(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

В интерес на истината в АТАКА 90% от нещата се правят на доброволен принцип от хора приели каузата на Сидеров за своя, затова и някой неща в в интернет присъствието куцат. Плаща се на журналистите от вестника, телевизията и на областните координатори на партията. Всичко друго е от хората, които милеят за род и родина. Не е като при другите партии с професионалните пр-и, платени драскачи, агенции, съветници и дебелите предизборни бюджети. Пари няма, всичко отива за издръжката на медиите и бранд материали, ако може така да се каже. Факт е че АТАКА е единствената партия, която се поддържа и съществува единствен с подкрепата на хората, няма лобисти, няма тайни сделки, няма нищо, само кауза ... Ей такива като мене и още няколко човека от форума - националисти, крайни национали и безкрайни националисти (имаме и такива).:)

Като гледаш клипчето и слушаш песента, мяза ли ти като да е плащано за него? Пак някой е подкрепил каузата с каквото му е на сърцето и с каквото може.

Оценявам труда ти да дръпнеш хора към Атака. Амааа...:lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Така е, национализмът дърпа хората с идеали, а куневистите дърпат хората срещу пари. Те за това и се разпърдяха още преди изборите :)
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Изпадам в потрес като гледам резултатите от анкетата............................ За мен в настоящите избори няма нито една партия, на която може да се гласува доверие, затова ще гласувам за някоя малка партия, която ми хареса, но задължително ще гласувам, защото големите играчи още от сега купуват гласове, електората им е твърд и ние като се спотайваме и не гласуваме, директно им набутваме властта в ръцете. Като гласуват несъгласните с тяхното управление за други партии, те просто не могат да станат мощна сила в парламента, това е моята позиция.

Тука си в грешка. Или гласуваш за партия с реални шансове да влезе в парламента или гласът ти няма значение. Депутатските места се разпределят между партиите, които са прескочили 4%-та бариера. Ако гласуваш за партия, която няма шанс за влизане, гласът ти отива за най силните партии. Дефакто сама саботираш себе си по този начин. То и затова БСП и ГРОБ постоянно измислят всякакви алтернативни партии за да размиват вота на опонентите си и да запазят статуквото. Така че е добре да преосмислиш позицията си, защото така няма смисъл...
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Така е, национализмът дърпа хората с идеали, а куневистите дърпат хората срещу пари. Те за това и се разпърдяха още преди изборите :)

И къде са тея пари?

И къде са тея дето са се "разпърдяли"?

Май четеш само, което ти изнася!

Аз поне знам точно защо не харесвам Волен и "Атака" и то е вързано с конкретни политики, а ти знаеш ли що не харесваш Кунева? Или просто щото си за Волен?
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Оценявам труда ти да дръпнеш хора към Атака. Амааа...:lol::lol::lol::lol::lol:
Едва ли ще стане по-лошо, ако Волен стане министър-председател. От всички в Народното събрание само той не е бил.
Недоразумението РЗС не го броя.

Дори може доброволци министри да оправят някои неща. Дотук виждахме забатачвания все от професионалисти, с малки изключения.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Оценявам труда ти да дръпнеш хора към Атака. Амааа...:lol::lol::lol::lol::lol:

Не дърпам никого към АТАКА. Пиша това, което мисля, а всеки сам си взема решението. Истината е на моя страна, така че можеш да се смееш колкото си искаш, то си е за твоя сметка.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз поне знам точно защо не харесвам Волен и "Атака".

Би ли споделил? Не си спомням в други теми да си писал нещо конкретно....
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Би ли споделил? Не си спомням в други теми да си писал нещо конкретно....


Явно не съм достатъчно голям папагал, щом не си запомнил.

Какво се правите всички, Яне е най-добрият избор. Естествено след Волен! :D:p

Тук всеки има някакви пристрастия по различни причини.

