(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И не съм националист, краен националист съм.
Когато някой те пита дали си краен националист, казвай му че си безкраен националист. Обикновено остават с отворена уста :lol:
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Няма лошо. Аз споря и с аверите си:)

Ти гледа ли интервюто?

Това, което си дал е най-ярък пример за медийна манипулация. Сега си го пусни пак и внимателно гледай анонса и после внимателно слушай какво казва Сидеров. После си задай въпроса КАКВО ПО ДЯВАЛИТЕ СЕ СЛУЧИ И ЗАЩО РАЗБРАХ СЪВСЕМ РАЗЛИЧНО ОТ КАЗАНОТО.

После можеш да помислиш по въпроса, кой е поръчал това на медиите и каква е целта му.


За икономическите въпроси знаеш, че сме на едно мнение, но в света, в който живеем, положението е такова каквото е....

Биааро, колега не искам споря с теб, но Волен ясно и точно го заявява:

http://tv7.bg/news/politics/9631272.html

За протокола аз съм патриот, но и за свободните и доброволни пазарни отношения - крайни национални убеждения, малко отива към фанатизъм, лошо няма за идеология на някой, но увреждат пазарните отношения!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Когато някой те пита дали си краен националист, казвай му че си безкраен националист. Обикновено остават с отворена уста :lol:

Засега съм краен, но сега разбирам, че има следващата фаза... почвам трансформация към нея:)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз пък нямам нищо против национализация на този сектор. Дори според мен токът и водата трябва да са безплатни за физическите лица (съвестни граждани плащащи данъци на държавата), а не да се печели на гърба на бедния човечец. Същото се отнася и за водата. Това трябва да да са основни граждански права, а не механизъм за ограбване.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ок, признавам си грешката, ако това е манипулация.
Дай да видя цялото изявление на Волен, че нещо не го виждам в нета. А това, което казва не е на няколко дубли съединено, а едно и с тази презумпция излизам за становището около Волен.
Ако е визираш само какво са казали по новините, си е чистата национализация - секвестиране на активи, после държавата ги управлява за постигане на определена политика - както и да го гледаш си е национализация. Ако мислиш одържавяване е по-добре или друг терми - това си е чист евфемизъм - това е да кажеш жена ми е малко бременна :)

За икономическите въпроси, мисля съвсем скоро да пусна една тема за Бизнес Цикъла, ясно и просто обяснено не от кой да е а от Краси Петров, ще ти хареса а и се надвам повече хора разберат какво е това животно, все пак предприемачаски форум. Една хубава мисъл за държавността е:

"Колкото повече държавата "планира", толкова по-трудно става планирането от страна на отделния човек." Фридрих фон Хайек

Твърдо съм убеден и вярвам, че целия модел отива на самотек с тези държавни политики, и хубавото е че ще почнем от нулата по правилния начин.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз пък нямам нищо против национализация на този сектор. Дори според мен токът и водата трябва да са безплатни за физическите лица (съвестни граждани плащащи данъци на държавата), а не да се печели на гърба на бедния човечец. Същото се отнася и за водата. Това трябва да да са основни граждански права, а не механизъм за ограбване.

Ами супер, ако можеш да го регламентираш това :) Само проблема е кой ще плаща? Марсианците ли или пак Русия, ще дотира до безкрай?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз пък нямам нищо против национализация на този сектор. Дори според мен токът и водата трябва да са безплатни за физическите лица (съвестни граждани плащащи данъци на държавата), а не да се печели на гърба на бедния човечец. Същото се отнася и за водата. Това трябва да да са основни граждански права, а не механизъм за ограбване.


Това вече са думи на безкраен националист:)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ами супер, ако можеш да го регламентираш това :) Само проблема е кой ще плаща? Марсианците ли или пак Русия, ще дотира до безкрай?
Държавата ще си плаща сама на себе си. В противен случай, за какво ни е държавата, ако не може да ни осигури (пак повтарям, само на честните граждани плащащи данъци) тези две жизненоважни неща?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Държавата ще си плаща сама на себе си. В противен случай, за какво ни е държавата, ако не може да ни осигури (пак повтарям, само на честните граждани плащащи данъци) тези две жизненоважни неща?

Ами, аз като ти разправям що не ни е държава, май ще дойдеш на моя :D

Значи, ние честните ще плащаме, ами другите не честните ще получват ли вода и ток фор фрее? И още нещо, как ще се регламентира и кой ще контролира нормата на плащането/данъка, таксата или както там ще се нарича/?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Сидеров подкрепи ГРОБ, защото такава беше ситуацията тогава. Или ДПС-БСП или ГРОБ. Единствения полезен ход тогава беше този, друг избор нямаше.

Биаро айде да ти опресня малко паметта - Правителството на ГРОБ беше избрано със 162 гласа и дори да се бяхте въздържали то пак щеше да бъде избрано - Но въпреки това Болен много държеше да легне на мутрафона и то при положение че само седмици по рано непрекъснато разправяше как ако ГРОБ дойде на власт държавата ще бъде превзета от мафията.

