(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Клишета, клишета, клишета .... Толкова неистини написа, че няма накъде.

Това за малцинствата е тъпотия и лъжа. Слави беше осъден, защото не можа да докаже, че Сидеров е казал нещо крайно по повод малцинствата. Иначе малцинствата изобщо не се толерират от държавата и Сидеров говори празни приказки, колкото да хваща балъците. Мислиш ли че е така? Май не е, защото живеем в циганска и турска държава, но не и в България.

Със субсидията АТАКА издържат телевизия, вестник и мрежа от партийни клубове. Коя друга партия го прави?

Сидеров никога не е казвал, че ще се национализират ЕРП-та. Никога! Винаги е говорил за разваляне на договорите, заради нарушенията по тях. Това с национализацията е на БСП, а от ГРОБ го бутнаха в устата и на Сидеров. Стар комунистически номер.

Отделно фен на Пръмова да ми разправя, че атака били популисти е крайно смешна история. Въри си чети 31 точно от плана на Мигленка и дерзай:)

Мале, мале, мале...
Май не следиш инфото за любимата ти партията:

1. За национализацията:
Толкова не било от устата на Волен, че чак го предложи в НС!!! Даже по ТВ-то, от неговите уста го чух за първи път.
http://www.dnes.bg/politika/2013/03...ie-v-ns-za-nacionalizaciia-na-erp-tata.181703

2. За малцинствата:
Няма значение дали аз или ти сме ЗА или ПРОТИВ циганите. Мисълта ми е повече затова, че той говори каквото му е удобно.

http://www.novini.bg/news/113660-съдят-атака-заради-нападки-срещу-циганите.html
http://old.bghelsinki.org/index.php?module=pages&lg=bg&page=obektiv13605
http://bg.wikiquote.org/wiki/Волен_....BF.D0.BE.D0.BB.D0.B8.D1.82.D0.B8.D0.BA.D0.B0

А това е супер забавно, само че да не беше в народното събрание:
http://vbox7.com/play:491e8e5d35

Не знам колко е валиден този документ, но наистина "Атака" имаха убийствено силна реклама на всички избори от 2005 година насам...И има логика ДПС да са ги финансирали (имат изгода да създават етническо напрежение)... а ако това наистина е достоверен документ (в което не се съмнявам), Волен наистина е .... да не използвам думата.
http://www.dnes.bg/slideshow.php?mreporter&id=6676&pid=33758

3. За субсидията:
Изобщо не ме касае как си разхождат средствата. Но да обещаеш 500 лв. минимална заплата е чисто нахалство. Лошото е, че има много хора, които вярват на телефонните измамници, а на Волен защо да не повярват?
 
Последно редактирано:
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

С тебе ни ми е никак интересно да споря, защото си папагал. Факт е че хората се осъзнаха и няма да подкрепят повече политически хамелеони, продажници, пендели и обикновени крадци и измамници, като твоята фаворитка например.

Пък ти и твоите дружки, комунисти чеда, си мислете как да яхате протести и да създавате безброй партии на гражданите:) Може също да измислите още 31 точки, които да следвате неотлъчно. Поне да има на какво да се смеем по форумите. Мен лично щеше да ме е срам да подкрепям такава партия.





Мале, мале, мале...
Май не следиш инфото за любимата ти партията:

1. За национализацията:
Толкова не било от устата на Волен, че чак го предложи в НС!!! Даже по ТВ-то, от неговите уста го чух за първи път.
http://www.dnes.bg/politika/2013/03...ie-v-ns-za-nacionalizaciia-na-erp-tata.181703

2. За малцинствата:
Няма значение дали аз или ти сме ЗА или ПРОТИВ циганите. Мисълта ми е повече затова, че той говори каквото му е удобно.

http://www.novini.bg/news/113660-съдят-атака-заради-нападки-срещу-циганите.html
http://old.bghelsinki.org/index.php?module=pages&lg=bg&page=obektiv13605
http://bg.wikiquote.org/wiki/Волен_....BF.D0.BE.D0.BB.D0.B8.D1.82.D0.B8.D0.BA.D0.B0