Просто ми стана забавно като прочетох колко хората на АТАКА били за каузата, как нямали пари и субсидия. Те всички са за каузата, ама като гледам нищо от тая кауза не вижда бял свят.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Момче, всички знаем защо на Пръмова и викат мадам "Йес" ;) Писали сме хиляди пъти защо е национална предателка и как предаде българските интереси.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Едва ли ще стане по-лошо, ако Волен стане министър-председател.

Ще стане толкова лошо, че си нямаш на идея. Бат Бойко ще ти се струва като ангелче спрямо Сидеров.


Като говорите за лошо се подгответе да стане още по-лошо. Хвърлете един поглед на съседна Румъния, с която сме на един хал горе долу.

Та там има(ше) политическа нестабилност. Правителството и президента се караха. Първо се опитаха да го свалят чрез Съда. Не стана номера. После правителството организира референдум за сваляне на президента. Ама не мина - хората гласуваха да остане и май даже нямаше нужните проценти, за да е валиден. Както и да е не важно. После имаха избори, май. После не знам какво стана. Но политическата нестабилност е сериозна там. В резултат на което в момента не могат да вържат бюджета и се обърнаха към познатите ни другарчета от МВФ. А мисля, знаете те какво казват - 20% пенсии надолу, 15% съкращения на администрацията + 20% и техните заплати надолу и една камара още такива приятни изисквания. Иначе няма пари. Хем те не са в борд - леята си е плащава към другите валути.

Сега се карат политиците защо и как са могли да договорят такива лоши условия с фонда. :lol: :lol: :lol: :lol:

Та шоуто е пълно там. Лошото е, че и при нас върви към много приказки и малко работа. Та и ние сме близо до там - 1-2 години политическа нестабилност и после ще се радваме на сегашния стандарт. Също така едно спиране на 50% от еврофондовете и бюджета е извън контрол.

После знаете какво следва.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ми супер наивното мислене.

Преди изборите Волен му викаше МухоБойко, мутра, крадец, некадърник, тъп пожарникар и тн. След изборите изведнъж Бойко стана най-добрия български премиер, Сидеров всеки в парламента отиваше и церемониално му целуваше/стискаше ръка, защитаваше го яростно по телевизията и от трибуната на парламента, после пак стана МухоБойко, мутра, некадърник и тн...


Викаш нямало сделки и задкулисни игри, а половината му депутати избягаха и стана ясно, че като са ги избирали ги е вързал със заеми за по 250 000 за да гласуват правилно и да си седят в Атака.

Нали сте големи националисти - вижте какво пише в Предсмъртното писмо на Левски:

" За такива злоупотребяващи с народни пари, наказанието е само едно Смърт , смърт и пак смърт, както гласи и уставът ни.
За тези, които петнят името на отечеството ни наказанието е Смърт, смърт и пак смърт.
За тези, които се възползват от непросветеността на народа ни и го грабят, уж били по-умни и учени, а всъщност лукави и хитри наказанието е Смърт, смърт и пак смърт.

За тези, които насаждат омраза между хората живеещи в нашето мило Отечество, било на етническа или верска основа, с цел докато се избивате по-между си, те да трупат богатства, наказанието е Смърт, смърт и пак смърт.
За тези, които обещават много, само и само да ги изберете да ви управляват, а после се отметнат от думите си, като кажат, че времената били трудни и те видите ли не предполагали че такова е положението, наказанието е конфискуване на имуществото и изгнание извън пределите на Отечеството ни.
За тези, които под булото на родолюбието, градят закони, а самите те не ги спазват или пък ги използват с цел своето облагодетелстване, наказанието е Смърт, смърт и пак смърт."

Хайде сега сети се за изцепките пред джамията в София, Луфтханза, катастрофата на магистралата, нахлуването в офисите на вестници и телевизии и всичките издънки типични за Сидеров.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Момче, всички знаем защо на Пръмова и викат мадам "Йес" ;) Писали сме хиляди пъти защо е национална предателка и как предаде българските интереси.

Кой определя българските интереси? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Аз съм българин и Кунева много добре защити моите интереси. Явно моите и твоите интереси са различни, въпреки че и двамата сме българи. Така, че другия път кажи - Кунева не защити моите интереси пред ЕС или интересите, които аз споделям.