ГРОБ дойде на власт мафията превзе държавата и вашата партия активно подкрепяше тази дейност - Наближиха избори разцепиха ви партията чак тогава се сетихте пак да викате че ГРОБ са мафията - От ония дни Болен пак дава изявление че можело да се коалират с ГРОБ - незнам колко трябва да си мазохист за да гласуваш за такава партия.

Но зарежи го това да приемем че влезнат в парламента и се наложи да се изпълнява икономическите политики които има партия атака

Би ли формулирал какви са те и дали като човек който се занимава с частен бизнес ги подкрепяш
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ако беше направил това, което казваш, сега щяха да го обвиняват, че е бил с БСП-ДПС. В политиката винаги ще ги извъртят нещата както им е удобно, ти това го знаеш много добре и го ползваш също доста умело:)

Оня ден Сидеров заяви по всички възможни медии, че няма да се коалира с никого и преди и след изборите. Незнам какво си гледал.

Коалиция с никого обяви "Атака"

Не знам дали ще влязат в парламента, но знам , че малко след 12-ти ще прасна един Блек Буш с лешници:) На твоята сметка!

Много дълга тема подхващаш, а никак не ми се пише. Ще хвана само две насоки.

Разваляне на престъпни договори подписани от корумпирани политици - да, подкрепям.
Съкращаване с 3/4 държавната администрация - да, подкрепям

Само тези двете да направи е достатъчно и си струва, а то има още много неща, все от този сорт




Биаро айде да ти опресня малко паметта - Правителството на ГРОБ беше избрано със 162 гласа и дори да се бяхте въздържали то пак щеше да бъде избрано - Но въпреки това Болен много държеше да легне на мутрафона и то при положение че само седмици по рано непрекъснато разправяше как ако ГРОБ дойде на власт държавата ще бъде превзета от мафията.

ГРОБ дойде на власт мафията превзе държавата и вашата партия активно подкрепяше тази дейност - Наближиха избори разцепиха ви партията чак тогава се сетихте пак да викате че ГРОБ са мафията - От ония дни Болен пак дава изявление че можело да се коалират с ГРОБ - незнам колко трябва да си мазохист за да гласуваш за такава партия.

Но зарежи го това да приемем че влезнат в парламента и се наложи да се изпълнява икономическите политики които има партия атака

Би ли формулирал какви са те и дали като човек който се занимава с частен бизнес ги подкрепяш
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

.
Забележете какво става по медийните сайтове само. Всяка партия храни друга. Като Станишев най-често пуска обвиненя към некадърността ня другите. Той нали се справи много добре, нали? :) Шибан палячо.

Въпросът тук искам да стане ясен на всички. Не е кой ще избере народа, а мафията кой ще си постави на чело на държавата. Държа това да се знае. Все пак точно тя после пак ще цеди от народа. Нали така? Ако някой си мисли, че сценарият е друг, пак да помисли. От няколко години е едно голямо краднене, далавери и законите се изпълняват само за определени хора. ;)

Няма да е по-различно и с това правителство, което ще дойде. Всичко пак ще си дойде на мястото. Само няма да се притеснявате от това. ;) Потъвацията е гарантирата. И който и смешник да дойде, все същото ще е, защото е видял че там е далаверата. Да не мислите, че всеки се бута да влезе в парламента, за да оправи държавата или да подобри икономиката, живота на българина. Друг път. Идва и той да краде, да служи като лека жена на някой и да си подсигури бъдещето - финансово и с връзки. Да се сещата за някой много велик политик, който си е вършил добре работата? Аз лично не. Няма и да има, тенденцията е да се създават и да влизат във властта само боклуци.

И в този ред на мисли го гледам и оня нещастник Марешки. Кога мутра ще ми помага на мен. Че и политиката му да намали с няколко % лекарствата. Да го го изнасили магаре дано и него. Нищо лично, но някак си не ми е много истински. Да не говорим за Янето....милия, само като го гледаш и слушаш ти идва да си извадиш с лъжица всички сетивни органи. Нека мина и към следвщата - Милена Кунева....тя на нас ни обеснява как можела да ни оправи и как сегашната политика за тока (при протестите) трябва да се вземе под внимание...ама руспийо...нали и вие с царя и мики мауса го имахте този шанс, какво ми играеш театри и ти. Стигнахме до висшето пилотиране с Костов, който така ни продаде, че още усещам полежки отзад - както се вика, той е бащата на грубия секс (вътре и по възможност сух). Дойде ред на Станишката, който милия е толкова настървен да вземе властта и да ни клати пак по комунистически, че при всяка пресконференция излиза с ерекция, която продължава до зуко (посиняването). Доган, той няма какво да се каже за него - просто е видяхме, чухме, а ако не сме, може да пипитаме. Сега вече си има и собствен дебют в киното, да му е честито и все така да граде с милиони, че да има за по-голяма копродукция. Сегашните, които напуснаха кораба са ясни, няма какво да кажем...там бяха от тъп по тъп. Даже не знам от къде да ги почна тия. :)