А това е супер забавно, само че да не беше в народното събрание:
http://vbox7.com/play:491e8e5d35

Не знам колко е валиден този документ, но наистина "Атака" имаха убийствено силна реклама на всички избори от 2005 година насам...И има логика ДПС да са ги финансирали (имат изгода да създават етническо напрежение)... а ако това наистина е достоверен документ (в което не се съмнявам), Волен наистина е .... да не използвам думата.
http://www.dnes.bg/slideshow.php?mreporter&id=6676&pid=33758

3. За субсидията:
Изобщо не ме касае как си разхождат средствата. Но да обещаеш 500 лв. минимална заплата е чисто нахалство. Лошото е, че има много хора, които вярват на телефонните измамници, а на Волен защо да не повярват?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

По-голям лобист за българските интереси в парламента от Сидеров няма...може и той да защитава някои лични..но нали гледаме по-малкото зло...

половината от нещата които говори, да направи - пак е добре
не вярвам да стане по-зле..
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

С тебе ни ми е никак интересно да споря, защото си папагал. Факт е че хората се осъзнаха и няма да подкрепят повече политически хамелеони, продажници, пендели и обикновени крадци и измамници, като твоята фаворитка например.

Пък ти и твоите дружки, комунисти чеда, си мислете как да яхате протести и да създавате безброй партии на гражданите:) Може също да измислите още 31 точки, които да следвате неотлъчно. Поне да има на какво да се смеем по форумите. Мен лично щеше да ме е срам да подкрепям такава партия.


Добре де... коментирай национализацията. Нали беше толкова сигурен, че не го е казал!???????
Не съм папагал. За първи път коментирам Волен. И само давам източници на информация. Достоверна информация. Аз си създавам мнение по това, което съм видял, а не по това, което съм чул.

За съжаление и за яхване на протестите не уцели.
1. "България на гражданите" - сдружение с това име е регистрирано в края на 2011 година. Кунева още в президентската кампания говореше за гражданско участие в управлението. Сега сме 2013 година ! Верно ли е създадена, за да яхне протестите?
http://meglenakuneva.bg/отворена-платформа/
Eто тук има малко по-надолу какво беше в кампанията на Кунева.

2. Смешното е, че точно Волен "яхна" протестите. Ето и източници:
http://www.dnes.bg/politika/2013/02...-svoi-iska-ostavka-na-pravitelstvoto.180397,3
http://www.balkanmedia.bg/2013/02/15/id_12260/

Даже онзи ден гледах Волен във видеоинтервю и беше много убеден, че лозунгите на протестите той ги е съчинил, но Кулезич направо го затапи. Добре, че беше Волен да излязат хората на протест. Амин!
НАТИСНИ ТУКА ДА ГО ВИДИШ!

Резил... пълен резил. А после ми говори кой бил хамелеон. Волен е толкова нагъл, че нямам думи.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Еми личи си че от скоро се интересуваш от материята, затова пак ти казвам, че не си изобщо наясно с нещата. Не ти говорех за партията на Кунева, а за разклоненията, които е пуснала и гражданските сдружения, които са създадени под нейна опека. Факта че не разбираш какво ти говоря ясно показва, че нищо не отбираш от политика.

Отделно да ми даваш линкове с изяви на Български хелзинкски комитет е супер тъпо. Прочети първо кои са тези, с какво се занимават и кой ги финансира, чак тогава почвай да ръсиш кунева просфета по форумите. Факта че тези са против Сидеров само затвърждава подкрепата ми за него.


Добре де... коментирай национализацията. Нали беше толкова сигурен, че не го е казал!???????
Не съм папагал. За първи път коментирам Волен. И само давам източници на информация. Достоверна информация. Аз си създавам мнение по това, което съм видял, а не по това, което съм чул.

За съжаление и за яхване на протестите не уцели.
1. "България на гражданите" - сдружение с това име е регистрирано в края на 2011 година. Кунева още в президентската кампания говореше за гражданско участие в управлението. Сега сме 2013 година ! Верно ли е създадена, за да яхне протестите?
http://meglenakuneva.bg/отворена-платформа/
Eто тук има малко по-надолу какво беше в кампанията на Кунева.

