(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Евала на Кунева, пак ни изпързаляха :)

Това движение "Модерна България" на Куневица ли е?

Хаха не трябваше ли да е "Модерна България на селяните"? :lol:

ПП: Сега видях „Зелените” - 1,1 % това да не са тези зелени манафи?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Тогава за какво говорим?!?
Със еднакви прийоми няма да има абсолютно никава разлика..

Сидеров може да е какъв ще, но със сигурност мнението за него на много хора не е правилно. Това е заради продажни медии - още когато е регистрирал партията, по БТВ са отделили специални минути в емисията новини за "представяне" на партия Атака. Разбира се всичко е преувеличено - като това, че е изключително краен, че използва фашистки символи и т.н.

Слушал съм Сидеров да говори за това и мислех, че преувеличава - но преди няколко дни попаднах на точно тази емисия новини - и се оказа, че говори самта истина.

Стига с това - луд бил... различен е - това не значи луд. Moже да преувеличава - но, половината от нещата да направи - пак ще е достатъчно.

Най-вероятно и той защитава интересите на някои...НО няма да продаде достойнството ни за жълти стотинки. В момента хем сме бедни, хем нямаме самочувствие...
ако ще сме бедни, поне да не ни правят роби.

Мисля, че трябва да се даде шанс на Сидеров.
за съжаление той каза, че няма да се коалира - това е единствения начин покаже какво може..
иначе 5-10% и нищо повече

И като е толкова печен какво направи последните 5 години в парламента?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И като е толкова печен какво направи последните 5 години в парламента?


Какво можеше да направи според теб и не го е направил? Ебахти въпроса зададе.... Дъщеря ми по смислени въпроси задава!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе, можеше да направи доста неща. Най-малкото, че даде безрезервно подкрепата си, а можеше да я договори за нещо полезно.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Това движение "Модерна България" на Куневица ли е?

Много други и аз също мислим така :)

Преди казах, че съм писал на страницата им във ФБ (на Движение Модерна България)
само с един обикновен въпрос - подкрепяте ли Кунева...

изтриха ми поста за броени минути, след това писах отново същия въпрос и вече ми биха един Бан за да не ги занимавам повече с глупости
после помолих няколко приятели да направят същото... - резултата е същия...

само един път се решиха да отговорят
към 10-тина реда празни приказки и че това че не подкрепят Кунева
моя приятел се е зарадвал, че най-накря отговориха на въпроса (само зарди този въпрос баннаха няколко човека :mrgreen:) и решил да им пише...
добре но когато да публикува отговора - не може... хората са преценили, че не е добре да пишат така предварително - айде отново: триене на въпроса, отговора и Бан :D

друго интересно нещо което ми направи впечатление е, че отговарят много бързо и се включват в дискусиите много активно. Явно имат човек който се занимава само с това...

И като е толкова печен какво направи последните 5 години в парламента?

според теб дали Герб са закъсали до неговото "да"
не мисля че Сидеров е бил в позиция която му позволява да диктува правилата :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

СерГЕЙчо в предизборна поза...
%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%88%D0%B5%D0%B2-%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%B2.jpg
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Движение 'Орлов Мост' -> движение 'Стоичков' = ГЕРБ
[video]http://novanews.bg/news/view/2013/04/05/47722/%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%80-%D0%B7%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BF%D1%83%D0%BB%D0%B0%D 1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%B2-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D1%88-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B1-%D0%B5%D1%80/[/video]
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ами то беше нормално, аз това го знаех за Стоичков, защото :

- кой инак ще ги пусне в зала универсиада ( май там бяха )
- като ги разпитваха хората, казаха че с автобуси кметицата ги организирала ( някаква курва от герб беше кметицата на този град )


12413_544607265581728_1141245172_n.jpg
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

че къв коментар да ти напиша бе малумник долен, колко още ще ти чета излеянията, емигратче такова, отишал да мие задниците на дърти англичани и ми пропавядва полтика в тоя форум. Аиде скачаи в метрото при потните араби и негри и не деи ни мисли нас... ела поживей като постигнеш нещо в бг и платиш няколко десетки хиляди лева данъци тогава ще пишеш в тия теми...

бахти нагляра да те изкара от нерви....


