(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Относно съсипията на българските фирми и икономика последните 20 години , няма значение кой е бил на власт. От горе са им спуснати нареждания да се унищожи бг икономиката и те действат. Единствената борба дали ще е бил Костов, Царя, Станишев или Бойко е това кой да се налапа с кинти при грабежа и унижщожаването на държавни предприятия, фондове и т.н.

Единствено промяна ще има само тогава, когато Българи вземат властта в държавата. Но това няма да се позволи да стане. Дори и да стане, бързо след това КГБ и ЦРУ ще спретнат протести/преврат и тн.

Това е истината за БГ , който не я е проумял значи си е заблудена овца.

Гледайте само какво ни се втълпява по медиите. Че избора е между Герб и БСП, и хората се подвеждат да гласуват за тях. А те са 2-те страни на една и съща монета.
Lose-Lose Combination.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@momcheto - Разкараха го, защото дойде царя в последния момент и обеща да оправи България за 800 дни. Хората се подлъгаха. Преди това социолозите предричаха нова победа на ОДС.
Разликата между Костов и всички други управляващи у нас е, че само той е вадил страната от криза и само той е правил реформи.
Костов дойде в момент, в който всичко беше фалирало и остави страната в подем.
Бойко пое страната в стабилно състояние и я оставя в тежка политическа, икономическа и социална криза. Провали се като политик и си подаде оставката.

Хората се палят от глад и мизерия. Аз викам стига толкова експерименти.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Провали се като политик и си подаде оставката.

Ахааа.. и къде беше Костов 15 години ? Горкият той - само като има криза идва да ни спасява.

Що се отнася до цитираното - Бойко си подаде оставката за всичко друго, но не и защото се е провалил. Ако беше наистина затова щеше да приключи политическата си кариера завинаги.

Всъщност, имам чувството, че Костов и Бойко си приличат по съдба, само където Костов е по-умен.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Що се отнася до цитираното - Бойко си подаде оставката за всичко друго, но не и защото се е провалил. Ако беше наистина затова щеше да приключи политическата си кариера завинаги.


Как да не се е провалил? Просто е много нагъл, те такива наглеци никога не сме имали като герберите
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

На мен ми е много чудно как Герб ще се кандидатира за нов мандат като вече подаде оставка? Друга страна ли ще управляват, с други хора и проблеми? Не че и другите партии, вече управлявали, е логично пак да се кандидатират, но те поне не са подавали оставка. След като подаваш оставка ти казваш - аз не мога да се справя с управлението, нека който може да дойде на моето място - не е ли така?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ще кандидатства даже се бутаха с цялата си наглост първи да се запишат. В събота ли в неделя не помня по някакви новини хванах репортаж на ГРОБ Pumpkin Awards 2013. Голям смях музика, цирк, хвалби при представянето на тубаците само балета на ГДР липсваше. :lol:

Хорате се самозапалват от немотия заради тях, изгониха ги - оня тържество си спретнали - срама си нямат.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ахааа.. и къде беше Костов 15 години ? Горкият той - само като има криза идва да ни спасява.

Що се отнася до цитираното - Бойко си подаде оставката за всичко друго, но не и защото се е провалил. Ако беше наистина затова щеше да приключи политическата си кариера завинаги.

Всъщност, имам чувството, че Костов и Бойко си приличат по съдба, само където Костов е по-умен.


Костов беше в опозиция. Никъде не е ходил. Просто хората искаха нови лица. Е минаха 3 правителства все с нови лица и батака е пълен.

Бойко се провали, понеже не предприе абсолютно никакви антикризисни мерки. Костов пое фалирала държава и на края на управлението му нямаше масови протести самозапалили се. Бойко пое държавата със стабилни финанси и голям резерв и на края на мандата му цяла България протестираше против немотията и монополите.

Единия вади страната от батака другия я вкарва.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Как да не се е провалил? Просто е много нагъл, те такива наглеци никога не сме имали като герберите

Ти прочете ли цялото ми изречение?:rolleyes:

Стига толкова за Костов. За мен е неприемливо след 15 години да ми го предлагате.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@momcheto - дай по-добър вариант, като не ти харесва.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Макс една лъжа като се повтори 100 пъти и туко виж стане истина - за това преди да си стигнал до сто моляте кажи какви реформи е направил Костов щото аз се интересувам от политика още преди кабинета Костов и такива не си спомням да е правил
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Започна предизборната агитация.

Браво на Атака за песента! :D :|

(това не е агитация)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Започна предизборната агитация.

Браво на Атака за песента! :D :|

(това не е агитация)

Коя песен бре? Дай да видим и чуем!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Хоризонт, веднага след новините в осем - встъпителни обръщения на партиите.
Имат и клип с песен:

[video=youtube;byE397IjzaU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=byE397IjzaU#![/video]
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ама на Атака им трябва един читав лебмастер. :p
Клипа е неоткриваем с търсене - изрових го от сорс кода на един сайт, който даже е прикрил, че източник е тубата. :shock:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Въпреки, че нямам намерение да гласувам за Атака, браво на неговия щаб за добрия клип.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ама на Атака им трябва един читав лебмастер. :p
Клипа е неоткриваем с търсене - изрових го от сорс кода на един сайт, който даже е прикрил, че източник е тубата. :shock:

В интерес на истината в АТАКА 90% от нещата се правят на доброволен принцип от хора приели каузата на Сидеров за своя, затова и някой неща в в интернет присъствието куцат. Плаща се на журналистите от вестника, телевизията и на областните координатори на партията. Всичко друго е от хората, които милеят за род и родина. Не е като при другите партии с професионалните пр-и, платени драскачи, агенции, съветници и дебелите предизборни бюджети. Пари няма, всичко отива за издръжката на медиите и бранд материали, ако може така да се каже. Факт е че АТАКА е единствената партия, която се поддържа и съществува единствен с подкрепата на хората, няма лобисти, няма тайни сделки, няма нищо, само кауза ... Ей такива като мене и още няколко човека от форума - националисти, крайни национали и безкрайни националисти (имаме и такива).:)

Като гледаш клипчето и слушаш песента, мяза ли ти като да е плащано за него? Пак някой е подкрепил каузата с каквото му е на сърцето и с каквото може.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

О да. То за това Сидеров 1 година целува ръка на Бойко...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Изпадам в потрес като гледам резултатите от анкетата............................ За мен в настоящите избори няма нито една партия, на която може да се гласува доверие, затова ще гласувам за някоя малка партия, която ми хареса, но задължително ще гласувам, защото големите играчи още от сега купуват гласове, електората им е твърд и ние като се спотайваме и не гласуваме, директно им набутваме властта в ръцете. Като гласуват несъгласните с тяхното управление за други партии, те просто не могат да станат мощна сила в парламента, това е моята позиция.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

О да. То за това Сидеров 1 година целува ръка на Бойко...

Ми супер тъпо включване. Вече ми писна едно и също да обяснявам. Твоя крадливец и антибългарин къде беше по това време?
 

Горе