: пари от реклами

Вече е там. :)
Мисляхме за такава тема, но стигнахме до заключението че това с цъкането по рекламки си е маймунска работа (независимо от рефералите) и не се връзва с тайтъла на форума: Онлайн Бизнес. :)

Blinky, много не си прав, бате. Онлайн бизнес си е това, ама за собствениците на програмата :)
 
От: От: пари от реклами

Правите един сайт за около 30 мин.
Правите Маркетинг за по 1-2 часа на ден.
По една продажба на ден (40-50%) - средно = $50.
Месецно = $1 500.
Следващите наколко месеца става по 2-3 на ден (пак средно) = $150, месечно - $150 х 30 = $4 500. Успередно с това върви и направата на друг сайт със същата стратегия.

Blinky, защо не сложиш по една две нули отзад :) То ако ще е за 5000-6000$ изобщо да не се занимава човека :пп

Странно но имам едно съмнение че от този форум едва ли има повече от 2-3 човека които правим над 1500$ на месец - ако е така аз съм готова да направя една свирка на тези които са след първите трима ( то пък всеки ще иска да е 4ти в случая :))) )
 
От: От: От: пари от реклами

Blinky, защо не сложиш по една две нули отзад :) То ако ще е за 5000-6000$ изобщо да не се занимава човека :пп

Странно но имам едно съмнение че от този форум едва ли има повече от 2-3 човека които правим над 1500$ на месец - ако е така аз съм готова да направя една свирка на тези които са след първите трима ( то пък всеки ще иска да е 4ти в случая :))) )
Има много повече 2-3-ма които ги правят тези пари. Това са реално 30 продажби по $50 средно ан една. Ако това не е възможно просто си изтрий браузърите и забрави за интернет.

Не се обиждай скъпа, но бая духане те чака.:) :) :) Не бъди толкова крайна с изказванията си. Не е хубаво, ама грам. Но все пак ти пожелавам много късмет и успех. Ако си навита (не за това да си зипълниш обещанието) за такъв тип печелене, знай че ще получиш много помощ, без се налага да се праща и т.н.:)

Късмет, мацка...:)
 
От: пари от реклами

Да вадя ли извлечения от приходите последните 3 месеца :lol:
 
От: От: От: пари от реклами

Blinky, защо не сложиш по една две нули отзад :) То ако ще е за 5000-6000$ изобщо да не се занимава човека :пп

Странно но имам едно съмнение че от този форум едва ли има повече от 2-3 човека които правим над 1500$ на месец - ако е така аз съм готова да направя една свирка на тези които са след първите трима ( то пък всеки ще иска да е 4ти в случая :))) )

Хм я прати една снимка да ме надъха, че съм още зелен в тази сфера :)
 
От: пари от реклами

Брат, ти ако искарваш по 2 бона месечно, все ще отделиш 100-200 лева за качествено духане :) (фани, не се обиждай, може и твоето да е качествено). Тази тема се превърна в образец за раздел кофа иначе :lol:
 
От: пари от реклами

Да вадя ли извлечения от приходите последните 3 месеца :lol:

ХавВицК :) ... точно ти да ми говориш за пари. Somebody stop me!!!! То ювиги хане, който си продаваш сайтовете за жълти стотинки, уж че си нямал време да ги развиваш. Няма такова нещо като "нямам време да се занимавам с този сайт". Има "не мога да се занимавам"!!! Какви "извлечения на приходи" можеш да ми извадиш ти? :п Ама какво да Ви говоря... пила съм в момента и не искам да излезе така че се заяждам.

А Блинки, скъпи ... имам въпрос за 20,000 лв както казва Никита Кънчев - ти имаш ли нещо общо с другите си 20 nickname-a с които влизаш? Ама честно да ми кажеш ... ако може на ЛС :пп:) ... като изтрезнея ще пиша ( между другото днес станах леля :) )

Поздрави на всички!!!
 
От: пари от реклами

:lol: да си жива и здрава, и племеничето ти покрай тебе...

пп. за извлеченията просто се бъзиках, да не ти пука.

пп2. да ти е сладък алкохолния делириум, и полека, че май си ги смесила малко...
 
Последно редактирано:
От: От: От: пари от реклами

Еееее, честито пиле, да ти е живо и здраво племеничето ;)

Blinky, благодаря ... да ни е живо и здраво ... а аз да изкажа едно мое предположение - тези които правят истински пари - нямат в сигнатурата си нито един сайт. :ппп Амин!!!!
 
От: пари от реклами

йессссссссс... значи дядо апо няма парички, знаех си, знаех си, знаех си :) На мен мястото не ми стигна, можеше още 2-3 сайта да сложа, не че вадя пари от тях, просто за да става по - дълга страницата...

Амин + Алилуя...

лягам си да спя, че след малко ще ставам, лека на всички
 

Горе