2. Смешното е, че точно Волен "яхна" протестите. Ето и източници:
http://www.dnes.bg/politika/2013/02...-svoi-iska-ostavka-na-pravitelstvoto.180397,3
http://www.balkanmedia.bg/2013/02/15/id_12260/

Даже онзи ден гледах Волен във видеоинтервю и беше много убеден, че лозунгите на протестите той ги е съчинил, но Кулезич направо го затапи. Добре, че беше Волен да излязат хората на протест. Амин!
НАТИСНИ ТУКА ДА ГО ВИДИШ!

Резил... пълен резил. А после ми говори кой бил хамелеон. Волен е толкова нагъл, че нямам думи.
 
Последно редактирано:
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Еми личи си че от скоро се интересуваш от материята, затова пак ти казвам, че не си изобщо наясно с нещата. Не ти говорех за партията на Кунева, а за разклоненията, които е пуснала и гражданските сдружения, които са създадени под нейна опека. Факта че не разбираш какво ти говоря ясно показва, че нищо не отбираш от политика.

Отделно да ми даваш линкове с изяви на Български хелзинкски комитет е супер тъпо. Прочети първо кой са тези, с какво се занимават и кой ги финансира, чак тогава почвай да ръсиш кунева просфета по форумите. Факта че тези са против Сидеров само затвърждава подкрепата ми за него.

Дадох ти настроения и цитати от изявления на Волен.
Приемам забележката ти за БХК, но това не променя думите на лидера на АТАКА.

Относно разклоненията - Волен също има. Не е само Кунева. Поинтересувай се ти.

Самият факт, че няколко пъти показа, че не си запознат с политиката на АТАКА, ми е достатъчно ясно за какъв диспут става въпрос. Още повече като прочетох "не си запознат с материята".:D Много социалистически го даваш - ти от всичко разбираш, другите БРЯХ нищо не знаят (пък ако знаят, не са разбрали). Тцтц... браво.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

И в предишни подобни теми съм питал феновете на Атака одобряват ли тяхната предизборна програма от избори 2009

И след като изборите са след почти месец те виждали ли са програмата им за следващите - Как можете да подкрепяте партия която един месец преди изборите няма програма - за какво ще гласувате за на Болен сините очи ли?

Не че на Кунева 31-та точки са цвете за мирисане ама поне извади нещо - А Болен освен да ходи да разправя как щяла заплатата да стане до небесата не виждам нещо конкретно и сериозно да е представил.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Дадох ти настроения и цитати от изявления на Волен.
Приемам забележката ти за БХК, но това не променя думите на лидера на АТАКА.

Относно разклоненията - Волен също има. Не е само Кунева. Поинтересувай се ти.

Самият факт, че няколко пъти показа, че не си запознат с политиката на АТАКА, ми е достатъчно ясно за какъв диспут става въпрос. Още повече като прочетох "не си запознат с материята".:D Много социалистически го даваш - ти от всичко разбираш, другите БРЯХ нищо не знаят (пък ако знаят, не са разбрали). Тцтц... браво.


Няма какво да се поинтересувам бе човек. Каквото е писано и казано за който и да е политик в България вече съм го чел и чувал. Без да преувеличавам.

И не казвам, че другите нищо не разбират, а казвам че ти нищо не хващаш още. Виж мантата всичко хваща, просто си държи за интереса. Ама разликата ти с него е поне 20 години.:) Така че предлагам да натрупаш още малко житейски опит и тогава да се включваш....
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Няма какво да се поинтересувам бе човек. Каквото е писано и казано за който и да е политик в България вече съм го чел и чувал. Без да преувеличавам.

И не казвам, че другите нищо не разбират, а казвам че ти нищо не хващаш още. Виж мантата всичко хваща, просто си държи за интереса. Ама разликата ти с него е поне 20 години.:) Така че предлагам да натрупаш още малко житейски опит и тогава да се включваш....

Да със сигурност си чел и чувал ... както за национализацията и за половината безумия на Волен.


И не намесвай други хора, само децата правят такива встъпления за самозащита.

