(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Освен това ако той иска да влезе в управлението трябва да влезе в коалиция или с БСП или с ГРОБ - вие такава коалиция приемате ли.


Ако това се се случи, публично се отричам от Сидеров. А ти такава коалиция приемаш ли - Кунева - БСП/ГРОБ ?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ако направи коалиция с ГРОБ и аз се отричам публично - С БСП трябва да видя каква програма за управление ще предложат и тогава ще преценя

ПП
ГРОБ почна да набира сила - гледам вече има трима фена и тримата са млади и зелени :)
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Клишета, клишета, клишета .... Толкова неистини написа, че няма накъде.

Това за малцинствата е тъпотия и лъжа. Слави беше осъден, защото не можа да докаже, че Сидеров е казал нещо крайно по повод малцинствата. Иначе малцинствата изобщо не се толерират от държавата и Сидеров говори празни приказки, колкото да хваща балъците. Мислиш ли че е така? Май не е, защото живеем в циганска и турска държава, но не и в България.

Със субсидията АТАКА издържат телевизия, вестник и мрежа от партийни клубове. Коя друга партия го прави?

Сидеров никога не е казвал, че ще се национализират ЕРП-та. Никога! Винаги е говорил за разваляне на договорите, заради нарушенията по тях. Това с национализацията е на БСП, а от ГРОБ го бутнаха в устата и на Сидеров. Стар комунистически номер.

Отделно фен на Пръмова да ми разправя, че атака били популисти е крайно смешна история. Въри си чети 31 точно от плана на Мигленка и дерзай:)

Ти пък какво си го захвалил този малоумник, нещо забравяте, че той първи подкрепи "тиквата" и му се кълнеше във вечна вярност.А като го прецакаха и му взеха депутатите се разсърди и обърна плочата...
И какво като развали договорите за ЕРП-тата,НЕК като е държавна да не би да е цъфнала,а как точно ще ги развали, на какво основание....
Освен да се крещи,че държавата ни е циганска и турска, дай да ви чуем предложенията как да се реши циганския проблем в България.
И какво точно ни е турското на държавата, че нещо всички пишман националисти говорите по темата ама кое точно ни е турско не е ясно...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе като ни е труска държавата поне заплатите да бяха турски

Тая стана като във вица дето един син съобщил на баща си че е гей и баща му го пита -
Ти къща, вила и мерцедес имаш ли?
- Не
Какъв гей бе - ти си си обикновен педал
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Освен да се крещи,че държавата ни е циганска и турска, дай да ви чуем предложенията как да се реши циганския проблем в България.
И какво точно ни е турското на държавата, че нещо всички пишман националисти говорите по темата ама кое точно ни е турско не е ясно...

Ти къде живееш? Имам предвид в коя ДЪРЖАВА??? :-o
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Пичове, вижте колко сме смешни! Караме се, спорим и защитаваме лешояди.....
Кво беше, true?
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

въпреки че нямам 18 години бих гласувал за ГЕРБ защото те направи много във времена на криза :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

то и аз не съм много грамотен ама па феновете на ГРОБ ептен
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Гледам, че е голям дялът на негласувалите. Негласувал означава дал гласът си за статуквото, т.е. за ГРОБ и БСП. Трябва да се гласува, за да се преборят купените гласове, които се купуват с откраднати от хората пари. Трябва да се гласува за партии, които досега не са управлявали. Ако и те се издънят, просто ще гласуваме за други нови докато попаднем на що-годе читава партия. Няма смисъл да подкрепяме същите (включително и с негласуване) и да очакваме нещо различно от сегашната ситуация.
Не знам за кой път го пиша това, но ми писна от фенове (платени и безплатни) на статуквото.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ти пък какво си го захвалил този малоумник, нещо забравяте, че той първи подкрепи "тиквата" и му се кълнеше във вечна вярност.А като го прецакаха и му взеха депутатите се разсърди и обърна плочата...
И какво като развали договорите за ЕРП-тата,НЕК като е държавна да не би да е цъфнала,а как точно ще ги развали, на какво основание....
Освен да се крещи,че държавата ни е циганска и турска, дай да ви чуем предложенията как да се реши циганския проблем в България.
И какво точно ни е турското на държавата, че нещо всички пишман националисти говорите по темата ама кое точно ни е турско не е ясно...

На мен лично ми писна едно и също да повтарям във всяка тема! Това комунетата сте ебахти и хората.... Развален грамофон се умаря, комуниста-социалист не. Мангали вилнеят по села и паланки и хората се чудят как да си спасят кокошките и козите, че и тухлите от стените, иначе не ни била циганска държавата. Вечер си пускам националната телевизия ... турска реч .... не не ни е турска държавата. Скоро ходих на гости на едни роднини в град Кубрат. 12.00 ч. целия град кънти от воя на имама, в кръчмите само турска реч. Ако не знаех къде се намирам със сигурност щях да кажа, че се намирам в анадола. Но не, не живеем в турска държава.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ако направи коалиция с ГРОБ и аз се отричам публично - С БСП трябва да видя каква програма за управление ще предложат и тогава ще преценя

тогава ще е късно...
headshot-suicide.gif

Пръмова преди няколко дни каза, че ще подкрепи ГЕРБ "ако слушат!" WTF?
така че, ако на герб не им стигнат гласовете и се нуждаят от подкрепа - пръмова няма да откаже...


ПП
ГРОБ почна да набира сила - гледам вече има трима фена и тримата са млади и зелени :)

и кои са тези трима нови?
аз виждам един...
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Моят глас ще отиде за Атака със ясната идея, че няма да изпълни всички неща, които обещава. Но има един проблем, който за съжаление остана на заден план напоследък и той е циганския проблем. Не знам дали изобщо има начин да се реши напълно, но Волен е единствения, който поне има желание да се опита да се пребори със тези същества.