Колко е гадно хем да те е ощетила природата хем да си герберастче - те тези двете неща явно си вървят ръка за ръка

Винаги съм се чудел възможно ли е човек с поне средно интелигентно равнище да бъде фен на партия чиято ръководство е с под средно интелигентно - явно не може но то за това за всеки влак си има пътници за това и герберастите ще хванат 20% подкрепа щото си има още много прост народ

На атакистите им е къде къде по лесно Болен може и да е луд (всъщност не е - просто така му изнася да се прави) но определено е интелигентен.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Не ме вълнуват партии и идеологии, интересува ме кой ще защити народа и ще се опълчи на мафията и чуждите интереси
Национализма, патриотизма и родолюбието в днешно време всячески се опитват да ги дискредитират и да ги приравнят към фашизма
Не съм против никой етнос и не съм расист, но не искам България да се превръща в разграден двор и да се чувствам чужд в отечеството си
Не се поддавайте на фалшива идеология и пропаганда, патриотизма е надпартиен
Не се надявайте ЕС, Америка или Русия да ни оправи
Всички са националилисти и англичани и германци и гърци и турци
Всеки си гледа неговия интерес и го защитава

Кой политик се опълчи на американския посланик, само Волен
Националист съм по душа, но понеже съм и голям песимист и всяко нещо го подлагам на съмнение,
не знам дали Атака ще оправдае очакванията ми, но другите са капути и са направо за затвора

Пък за герберастчетата - те обичат да ги боли, садо-мазо, белезници, полицейски палки и сигурно затуй ще гласуват пак за Вожда с кодово име 'Буда', щото са будали
 
Последно редактирано:
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Не ме вълнуват партии и идеологии, интересува ме кой ще защити народа и ще се опълчи на мафията и чуждите интереси
Национализма, патриотизма и родолюбието в днешно време всячески се опитват да ги дискредитират и да ги приравнят към фашизма
Не съм против никой етнос и не съм расист, но не искам България да се превръща в разграден двор и да се чувствам чужд в отечеството си
Не се поддавайте на фалшива идеология и пропаганда, патриотизма е надпартиен
Не се надявайте ЕС, Америка или Русия да ни оправи
Всички са националилисти и англичани и германци и гърци и турци
Всеки си гледа неговия интерес и го защитава

Кой политик се опълчи на американския посланик, само Волен
Националист съм по душа, но понеже съм и голям песимист и всяко нещо го подлагам на съмнение,
не знам дали Атака ще оправдае очакванията ми, но другите са капути и са направо за затвора

Пък за герберастчетата - те обичат да ги боли, садо-мазо, белезници, полицейски палки и сигурно затуй ще гласуват пак за Вожда с кодово име 'Буда', щото са будали

Само, че не става само на думи да си националист, трябват действия. А Волен не е ляв, щото някой казал, че е фашист. Човекът иска национализация на всичко... а тая работа ни връща по времето на БКП, а корупцията ще е в апогея си.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Само, че не става само на думи да си националист, трябват действия. А Волен не е ляв, щото някой казал, че е фашист. Човекът иска национализация на всичко... а тая работа ни връща по времето на БКП, а корупцията ще е в апогея си.
Какви действия бе неосъзнато момченце?
Революция ли сакаш?

И недей бърка национализъм с национализация
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За всеки антибългарин или обикновен защитник на лични интереси има по нещо по-долу.