И това е кратния ми анализ. Ще видим кой други звезди ще заблещукат на небосклона, но едно ще ми е пределно ясно - ще е резил. А мафията пак ще си е ОК. Да ни бъде честито, новото-старо правителство след няколко месеца.:)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Добър анализ. Само да посоча още нещо, друго за Кософ, което доказва че няма нищо общо с "десните" ценности, които изповядва:

За еднополовите бракове - http://www.otgovori.eu/#/category/5/181
Мнението му за сектанта Дънов - http://www.otgovori.eu/#/date/17.07.2009/458

Това ли му е християнското, това ли му е българщината? Окултен сиган :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Биаро това с развалянето на договорите нали знаеш че няма да се случи дори и АТАКА да имат 90% в парламента - зарежи я тази дъвка

Дай да разделим пожелателните пропагандни послания с реалните икономически мерки които би приложила една партия

Кажи ми конкретно как гледаш например на желанието му да се премахне плоският данък

Ако си забелязал напоследък малко е загърбил национализма и повече се изявява като икономист - та извади и ни представи на нас непосветените какви точно икономически мерки би предприел ако дойде на власт.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Биаро това с развалянето на договорите нали знаеш че няма да се случи дори и АТАКА да имат 90% в парламента - зарежи я тази дъвка

Дай да разделим пожелателните пропагандни послания с реалните икономически мерки които би приложила една партия

Кажи ми конкретно как гледаш например на желанието му да се премахне плоският данък

Ако си забелязал напоследък малко е загърбил национализма и повече се изявява като икономист - та извади и ни представи на нас непосветените какви точно икономически мерки би предприел ако дойде на власт.


Що да не може? В Албания може, в България не може....

За плоския данък не знам.... преди да го въведат пак работихме, бяхме в пъти по добре и нещата ставаха в пъти по-лесно. Така че за мен това няма значение. Има много по важни работи за оправяне. Твоите думи бяха, че при царя сме били най-добре. Тогава какво беше данъчното облагане? Въведоха плоския данък и вдигнаха косвеното облагане и осигурителната тежест и каква ни е файдата от такъв плосък данък? Ми никаква...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Биаро Болен говори това което искат да чуят хората - Хората като мен които мислят с главите си искат да знаят как ще се случат тези работи

Промяна на полският данък - Какво мислиш че ще се случи на и без това убитата ни икономика и пълната липса на чужди инвестиции
Увеличаване на заплатите - как точно и на кои заплати
Разваляне на договорите с монополистите (да не го казвам национализация) - Как мислиш че ще се отрази това на страната - За справка погледни Венецуела

Едно е да говориш нещата които искат да чуят простите хора за да ги прелъжеш да гласуват съвсем друго е ги изпълниш.

Дай да прочетеме икономическата платформа на тази партия и да я обсъждаме - Не може за партии да се гласува само щото плюят против останалите етноси в държавата, а напоследък срещу монополите щото е модерно.

Подкрепяше ли Болен правителството на ГРОБ когато бе взеторешението да бъдат разпродадени дяловете на държавата в ЕРП-тата че не си спомням
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Почнахме буквално като политици. Никой на никого не отговаря конкретно, а си говори каквото си знае.:| Така можем да продължим до изборите, че и след това. Смятам да прекратим, защото трябва и да се работи, поне по един час на ден ми е задължително.


Резултата от анкетата е красноречив и на кой доводите са хванали повече си личи от резултатите. Пръмова 7% Сидеров почти 22%. Смятам на изборите резултата на АТАКА ще е около 15% , защото тука нивото е доста по-високо от общото за страната.

Всъщност твоите въпроси, ако аз ти ги задам и сменим Сидеров с Пръмова и ти не можеш да ми отговориш. Само да не ми извадиш 31 точки на България на Гражданите:-o:lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

На аналогични въпроси за Кунева съм отговорил в една друга тема, където написах че съм крайно разочарован от плявата която пуснаха с тези 31 точки

Проблема при вас е че даже нищо не сте пускали - Тоест Болен е преценил че тези неща няма да са интересни на феновете му - на тях им трябва някой да им говори сладко какви големи националисти са щом са фенове на Атака.

За изборите ще съм си в БГ - кой отказва уиски с лешници
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Стига сте с тази национализация бе хора - Волен дори да е мин. председател той ще има екип от експерти които казват кое как да се направи
договорите ще бъдат развалени (защото е по-лесно и бързо). ЩЕ се дрънка няколко дни за това и после никой няма да говори...

Дори да национализира - банките, ток, вода, телефони - какво? кои "компании" ще избягат от България? а, да сетих се - гсм операторите, разпределителните дружества и 20 банки :lol:

някои от тях произвеждат ли нещо в България?
големите фирми които се броят на пръстите на двете ръце едва ли ще се махнат (всичките).
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

в другата тема защо не пишеш?

там ставаше на въпрос за американците

по времето на серГЕЙЧО амерканските войници се настаниха удобно на българска земя

480029_363650793739174_1419805354_n.jpg
 

Горе