(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Направо, ми иде да скоча през терасата, честно ти говоря. :clap:

Недай скача, човек вика, че трябва да се крием в миша дупка. :D Все пак на Тиквоций му трябват данъкоплатци - плащайки скирити в миша дупка са идеални.:lol:

Цветан Цветанов :lol:

Чете форума скрит в Цецомобила. :lol: Може да слуша и админите - не се знае. :D
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Чете форума скрит в Цецомобила. :lol: Може да слуша и админите - не се знае. :D

Като, каза преди малко слушах сношното шоу на Славчо, та там казаха, че чукнали с колата на НСО неква бременна жена с колата им, и кой бил главния герой познай от три пъти без право на пропуск. :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Какъв тип хора биха гласували за ГЕРБ?
Първата група от тях са онези, на които тази корумпирана и рекетьорска власт е раздала постове. ГЕРБ подмени тотално държавния апарат и общинските служители, шефовете на държавни фирми, бордовете на директори. Замени ги с послушни "калинки", хора без никакъв капацитет и опит, но послушни и верни.
Тези хора при никоя друга власт не биха се добрали до подобна позиция в администрацията - поради своята некадърност и пълна некомпетентност. И те знаят това отлично. И затова ще гласуват за ГЕРБ "до последен дъх". Защото веднага щом ГЕРБ падне от власт те ще бъдат съвсем справедливо и в интерес на обществото сменени. Тази, да я наречем, "чиновническа кохорта" съвсем не е малобройна. Това са десетки хиляди послушковци, домогнали се до държавния или общински печат и осребряващи вече 4 години възможността да си играят с него.

Втората група подкрепящи все още ГЕРБ са хората, на които управлението на мутрите раздаваше пари, държавни и общински поръчки. Като онези пиарки на Миро Найденов, които прибраха стотици хиляди левове за да пишат коментари във Фейсбук и Туитър и да бранят из блоговото пространство безумната "политика" на ГЕРБ. Или като онзи каратист - член на борда на директорите на ЧЕЗ.
Това са онези фирми, които послушно си платиха на управляващите, за да могат да получат парче от държавната баница, от която да крадат на воля. Спомнете си само примера за проведения конкурс за "златния гьол" на турската ни граница и ще разберете за какво иде реч. Тази група от хора не е толкова многобройна както първата. Но пък тя може да осигури за ГЕРБ гласовете на своите работници - под страх от оставане без работа и заплати. Това са бизнесмени, които са способни дори прасетата си да закарат на жълтите павета пред парламента, за да защитят любимия си Бойко Борисов.

Третата група хора, които ще гласуват за ГЕРБ аз бих нарекъл групата на "запалянковците". Това са хора, които просто са влюбени в Б. Борисов и неговия просташки маниер на говорене.
Това са хора, които задължително са на по-ниско интелектуално ниво дори от самия Борисов. За тях той е идол, върхът на интелигентността. Те се радват на просташкото му държание и говорене и не спират да се ласкаят от мисълта, че той е "един от нас". Не знам само защо забравят за милионите на Борисов и Цветелина?

Четвъртата група подкрепящи мутренската партия е най-забавна. Това са хората, които винаги псуват комунистите, подкрепяйки ГЕРБ. Те са най-слепите и жалки от всички групи. Защото целият елит на ГЕРБ се състои от бивши комунисти и ченгета, които ги обслужваха по живково време.
Като се започне от самия Б. Борисов, мине се през Цветанов и Цецка Цачева и се стигне до десетки бивши вече депутати, кметове от ГЕРБ, областни управители и местни лидери. Да не говорим за произхода на президента Росен Плевнелиев, когото ГЕРБ ни натресе, защото е най-послушен от възможните техни кандидати.

@temite ти от третата или четвъртата група си?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мне. Аз съм от 5-тата група. Обикновен гражданин, който вижда какво направи ГЕРБ за града му и който ще продължи да им гласува доверие. Стойте си тука в тоя форум и си вярвайте. Като гледам не сте повече от 5-6-7 човека, който си вярват и се самозалъгват. Хората излизат на изборите, за да гласуват за ГЕРБ, а вие си правете сметката какво ще правите след 12 май като си загубите работата т.е. да плюете срещу ГЕРБ. Ще е много нагло от ваша страна ГЕРБ да спечели изборите и да почнете "Купени са изборите " и т.н. Ок мислете си така, но много се лъжете.

Нито БСП, нито АТАКА, нито КУНЕВА. НИКОЙ не може да изпревари ГЕРБ по гласоподаватели. Дерзайте приятели. Знам, че ви е яд страшно много колко адски много съм прав. Знам, че ви е яд колко много сте се излъгали. Знам, че ви е яд, че нищо не можете да направите в собствения си живот и пишете в някакъв форум. Знам, че не сте нищо повече от поредните задклавиатурни воини, но една знайте от мен - всичко ще ви се върне. Лек ден ви пожелавам и приятни празници.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За temite съм почти сигурен, че спада в третата група. Съмнявам се да е заради "лошите комунисти".
А за да спорим трябва да имаме факти. Единственото в писаниците на temite, което виждам като хвалби за ГРОБ, са само полит просвета с минимална или никаква доза истина. Точно затова си и направих труда да разгледам първите няколко хвалби. Толкова недостоверни неща не могат да бъдат определени като факти. Без факти няма как да има смислен спор. Както казах, това не е Левски срещу ЦСКА за да има смисъл от скандирания. Аз имам съвест и не мога да подкрепя хора, които са закопали държавата и "имат воля" да продължат.
А дали ГРОБ ще спечели не е моя работа да се занимавам с това. Пълно мнозинство 99% съм сигурен, че няма да имат, а без него няма как да продължат да съсипват държавата. Наивни хора хранещи се с полит просвета от телевизията бол. Някои хора не осъзнават каква вина носят пред държавата, народа и близките си за малоумните си избори.