Плюещите по АТАКА и Волен Сидеров се разделят на няколко типа:
1) промити мозъци, които си нямат и понятие от идеите на Волен Сидеров, които той развива в статии, книги и предавания вече 20 години, за тези индивиди той е болен, луд, ненормален, фашист и т.н. защото така им казва Слави и БТВ , а щом те го казват, значи е така.
2) помаци – те не го искат на власт, защото знаят, че ако това стане джамиите ще спрат да никнат като гъби и ще спре издевателството над българите от тяхна страна.
3) цигани – ако Волен е на власт, той ще им спре социалните помощи и ще ги накара да работят, а не да крадат – е, как тогава да не го мразят.
4) индивиди, свързани по някакъв начин с властта през последните 24 години, дали пряко или чрез роднини и приятели – за тях Волен е лош, защото ще ги вкара в затвора и въздаде справедливост, те много добре знаят, че той не е един от тях и че е различен и затова се опитват да го очернят по всякакъв начин.
5) откровени българофоби и национални предатели като Владимир Каролев, Андрей Райчев и др. криминални типове, забогатяли незаконно през прехода, леейки своята омраза към България от всички медии.
6) бивши членове на АТАКА, направили свои незначителни партийки виждайки, че въпреки цялата помия, която те изляха в последните години срещу Волен Сидеров, АТАКА са по-силни от всякога и ще влезнат в парламента за 3-ти пореден път, а техните партийки я вземат 1% на изборите, я не, продължават със своята черна кампания.
7) седерасти, които мразят всичко българско и родно и с радост се нагъзват на американско-еврейските си другари, за тях Волен е комунист, просто защото казва НЕ НА ЦИОНИЗМА, а както знаем той е открита политика на САЩ.
8 ) масони, безбожници и сатанисти – за тях богословът, писал книги в защита на светото православие и върл защитник на вярата на българите Волен Сидеров, е зло, защото не се страхува да разкрива анти-християнските им действия (справка – “Бумерангът на злото“ и “Властта на мамона“) и да ги разобличава.
9) откровени глобалисти, соросианци и друга сган, за които държавата това е нещо излишно, архаично и ненужно в 21-и век, те са “граждани на света“ и с радост биха си продали родината за една тлъста пачка.
10) индивиди, служещи на транс-националните компании, владеещи света, източвайки ресурсите на малките държави и оставайки местното население да умира от глад, не без помощта на местните корумпирани политици, за тях национализмът е нещо зло, тъй като би им попречил да грабят наред.
11) българската мафия – те знаят, че ако АТАКА е на власт, ще им секне контрабандата и ще бъдат съдени.
12) платени драскачи – на тях ни най-малко не им дреме какъв е Волен, тяхната задача е да го очернят, на тях им се плаща от продажните ни политици, когато и където и да излезе статия, свързана с АТАКА те са там на своя пост и пускат коментари, пълни с клевети и лъжи.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Какви действия бе неосъзнато момченце?
Революция ли сакаш?

И недей бърка национализъм с национализация


Лошата новина, че Сидеров все ви събира някакви много осъзнати... та толкова, че дори не познавате неговата политика. Айде първо виж тук там и разбери, че Волен иска съвсем сериозно НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ и то не само в енергетиката!!!

http://www.dnes.bg/prezidentski-nov...ka-nacionalizaciia-na-niakoi-industrii.130723
http://pik.bg/смях!-сидеров-иска-национализация-на-мобилните-оператори-news46944.html
http://dariknews.bg/view_article_comments.php?article_id=343785
http://www.dnes.bg/politika/2013/03...ie-v-ns-za-nacionalizaciia-na-erp-tata.181703




За всеки антибългарин или обикновен защитник на лични интереси има по нещо по-долу.




Плюещите по АТАКА и Волен Сидеров се разделят на няколко типа:
1) промити мозъци, които си нямат и понятие от идеите на Волен Сидеров, които той развива в статии, книги и предавания вече 20 години, за тези индивиди той е болен, луд, ненормален, фашист и т.н. защото така им казва Слави и БТВ , а щом те го казват, значи е така.
2) помаци – те не го искат на власт, защото знаят, че ако това стане джамиите ще спрат да никнат като гъби и ще спре издевателството над българите от тяхна страна.
3) цигани – ако Волен е на власт, той ще им спре социалните помощи и ще ги накара да работят, а не да крадат – е, как тогава да не го мразят.
4) индивиди, свързани по някакъв начин с властта през последните 24 години, дали пряко или чрез роднини и приятели – за тях Волен е лош, защото ще ги вкара в затвора и въздаде справедливост, те много добре знаят, че той не е един от тях и че е различен и затова се опитват да го очернят по всякакъв начин.
5) откровени българофоби и национални предатели като Владимир Каролев, Андрей Райчев и др. криминални типове, забогатяли незаконно през прехода, леейки своята омраза към България от всички медии.
6) бивши членове на АТАКА, направили свои незначителни партийки виждайки, че въпреки цялата помия, която те изляха в последните години срещу Волен Сидеров, АТАКА са по-силни от всякога и ще влезнат в парламента за 3-ти пореден път, а техните партийки я вземат 1% на изборите, я не, продължават със своята черна кампания.
7) седерасти, които мразят всичко българско и родно и с радост се нагъзват на американско-еврейските си другари, за тях Волен е комунист, просто защото казва НЕ НА ЦИОНИЗМА, а както знаем той е открита политика на САЩ.
8 ) масони, безбожници и сатанисти – за тях богословът, писал книги в защита на светото православие и върл защитник на вярата на българите Волен Сидеров, е зло, защото не се страхува да разкрива анти-християнските им действия (справка – “Бумерангът на злото“ и “Властта на мамона“) и да ги разобличава.
9) откровени глобалисти, соросианци и друга сган, за които държавата това е нещо излишно, архаично и ненужно в 21-и век, те са “граждани на света“ и с радост биха си продали родината за една тлъста пачка.
10) индивиди, служещи на транс-националните компании, владеещи света, източвайки ресурсите на малките държави и оставайки местното население да умира от глад, не без помощта на местните корумпирани политици, за тях национализмът е нещо зло, тъй като би им попречил да грабят наред.
11) българската мафия – те знаят, че ако АТАКА е на власт, ще им секне контрабандата и ще бъдат съдени.
12) платени драскачи – на тях ни най-малко не им дреме какъв е Волен, тяхната задача е да го очернят, на тях им се плаща от продажните ни политици, когато и където и да излезе статия, свързана с АТАКА те са там на своя пост и пускат коментари, пълни с клевети и лъжи.