Знам, че лошо се пада по гръб, особено като си вярваш, че знаеш всичко...и особено като кажеш думата НИКОГА. Какво неща е животът - какво си си мислел, пък какво е станало...освен да направя едно ТЦТЦТЦ...

Сидеров никога не е казвал, че ще се национализират ЕРП-та. Никога! Винаги е говорил за разваляне на договорите, заради нарушенията по тях. Това с национализацията е на БСП, а от ГРОБ го бутнаха в устата и на Сидеров. Стар комунистически номер.


За протокола: не харесвам 31-та точки на Кунева като документ. Звучи ми като литературно есе... хората няма да го разберат (иначе има някои свежи идеи).
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Четеш ли си глупостите изобщо? Кой да не намесвам, мантата ли? Не виждаш ли че е писал едно мнение над мойто? Мисля че сам се е намесил.
Междувпрочем имам две деца и не съм забелязал някое да се защитава, като намесва други хора, ама щом казваш, че така правят, може и така да е:) Все пак, като гледам, акъла ти детски, нормално да ги разбираш по-добре нещата.

Нямам желание да си пиша повече с теб, отговори каквото ще отговаряш и да приключваме, аз повече не пиша.


Да със сигурност си чел и чувал ... както за национализацията и за половината безумия на Волен.


И не намесвай други хора, само децата правят такива встъпления за самозащита.

Знам, че лошо се пада по гръб, особено като си вярваш, че знаеш всичко...и особено като кажеш думата НИКОГА. Какво неща е животът - какво си си мислел, пък какво е станало...освен да направя едно ТЦТЦТЦ...




За протокола: не харесвам 31-та точки на Кунева като документ. Звучи ми като литературно есе... хората няма да го разберат (иначе има някои свежи идеи).
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Четеш ли си глупостите изобщо? Кой да не намесвам, мантата ли? Не виждаш ли че е писал едно мнение над мойто? Мисля че сам се е намесил.
Междувпрочем имам две деца и не съм забелязал някое да се защитава, като намесва други хора, ама щом казваш, че така правят, може и така да е:) Все пак, като гледам, акъла ти детски, нормално да ги разбираш по-добре нещата.

Нямам желание да си пиша повече с теб, отговори каквото ще отговаряш и да приключваме, аз повече не пиша.

Мхм... точно така си правят... като са виновни (или са объркали) и намесват действия на други хора "ама и той така направи (каза)".
Реално ти не коментира национализацията на АТАКА, а на мен ми е особено интересно след като беше сигурен, че НИКОГА не са казвали нещо такова, не те ли жегна негативно поне малко?

Вместо това, повтаряше кой колко знаел, предполагаше кой с колко акъл е и на колко години е... Предпочитам конкретни аргументи, вместо меренето на... акъл.

Сори, ама не ми се струва сериозно това...
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За протокола: не харесвам 31-та точки на Кунева като документ. Звучи ми като литературно есе... хората няма да го разберат (иначе има някои свежи идеи).

То на Кунева кое не й звучи като есе? Тая жена си има готови отговори преди да се яви на дадено интервю и си ги кара по сценарии, без значение дали съвпадат с въпросите. Аз не съм я чул някога да отговори ясно и просто на даден въпрос. Като беше при Карбовски по случай референдума за атомна централа направо изби рибата.

Волен може да не е цвете за мирисане, но поне казва нещата с истинските им имена.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Са изведнъж всичките "няма да гласувам" :lol:

бгтупантехносадомазошубеляцикусманталитет :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Защо не можеш да видиш кой какво е гласувал, след като си вече гласувал? Или аз пропускам нещо?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Цъкни на самата цифричка срещу келемето за което е гласувано за да видиш и самият резил :rolleyes:
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

То на Кунева кое не й звучи като есе? Тая жена си има готови отговори преди да се яви на дадено интервю и си ги кара по сценарии, без значение дали съвпадат с въпросите. Аз не съм я чул някога да отговори ясно и просто на даден въпрос. Като беше при Карбовски по случай референдума за атомна централа направо изби рибата.

