(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

[video=youtube;byE397IjzaU]http://www.youtube.com/watch?v=byE397IjzaU&feature=player_embedded[/video]

Аз гласувам за човек, който е вадил страната от криза 2 пъти. Ти гласуваш за човек с най-голямо постижение международен скандал в самолета на Луфтханза.

То пък остана на не успее да извади страната два пъти - като разпродаде всичко :lol: бъзикам се...
я да видим какво е направил Волен в самолета - аз не си спомням за тази случка :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@nortrant - беше буйствал в самолет на Луфтханза и беше обидил персонала, че били фашисти, арийци, антисемити и тн... Абе типична Бай-Ганьовщина.
Като се прибра в началото лъга, че не било вярно. Целия персонал подал жалби срещу него, полицията започна разследване и после Сидеров се извини и всичко затихна.
Ако не се лъжа оттогава Сидеров има забрана да пътува с Луфтханза. Сещай се Германците колко бяха весели като излезе в медиите това.

@biaaro - тия преписки от Консомолска Правда няма нужда да ги даваш. Костов вече го пишат в учебниците по история кой е бил, какво е заварил и какво е оставил.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

[video=youtube;rkOeF6TVZG8]http://www.youtube.com/watch?v=rkOeF6TVZG8[/video]
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Забравих да кажа, че има и хора дето дори и да им се покаже всичко, те пак няма да видят, щото са слепоци
Максимилиано, съжалявам но не съм мозъчен хирург, не мога да ти помогна

[video=youtube;qPjhWFkExV8]http://www.youtube.com/watch?v=qPjhWFkExV8[/video]
Дадох ти зелено за една от думите в текста.
Чак после пуснах клипа. Жалко, че системата не позволява две зелени за едно мнение...


nortrant, ти пак си чел в диагонал и прескочил няколко страници от темата. :wink:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@biaaro - тия преписки от Консомолска Правда няма нужда да ги даваш. Костов вече го пишат в учебниците по история кой е бил, какво е заварил и какво е оставил.
Мда, то и статия в уикипедия има за него.
Тия дни ще пусна една статия за моята градина и една статия за мен и комшийката... Очаквайте развитие и още страници. С видео! :D

Само скромността на Мавъра не позволява негов паметник в цял ръст в махалата в Драгалевци, а по-късно, и по-голям - пред НДК.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мавъра е смешен, откъдето и да го погледнеш. Дори и да се абстрахираме от поразиите, които е направил някога, този човек не е грам последователен в политическите си възгледи. Гради имидж на християнин и консерватор, сиреч десен, а подкрепя гей браковете и говори за сектанта Дънов, като че ли за него той е втория Христос.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

nortrant, ти пак си чел в диагонал и прескочил няколко страници от темата. :wink:

За кое става на въпрос?
още преди да си ми казал - отговарям: разбира се, че чета по диагонал и последните няколко страници съм пропуснал...темата стана много голяма и нямам време за всичко..

(най-вероятно говориш за клипа - погледнах предната страница и го нямаше, аз го пуснах - и да се дублира, нищо :))
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@Вискяр Бг - някой ден като се спомине и паметник ще има, както направиха и на Лучников. Ти с тия градинки иди му остави цвете на паметника (на Лучников), че тоя човек е направил повече за земеделците от всеки друг.

@redrum, @dintronix - колкото и глупости да изръсите Костов е в историята, като човека изкарал България от 2 икономически катастрофи. За това спор няма.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@nortrant - беше буйствал в самолет на Луфтханза и беше обидил персонала, че били фашисти, арийци, антисемити и тн... Абе типична Бай-Ганьовщина.
Като се прибра в началото лъга, че не било вярно. Целия персонал подал жалби срещу него, полицията започна разследване и после Сидеров се извини и всичко затихна.
Ако не се лъжа оттогава Сидеров има забрана да пътува с Луфтханза. Сещай се Германците колко бяха весели като излезе в медиите това.

@biaaro - тия преписки от Консомолска Правда няма нужда да ги даваш. Костов вече го пишат в учебниците по история кой е бил, какво е заварил и какво е оставил.