И да позная, ти пък си най-умният, най-големият български герой, защото Волен ти е кумир. Ти Сидеров го изкара по-голям от Левски ?!!! Айде, моля ти се! Напиши нещо смислено за политиката му, а не прави профили на избирателите. Гледаш само от едната страна... казвам го заради голямата ти сигурност, че Волен не би искал национализация, ама никога. Толкова беше убеден, пък накрая какво стана.

Пък се позабавлявах на 11., защото именно Волен подкрепи най-голямата мутра в управлението преди 4 години. И го поддържаше докрай, макар да се пробваше да критикува (повече БСП и ДПС). Ако не беше Доган, Волен с кой ли щеше да си вдига рейтинга?

Покрай този форум още повече почнах да се дразня на АТАКА...
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Май скоро ти казах, че с тебе неми е интересно да споря, защото си папагал, но все пак ще ти отделя 2 минути.

Знаеш ли първо какво е национализация? Явно не? Сидеров говори за разваляне на договори заради нарушенията в тях и прекратяване на такива, които са сключени по престъпен начин от корумпирани политици. Не за национализация от комунистически тип. Чаткаш ли каква е разликата! Едва ли...

Сидеров подкрепи ГРОБ, защото такава беше ситуацията тогава. Или ДПС-БСП или ГРОБ. Единствения полезен ход тогава беше този, друг избор нямаше.


И последно, но не по значение. Сидеров не ми е кумир. Кумири са ми национализмът, патриотизмът, род, родина и всичко което се обединява от думата България. Има една партия, чиято политика максимално се покрива с моите виждания и аз подкрепям нея. Толкова е просто. Вие безродниците, антибългарите, глобалистите, евроидиотите и обикновените идиоти си подкрепяйте който искате.





Лошата новина, че Сидеров все ви събира някакви много осъзнати... та толкова, че дори не познавате неговата политика. Айде първо виж тук там и разбери, че Волен иска съвсем сериозно НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ и то не само в енергетиката!!!

http://www.dnes.bg/prezidentski-nov...ka-nacionalizaciia-na-niakoi-industrii.130723
http://pik.bg/смях!-сидеров-иска-национализация-на-мобилните-оператори-news46944.html
http://dariknews.bg/view_article_comments.php?article_id=343785
http://www.dnes.bg/politika/2013/03...ie-v-ns-za-nacionalizaciia-na-erp-tata.181703






И да позная, ти пък си най-умният, най-големият български герой, защото Волен ти е кумир. Айде, моля ти се! Напиши нещо смислено за политиката му, а не прави профили на избирателите. Ти си по-заблуден от всеки друг... казвам го заради голямата ти сигурност, че Волен не би искал национализация, ама никога. Толкова беше убеден, пък накрая какво стана.

Пък се позабавлявах на 11., защото именно Волен подкрепи най-голямата мутра в управлението преди 4 години. И го поддържаше докрай, макар да се пробваше да критикува.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Май скоро ти казах, че с тебе неми е интересно да споря, защото си папагал, но все пак ще ти отделя 2 минути.

Знаеш ли първо какво е национализация? Явно не? Сидеров говори за разваляне на договори заради нарушенията в тях и прекратяване на такива, които са сключени по престъпен начин от корумпирани политици. Не за национализация от комунистически тип. Чаткаш ли каква е разликата! Едва ли...

