продавам моята империя от сайтове

От: продавам моята империя от сайтове

Май си сложил една нула повече или две. Допускат се грешки...
 
От: От: продавам моята империя от сайтове

............................


Май си сложил една нула повече или две. Допускат се грешки...
 
Последно редактирано:
От: От: От: продавам моята империя от сайтове

айде бе викам никой няма да се включи:)
без спам моля Ви
свеж.нет =1500 евро преди година
направи си сметката преди да поспамиш....

в смисъл как равен на 1500 ?
 
От: От: От: От: продавам моята империя от сайтове

....................

в смисъл как равен на 1500 ?
 
Последно редактирано:
От: продавам моята империя от сайтове

Моля те пиши в темата кое наистина струва 1500 EUR на сайта. Посещения ли? уникална идея? дизайн? софтуер? бизнес-план за 2010г?

Защо не обявяваш всички фактори, за да може ние - потребителите, които не сме запознати с твойте сайтове да научим повече и респективно да направим избор дали да ги купим.
 
От: От: продавам моята империя от сайтове

................................

Моля те пиши в темата кое наистина струва 1500 EUR на сайта. Посещения ли? уникална идея? дизайн? софтуер? бизнес-план за 2010г?

Защо не обявяваш всички фактори, за да може ние - потребителите, които не сме запознати с твойте сайтове да научим повече и респективно да направим избор дали да ги купим.
 
Последно редактирано:
От: продавам моята империя от сайтове

10 лева макс правят месечно , това е сигурно!
 
От: продавам моята империя от сайтове

10 лева макс правят месечно , това е сигурно!

ти пък голям разбирач се извъди 10 лева вадят виж ако твойте сайтове вадят толкова това не значи че и тези вадят толкова :) ти неможеш да платиш лиценза за 1-ния софт само сигорно :)
 
От: От: продавам моята империя от сайтове

ти пък голям разбирач се извъди 10 лева вадят виж ако твойте сайтове вадят толкова това не значи че и тези вадят толкова :) ти неможеш да платиш лиценза за 1-ния софт само сигорно :)

Добре , 15 най-много да правят . И ти пък маймуно грозна откъде се извъди , да не лижеш гъза на автора на темата?
Ако ми кажеш , че такива ОРИГИНАЛНИ , НЕПОДПРАВЕНИ сайтове , които са триум за българския уебмастер правят повече от 100 лева на месец , директно отивам да се гръмна някъде.
 
От: От: От: продавам моята империя от сайтове

Добре , 15 най-много да правят . И ти пък маймуно грозна откъде се извъди , да не лижеш гъза на автора на темата?
Ако ми кажеш , че такива ОРИГИНАЛНИ , НЕПОДПРАВЕНИ сайтове , които са триум за българския уебмастер правят повече от 100 лева на месец , директно отивам да се гръмна някъде.

ами гръмвай се недоправени.... като гледам твойте в подписа няма да коментирам блогспот... :)
 
От: От: От: От: продавам моята империя от сайтове

ами гръмвай се недоправени.... като гледам твойте в подписа няма да коментирам блогспот... :)

хохо , добре че не ползвам wordpress
 
От: продавам моята империя от сайтове

Значи за 2 сайта с готови системи и дизайни, предполагаш, че някой ще даде 10 000лв? Смешно е...

И само да питам, че не разбрах, аз трябва да ти търся контактите, да се свържа с теб и да те МОЛЯ да ми дадеш инфо за това, което продаваш ли? Или очакваш направо да ти пиша, че имаш 10 000лв и трябва да ми дадеш сметката си???
 
От: продавам моята империя от сайтове

мда пак се е забозила работата,вижте пичове дай да прекратяваме че едно г...о колкото повече се бърка повече мирише.
НИЩО НЕ СЕ ПРОДАВА
 
От: От: От: продавам моята империя от сайтове

По една случайност е АДМИНИСТРАТОР
И ти пък маймуно грозна откъде се извъди , да не лижеш гъза на автора на темата?
 
От: продавам моята империя от сайтове

Императоре, ако си толкова сериозен в бизнеса, колкото грамотно пишеш - кризата ще продължи. :p

Hint: (точки, запетаи, тирета)
 
От: продавам моята империя от сайтове

пак изтървах сеира, докато събера 10-те бона и то вече не се продава, пуууууууу
 

Горе