ХА,ХА,ХА. Сидеров обидил германците на арийци и антисемити:-o Видя ли се какво си написал? Чутовна глупост. Пък може и наистина това да са написали сценаристите на случая. Няма да се учудя. Всичките подобни случаи със Сидеров са такива, съшити с бели конци. Ама явно има балъци да вярват.

За Костов....
Явно си безнадежден случай. Аз ти давам реални факти за откраднати милиарди и нанесени непоправими щети, ти ми опяваш за сърдити стюардеси. Айде по сериозно... Толкова промит мозък чак....
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@biaaro - Еми чети имаш търсачка. Навсякъде го има. И кви са тия сценаристи. Сценката става в пълен с хора самолет и има стотици свидетели. Егати и конспирацията е гати и чудото.

За Костов.... Кви факти си дал е шиле. Плямпаш едни и същи глупости. Копи пейст от на същите бози дето ги разправят от БКП и толкова.

До такава степен си заслепен, че дори историческите факти не можеш да признаеш. Само плямпаш заучени фрази. Квото не ти изнася все едно не се е случвало.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Историческите факти ги признавам. Костов е част от хората, които докараха България до дереджето, в което се намира в момента. Безспорен факт!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Историческите факти ги признавам. Костов е част от хората, които докараха България до дереджето, в което се намира в момента. Безспорен факт!

Да. Такива като теб трябва да минат пак през хиперинфлацията и фалит на икономиката за да им дойде акъла. Нека Сидеров ви оправи тогава :)
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?


Марионетката е Борисов, а не Станишев, който е председател на една от двете големи партии в Европарламента и взема дейно участие в изработване на решения на най-високо европейско ниво и никога не е правил изказване, подобно на слугинското изказване на Б.Борисов пред американски дипломати: "Българите не можем да се управляваме сами, затова изпълняваме, каквото ни наредят от Вашингтон и Брюксел." И друго изказване на Б.Борисов: " Аз гледам какво прави Меркел и правя същото." Кой е куклата?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да. Такива като теб трябва да минат пак през хиперинфлацията и фалит на икономиката за да им дойде акъла. Нека Сидеров ви оправи тогава :)

Ти си странен човек, пич. 10 различни човека ти казахме и доказахме, че Костов е крадец и мошеник, а ти си знаеш своето. И най-тъпото е че вместо да защитиш човека, чийто политика защитаваш, ти почваш да нападаш Сидеров с изсмукани от пръстите глупости - стюардеси и магистрали. За всеки компромат за Сидеров мога да отговоря с 10 реални факта за престъпленията на Костов. Само с фондацията на костовица можем да запълним още 20 страници тема. Ами мистър 10%, ами валяка, в чийто апартамент намериха милиони евро наскоро. Може да продължаваме до изборите.... Стига си мижал, а си отвори очите за истината.

На Костов-спасителя са му казвали прави 1, прави 2, прави 3.... Така и магаре да вържеш там, пак щеше да "спаси" България. С тази разлика, че щеше да краде в пъти по-малко.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

че щеше да краде в пъти по-малко.
Семейство Костови бе изключително бедно, дори когато Иван бе министър-председател - наложи се да си продадат нива в Драгалевци, за да може щерката да учи в Италия.
Справка - в Труд от онова време, първа страница.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Семейство Костови бе изключително бедно, дори когато Иван бе министър-председател - наложи се да си продадат нива в Драгалевци, за да може щерката да учи в Италия.
Справка - в Труд от онова време, първа страница.

Той и Бай Тошо имаше едно родопско одеяло...:) Ти си от по-възрастните, предполагам помниш как Костов изтеглеше рекламодатели от непослушните медии? Който не слушка под ножа. А който рекламира в забранените медии, остава без бизнес. Бая такива скандали имаше тогава. Жалко че май само аз ги помня....
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@biaaro - не те знам как си завършил училище с тия "факти". Май гледането на СКАТ ти е промило мозъка достатъчно всяка написана глупост дето ти е удобна да е факт, а всяка неудобна да е пропаганда.

А това за Сидеров не са изсмукани от пръстите неща. Ако беше внимавал малко на времето щеше и ти да ги забележиш. То тогава може още да не си бил за Атака и да не ти е правило впечатление де. Или просто да си ги игнорирал.

Айде сега ти коментирай този факт - http://www.dw.de/франкфуртската-полиция-разследва-сидеров/a-5216121
 

Горе