Сидеров подкрепи ГРОБ, защото такава беше ситуацията тогава. Или ДПС-БСП или ГРОБ. Единствения полезен ход тогава беше този, друг избор нямаше.


И последно, но не по значение. Сидеров не ми е кумир. Кумири са ми национализмът, патриотизмът, род, родина и всичко което се обединява от думата България. Има една партия, чиято политика максимално се покрива с моите виждания и аз подкрепям нея. Толкова е просто. Вие безродниците, антибългарите, глобалистите, евроидиотите и обикновените идиоти си подкрепяйте който искате.

Не знам или на мен, или на теб, или на Сидеров му куца терминологията, но:
Национализация е актът на прехвърляне на частна собственост, а понякога и общинска собственост, в държавна собственост.Например: ферма или банка се отнемат от собственика и се прехвърлят на държавата. Обратният процес на прехвърляне на държавна в частна собственост се нарича приватизация.


Сидеров иска националазация. Преди 89 година всичко е било държавна собственост. Няма национализация от комунистически тип. Тя си е просто одържавяване на частното. Левите подкрепят национализация, десните приватизацията. Ти от кои си? Волен от кои е?

Може би искаш да кажеш, че си националист?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе това с Волен и компания политически партии, е адско утопично, в смисъл ще дойде на власт и ще размъти и ще вкара всички където им е мястото и ще регулира сам цялата държава да защитава нашите интереси - всяка централизация на власт започва с това и края винаги е плачевен - не говоря само за фашизъм, нито комунизъм а всичко от тогава до сега - като типичен пример са Хамериканците в момента! Прекалената държавност е проблема.

Точно това е проблема на всичките партии, освен че са крадиливи, некомпетентни, малоумни, работещи за своите интереси и т.н да не изброявам, това на задкулисно ниво, на официално ниво всички се борят за по-голяма държавност и контрол - кажете ми една компания да не се бори за това като цел, всички са замаскирани зад некви каузи и идеологии.

Честно, много ми е смешно разделението и сравнението на партиите и плюенето ви взаимно. Голяма част защитавате Х партия, защото ще направи некви неща да подобри икономиката, като реалността е че те си нямат понятие за такива неща, те подобряват своите интереси, нали затова са в държавата. Трагичното е че масата си няма понятие от функционална икономика и пазари, но пък попива всяка политическа пропаганда.

Ако ще искате нещо, което може да направят е - създаване и защитаване бизнес климата, всички да имат еднакви права, държавата да гарантира доброволните отношения и да ги защитава посредством ефективните институции, такива институции в които хората вярват. До като не дойде такава партия нещата в БГ ще са си все такива, каквито са сега.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Не знам или на мен, или на теб, или на Сидеров му куца терминологията, но:



Сидеров иска националазация. Преди 89 година всичко е било държавна собственост. Няма национализация от комунистически тип. Тя си е просто одържавяване на частното. Левите подкрепят национализация, десните приватизацията. Ти от кои си? Волен от кои е?

Може би искаш да кажеш, че си националист?

Сега ми посочи видео или друг източник където Сидеров говори за такава национализация, без да ми даваш линкове към свободни журналистически интерпретации. Има хиляди из интернет, все някъде ще го има това, за което говориш. Във всички интервюта говори за одържавяване, чрез разваляне на престъпни договори. Това не е национализация.

Аз съм от страната на България, глупако. Факта че ми говориш за ляво-дясно ясно показва колко си зле. И от ляво и от дясно са един и същи.

И не съм националист, краен националист съм.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Сега ми посочи видео или друг източник където Сидеров говори за такава национализация, без да ми даваш линкове към свободни журналистически интерпретации. Има хиляди из интернет, все някъде ще го има това, за което говориш. Във всички интервюта говори за одържавяване, чрез разваляне на престъпни договори. Това не е национализация.

Аз съм от страната на България, глупако. Факта че ми говориш за ляво-дясно ясно показва колко си зле. И от ляво и от дясно са един и същи.

И не съм националист, краен националист съм.

Биааро, колега не искам споря с теб, но Волен ясно и точно го заявява:

http://tv7.bg/news/politics/9631272.html

За протокола аз съм патриот, но и за свободните и доброволни пазарни отношения - крайни национални убеждения, малко отива към фанатизъм, лошо няма за идеология на някой, но увреждат пазарните отношения!
 

Горе