Волен е и единствения водач на ПП със шансове за парламент, който не е управлявал. Нека му дадем и на него шанс, с другите видяхме, че няма да стане.

А Атака всъщност имат нещо като предизборна програма. Тя се наричаше "Планът Сидеров" или нещо такова. Във този план си има откровени глупости, но и много качествени мисли и идеи. Прочетете го.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Сигурно в момента всички някъде си пият ракията и си разцъкват плановете, кой кога и по колко да плюе и да воюва - стил Джордж Оруел 1984!
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

тогава ще е късно...
headshot-suicide.gif

Пръмова преди няколко дни каза, че ще подкрепи ГЕРБ "ако слушат!" WTF?
така че, ако на герб не им стигнат гласовете и се нуждаят от подкрепа - пръмова няма да откаже...




и кои са тези трима нови?
аз виждам един...


То между подкрепа и коалиция има голяма разлика. Едното подкрепяш нещо, примерно бюджет, а при другото си в коалционно правителство и всичко, което става съгласуваш с останалите.
При положение, че вотът се разцепи - накрая ще трябва да се правят компромиси за правителство с подкрепа.

Гледам, че е голям дялът на негласувалите. Негласувал означава дал гласът си за статуквото, т.е. за ГРОБ и БСП. Трябва да се гласува, за да се преборят купените гласове, които се купуват с откраднати от хората пари. Трябва да се гласува за партии, които досега не са управлявали. Ако и те се издънят, просто ще гласуваме за други нови докато попаднем на що-годе читава партия. Няма смисъл да подкрепяме същите (включително и с негласуване) и да очакваме нещо различно от сегашната ситуация.
Не знам за кой път го пиша това, но ми писна от фенове (платени и безплатни) на статуквото.

Абсолютното същото смятам и аз. Само да повторя, че държавната субсидия е 12 лева на глас.
Тези, които не отидат да гласуват се разпределят според % на партиите.

Единственият вариант да се разпределят е да отидете до урните и да предадете задраскана (невалидна) бюлетина.:wink:

Моят глас ще отиде за Атака със ясната идея, че няма да изпълни всички неща, които обещава. Но има един проблем, който за съжаление остана на заден план напоследък и той е циганския проблем. Не знам дали изобщо има начин да се реши напълно, но Волен е единствения, който поне има желание да се опита да се пребори със тези същества.

Волен е и единствения водач на ПП със шансове за парламент, който не е управлявал. Нека му дадем и на него шанс, с другите видяхме, че няма да стане.

А Атака всъщност имат нещо като предизборна програма. Тя се наричаше "Планът Сидеров" или нещо такова. Във този план си има откровени глупости, но и много качествени мисли и идеи. Прочетете го.

Волен Сидеров е необходим на обществото, за да поддържа страх в малцинствата. НО! Не вярвам да получи подкрепата на мнозинството... твърде радикални идеи има.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Хубавото на тази анкета е, че е публична и фантоми по-трудно се промъкват да гласуват. Тук можем да забележим, че в тази анкета герберските гласове не са толкова много колкото в другата, която беше анонимна.
А като заговорихме за нови партии, Кунева не може да се нарече нов политик, който не е бил във властта.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Волен Сидеров е необходим на обществото, за да поддържа страх в малцинствата. НО! Не вярвам да получи подкрепата на мнозинството... твърде радикални идеи има.


Спрете най-сетне с тая простотия. ДПС вилнее из България много преди да се появи АТАКА. Толкова да сте късопаметни, бива ли.... Ще кажеш че ако го нямаше Сидров нямаше и ДПС да има. Не само щеше да има ДПС, но щяха да и много по силни от сега.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

То между подкрепа и коалиция има голяма разлика. Едното подкрепяш нещо, примерно бюджет, а при другото си в коалционно правителство и всичко, което става съгласуваш с останалите.
При положение, че вотът се разцепи - накрая ще трябва да се правят компромиси за правителство с подкрепа.

Тя каза, че би ги подкрепила
сега за коалиция незнам - но предполагам... то ще е още по-зле ако не ги подкрепя а се коалира с тях :oops:


и незнам тази жена която каза "срам ме е, че съм българка" как се натиска да управлява България
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мене също понякога ме е срам че съм българин - Особено като видя че педал ни е президент и мутра - министър председател - тебе тези неща ако те правят горд няма проблем но мен не ме кефят.

А понеже на няколко пъти преразказваш какво е била казала би ли го цитирал точните думи от някое интервю да видим дали точно това е казала или си фантазираш
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе прави ли ви впечетление, че Волен не сака никви срещи с Райков и сега чета няма се виждат.

Хайде сега лека спекула да пусна, е ли е възможно се готвят от сега да бойкотират изборния вот на 12 Май?

С действията си от последно време, си градя мнение че нещо им харесва са в опозиция и нямат сили и ресурс а и желание за управление. нещо като СИРИЗА на гърчулята!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Кунева е национална предателка. ТОЧКА. Който не го е разбрал е "бавен" в главата, както казва брачата американци.

За ДПС - повечето от тия дето са основали ДПС са взривявали влакове и са убивали невинни българи няколко години преди учредяването на противоконституционната етническа партия.


и незнам тази жена която каза "срам ме е, че съм българка" как се натиска да управлява България
Аз съм чел из нета, че не е българка, а е братовчедка на Монката Паси. Феновете и да кажат, какъв е етническият произход на Пръмова.
 

Горе