Волен може да не е цвете за мирисане, но поне казва нещата с истинските им имена.

Не знам. Аз успявам да й следя мисълта. Отговаря, но използва много метафори и изразни средства, които много затрудняват обикновения човечец.

Между другото, и други хора са ми споделяли, че не разбират.

А Волен казва всичко и само с казването си остава. Ако трябва да съм честен 2006 г. го харесвах, преди втори тур на президентските избори. Харесвах и Бойко до избори 2009 г. Та те двамата са имали моята симпатия за няколко месеца.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Волен казвал нещата с истинските им имена - Вие сте много много облъчени - Поне го слушайте какво казва и се молете да не се случи.

Национализация ???????? - В момента това нещо върви в Кипър скоро ще видите какви са последствията

Увеличаване на заплатите - Политиците могат да вдигат заплатите само на държавните служители - От къде ще дойдат тези пари - От увеличени данъци

Отмяна на плоският данък - Ако не знаете какво ще се случи след това можете да видите какво става във Франция

Някой да пусне двата клипа с Болен - Преди избори 2009 - ГЕРБ са мутри Бойко Борисов е Мутра те ще унищожат държавата те са сатаната и тн. - Няколко месеца по късно - Бойко Борисов е най големият Българин ние твърдо седим зад тях - Тая ли подлога ще ми фалите.

Единственото хубаво нещо на Болен е че самият той не иска да управлява а просто да си вземе парсата от балъците дето са му се вързали
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Някой да пусне двата клипа с Болен - Преди избори 2009 - ГЕРБ са мутри Бойко Борисов е Мутра те ще унищожат държавата те са сатаната и тн. - Няколко месеца по късно - Бойко Борисов е най големият Българин ние твърдо седим зад тях - Тая ли подлога ще ми фалите.

Единственото хубаво нещо на Болен е че самият той не иска да управлява а просто да си вземе парсата от балъците дето са му се вързали

Е какво трябваше да направи? Да застане на страната на БСП-ДПС ли? Работата беше или едните, или другите. Сидеров избра по-малкото зло, както би направил всеки поне малко отговорен политик. Какви ще ги свърши тиквоций в бъдеще никой не можеше да предвиди.

Не ми се вярва да си мислиш, че Пръмова е на пангара за нещо различно от парсата. Тази нищо не иска да променя и нищо няма да промени. Ще си вземе своето и след 4 години пак същото...
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Не знам. Аз успявам да й следя мисълта. Отговаря, но използва много метафори и изразни средства, които много затрудняват обикновения човечец.
Между другото, и други хора са ми споделяли, че не разбират.
Няма друг политик с толкова наизустени думи като нея. СС ряпа да яде!
Все едно гледам колежката Малкото Данче на изпит - ако я прекъснат някъде, започва да отговаря от началото...
Не знам кой спонсор и е кукловода, но бадева си харчи парите.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Е какво трябваше да направи? Да застане на страната на БСП-ДПС ли? Работата беше или едните, или другите. Сидеров избра по-малкото зло, както би направил всеки поне малко отговорен политик. Какви ще ги свърши тиквоций в бъдеще никой не можеше да предвиди.

Не ми се вярва да си мислиш, че Пръмова е на пангара за нещо различно от парсата. Тази нищо не иска да променя и нищо няма да промени. Ще си вземе своето и след 4 години пак същото...

Какво значи какво да направи - ГРОБ даже не си и направиха устата да му искат подкрепа а той сам им се предложи на тепсия - Трябваше да му купят депутатите та пак да се сети че ГРОБ са мафия и че БОКО е мафиот

Не може на единият ден да викаш че ГРОБ е мафия а на другият ден да им правиш люлюни - А на по следващият пак да викаш че са мафиоти - Всъщност може ама се чудя какъв гьон трябва да е човек за да се лови на Болен на номерата.

Еми той утре ще влезе в управлението и по същият начин може да се отметне от всичко което е говорил - пак ли ще му се радвате щото нямал друг избор.

Освен това ако той иска да влезе в управлението трябва да влезе в коалиция или с БСП или с ГРОБ - вие такава коалиция приемате ли.
 

Горе