продавам predpriemach.bg

Re: От: продавам predpriemach.bg

аз затува му казах да пусне статс както се заканва да видим колко са толкова много тези :) а и ще му помогне по лесно да го продаде :)
 
От: продавам predpriemach.bg

Най често се бъркам със vom, cmo, con, xom, ама това когато наистина много бързам ;)
 
От: продавам predpriemach.bg

Все едно сега да регна predpriemach.us и после да немога да го продавам тук.

Аз мисля да изпреваря Kmark, ще регна predpriemach.us, ще го направя на форум "Първата Виртуална Хамериканска Кръчма" и ша дойда да ви го продам за $1800. :lol:

Тоя .бг домейн между другото ако го е искал някой да го е взел, съмнява ме да има голям интерес към него, че и 1800 лв. да даде някой е абсурд.
 
От: Re: От: продавам predpriemach.bg

аз затува му казах да пусне статс както се заканва да видим колко са толкова много тези :) а и ще му помогне по лесно да го продаде :)
То са вижда и без да пуска статс... Даже Алексата му е по-ниска от един аутоблог де пуснах преди 2-3 седмици.

Освен туй много популярни .бг сайтове в наши дни няма. Едното дир.бг и другото абв.бг. И двете не съм ги отваръл от 2+ години.

А червена точка трудно ше набие. Само сивички може :)
 
От: продавам predpriemach.bg

Виж кога майкрософт пуснаха бинг и виж кога е регистриран домейна и ме се обади

А така, направи го това + факта, че си регнал и бинг.бг и да видим след колко време ще гризнеш на Гошо банана. Па ходи го продавай после баннатия домейн за 1800лв :D

ТАПИШОН
 
Re: От: продавам predpriemach.bg

Виж кога майкрософт пуснаха бинг и виж кога е регистриран домейна и ме се обади

Ти на тъп ли се правиш?

DOMAIN NAME: bing.bg
requested on: 29/05/2009 15:40:55.239933 EEST
processed from: 29/05/2009 15:40:55.437825 EEST
activated on: 04/06/2009 15:54:52.684657 EEST
expires at: 29/05/2011 00:00:00 EEST
registration status: Registered

Domain Name: bing.com
Expiration Date: 2019-01-30
Creation Date: 1996-01-29
Last Update Date: 2010-09-15

Microsoft’s New Search at Bing.com Helps People Make Better Decisions:

REDMOND, Wash. — May 28, 2009 — Microsoft Corp. today unveiled Bing, a new Decision Engine and consumer brand, providing customers with a first step in moving beyond search to help make faster, more informed decisions. Bing is specifically designed to build on the benefits of today’s search engines but begins to move beyond this experience with a new approach to user experience and intuitive tools to help customers make better decisions, focusing initially on four key vertical areas: making a purchase decision, planning a trip, researching a health condition or finding a local business.

Източник - http://www.microsoft.com/presspass/press/2009/may09/05-28newsearchpr.mspx
Виж кога е оповестена търсачката и кога си регистрирал домейна.
 
От: продавам predpriemach.bg

8)Аз продавам предприемач.ком барабар с участниците. Ако го купите веднъж, втория път е безплатно - buy one get one free...Офертата е изгодна. Побързайте, моля.
 
От: продавам predpriemach.bg

Към автора: извади ги тея статистики де, на бас, че половината ги направихме ние да ти разгледаме прословутия домейн. Баунс рейта ще ти е височък.. :)


А червена точка трудно ше набие. Само сивички може :)

Не ми се ще да ти кърша хатъра..ама на гледай:

rep.png
П.с.мерси
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: adi
От: От: продавам predpriemach.bg

Не се вижда, т.е. не ще да отваря файла.

Може да си го изнервила още преди да е светнал в червено.
Затуй като видите някой съмнителен, може първо да му шибнете червеното, и чак тогаз да го хейтвате публично :) .

ПС: Баси пак прозвучах като професионален форумен хейтър... Пък то тва току-що ми доде на акъла :p
 
От: продавам predpriemach.bg

Може би ще е по-добре да си развиеш сайт на домейна и тогава да се опиташ пак да го продадеш. Евентуално тогава ще можеш да му искаш подобна сума.
 
От: продавам predpriemach.bg

Тази червена точка е от някой редовен уебмастърбегеец, а не от автора на темата. Точно в техен стил е хейта в мотивите.
 
От: продавам predpriemach.bg

Не знам отде е дошъл, ама коментарът към точката е писан от жена.
 
От: продавам predpriemach.bg

И защо някоя мома от форума ще слага на Каприз червена точка ?!
По скоро е така както написа test или просто някой се е объркал вместо зелено цъкнал червено.
 
Последно редактирано:
От: продавам predpriemach.bg

Не хора, кръчмаря е. :) С няколко самоличности.. Хейтва си. Той от началото си ме 'обича'. Имам втора червена точка с обяснение:

колко акаута имаш ? :D
Благодаря на всички ви за репутациите. Обезмислихте напълно включването в това велико дело на всичките му акаунти тук. Но нека да не се отклоняваме от темичката. Вместо да се заеме да прави новия форум и да вади 'тлъстите пачки', той се занимава с детинщини разни.. Явно има прекалено много свободно време, което въобще не цени.

П.С. Простотата е скъп лукс. Само хора с излишни пари могат да си го позволят.
 
От: продавам predpriemach.bg

Ако е един и същ индивид, значи е леко спрел.
Аз ако бях щях да максимизирам "щетите" с минимум зор вместо да релогвам в 10 акаунта за да бомбя :)
 
От: продавам predpriemach.bg

Напоследък почти всеки ден изскача тема за смапване ;)
Noke, много адвансед хейт съвети даваш :lol:
 
От: продавам predpriemach.bg

ggg007 не се заяждам но според мен се посъветвай с адвокат по запазените марки и реши какво да правиш с бинг.бг възможно най-скоро защото аз съм имал ядове със това че в името ми имаше дума която беше запазена марка на много по-малка компания от МС.Знам че според повечето тук не заслужаваш съвети, но ще ме е яд само защото не си наясно да изгориш със зверски голяма сума.А ако преценят че и нещо си им навредил или имат пропуснати ползи бедна ти е фантазията как може да го закъсаш.
 

Горе