Защото интересите, които аз споделям за развитието на България бяха много добре решени и защитени от Кунева.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Явно не съм достатъчно голям папагал, щом не си запомнил.

Какво се правите всички, Яне е най-добрият избор. Естествено след Волен! :D:p

Тук всеки има някакви пристрастия по различни причини.

Просто ми стана забавно като прочетох колко хората на АТАКА били за каузата, как нямали пари и субсидия. Те всички са за каузата, ама като гледам нищо от тая кауза не вижда бял свят.

В предните теми нищо конкретно не си казвал, казваш каквото е пуснала по медиите пропагандата. Като каза "точно знам" изведнъж помислих че нещо ново ще кажеш, а то явно е старото, което ти е спуснала пропагандата за повтаряне, докато стане истина.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

МВФ
......
15% съкращения на администрацията
МВФ винаги е бил саботьор. Администрацията трябва да се съкрати с поне 60 %.
Едно време администрацията (въпреки, че нямаше безработни, тя бе многократно по-малко) ходеше да работи в помощните стопанства на предприятията - да сади картофи, домати и други такива общо полезни неща. Сега администрацията виси по форуми и фацебуцета - само харчи тока.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Кой определя българските интереси? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Аз съм българин и Кунева много добре защити моите интереси. Явно моите и твоите интереси са различни, въпреки че и двамата сме българи. Така, че другия път кажи - Кунева не защити моите интереси пред ЕС или интересите, които аз споделям.

Защото интересите, които аз споделям за развитието на България бяха много добре решени и защитени от Кунева.
И кои са тия интереси, които Кунева е защитила? Айде изброй ги.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

МВФ винаги е бил саботьор. Администрацията трябва да се съкрати с поне 60 %.

Интересна логика?

Значи МВФ са саботьор, щото искат съкращение на администрацията?

А правителствата какви са тогава? След като я назначават (раздуват) тази администрация. :shock: :?: :rolleyes:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Хайде сега сети се за изцепките пред джамията в София, Луфтханза, катастрофата на магистралата, нахлуването в офисите на вестници и телевизии и всичките издънки типични за Сидеров.

Това което изтрих изобщо няма да го коментирам, щото ми писна да повтарям едно и също на всеки, въри си прочети сам какво съм писал по-назад. А поддръжник на крадлив циганин да ми цитира Левски ми идва прекалено. Ако беше жив апостола, Костов щеше да е от първите заклани и изхвърлен на боклука.

По другия въпрос...

На това да изгониш тумба виещи мангали узурпирали цялата улица, насред християнсака София, с вмирисаните си килимчета ли викаш изцепка. Браво, и ти се наричаш българин, никакъв българин не си ти. Ти и другите като теб сте всичко друго но не и българи. Мангалите трябваше да ги изгони полицията, не Сидеров.

Луфтханза - вярваш ли на тая глупост? Няколко кретена твърдят нещо... е и?

Магистралата.... Мисля че трябва малко по детайлно да проучиш въпроса, защото нещата не са каквито ги казаха по медиите тогава. Волен Сидеров нападна син и болния му баща.... и яде деца за закуска.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Моят интерес беше бързо влизане в ЕС.
И какви са последствията за държавата и хората от този твой интерес?

Само ще ти кажа, че с влизането ни в ЕС се ликвидира българската държавност. Ясно си личи каква е Пръмова и нейните поддръжници с висша цел държавата ни да се превърне в колония :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И какви са последствията за държавата и хората от този твой интерес?

Както казах, различните хора имат различни виждания.

Според мен са много положителни последствията за държавата и хората. Според теб явно са много отрицателни.


Затова има избори и отиваме и гласуваме за този, който донякъде ще защити нашите (моя и респективно твоя) интерес, а на другите. Интересите ни е нормално да се различават. Както и е нормално винаги да има доволни и недоволни.
 

Горе