Edit:
На предните избори и аз се чудих дали да не гласувам за ГЕРБ, но представителката им във въпросното предаване по телевизията, което гледах, вместо да предлагаше някакви конкретни идеи, занимаваше хората с това колко голяма партия била ГЕРБ. По-късно тази същата се оказа, че макар да иска да се занимава с външни работи, няма идея къде се намира Сомалия.
Аз както и народът няма полза от големи партии. На народа му трябват партии вършещи нещо полезно за хората.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Дори и да имат минимално мнозинство,не могат да съставят правителство защото нито една партия няма да ги подкрепи.
Всички партии заявиха че никога няма да подкрепят кабинет с участието на герб,защото по този начин стават съучастници в техните престъпления.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мне. Аз съм от 5-тата група. Обикновен гражданин, който вижда какво направи ГЕРБ за града му и който ще продължи да им гласува доверие. Стойте си тука в тоя форум и си вярвайте. Като гледам не сте повече от 5-6-7 човека, който си вярват и се самозалъгват. Хората излизат на изборите, за да гласуват за ГЕРБ, а вие си правете сметката какво ще правите след 12 май като си загубите работата т.е. да плюете срещу ГЕРБ. Ще е много нагло от ваша страна ГЕРБ да спечели изборите и да почнете "Купени са изборите " и т.н. Ок мислете си така, но много се лъжете.

Нито БСП, нито АТАКА, нито КУНЕВА. НИКОЙ не може да изпревари ГЕРБ по гласоподаватели. Дерзайте приятели. Знам, че ви е яд страшно много колко адски много съм прав. Знам, че ви е яд колко много сте се излъгали. Знам, че ви е яд, че нищо не можете да направите в собствения си живот и пишете в някакъв форум. Знам, че не сте нищо повече от поредните задклавиатурни воини, но една знайте от мен - всичко ще ви се върне. Лек ден ви пожелавам и приятни празници.

Това не е някакъв си форум, глупако! Затова не ти и минават номерата и почна да си изпускаш нервите. Тука почти няма анонимни, почти всеки от редовните го знам в кой град живее, каква кола кара, колко деца има, с какво се занимава, и тн. Толкова си прост, че даже не знаеш къде се намираш! Толкова си жалък, че няма накъде повече.


Не ми отговори за сайтовете!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Дори и да имат минимално мнозинство,не могат да съставят правителство защото нито една партия няма да ги подкрепи.
Всички партии заявиха че никога няма да подкрепят кабинет с участието на герб,защото по този начин стават съучастници в техните престъпления.

ХАХАХАХАХ ще останеш много изненадан. Явно си и толкова компетентен. По-добре се отегли от тази тема. ГЕРБ ако имат нужда ще бъдат подкрепени и повярвайте ми ще ги подкрепат в името на страната и тогава ще си удариш яка плесница по челото с думите "Малеее колко съм глупав"


Това не е някакъв си форум, глупако! Затова не ти и минават номерата и почна да си изпускаш нервите. Тука почти няма анонимни, почти всеки от редовните го знам в кой град живее, каква кола кара, колко деца има, с какво се занимава, и тн. Толкова си прост, че даже не знаеш къде се намираш! Толкова си жалък, че няма накъде повече.


Не ми отговори за сайтовете!
За кои сайтове? Конкретизирай се не мога да се сетя така.


А и за мен това е някакъв си форум. Въпреки, че ти викаш " Затова не ти и минават номерата" ГЕРБ води и в тази анкета и във всяка една анкета във форума. Като не е "някакъв си форум" защо аджеба ПАК ВОДИМ? Не изпускам нервите. Винаги ми е забавно като си пиша с по нисши и некултурни от мен хора като теб. Вашия форум нито ще промени вота, нито нещо повече. Сами виждате, че и тук ГЕРБ взима превес.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Хайде, че тука по морето циганите ги офертират от ГРОБ с 50 лева за глас - идвай при братята роми да гласувате за ГЕРБ
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

„Цветановгейт" влезе в доклад на ОССЕ за изборите
Това означава, че ако не бяхме в предизборна обстановка вече щяха да са ни спрели всички европейски фондове. Сега изчакват да видят кой ще участва в новото правителство и ако ГЕРБ е там това ще е повод да ни спрат всички пари за следващите 4 години.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Дрън дрън та пляс. След изборите всичко ще се разбере. И определено ГЕРБ ще е водеща партия изяжте се от яд.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

ХАХАХАХАХ ще останеш много изненадан. Явно си и толкова компетентен. По-добре се отегли от тази тема. ГЕРБ ако имат нужда ще бъдат подкрепени и повярвайте ми ще ги подкрепат в името на страната и тогава ще си удариш яка плесница по челото с думите "Малеее колко съм глупав"



За кои сайтове? Конкретизирай се не мога да се сетя така.


А и за мен това е някакъв си форум. Въпреки, че ти викаш " Затова не ти и минават номерата" ГЕРБ води и в тази анкета и във всяка една анкета във форума. Като не е "някакъв си форум" защо аджеба ПАК ВОДИМ? Не изпускам нервите. Винаги ми е забавно като си пиша с по нисши и некултурни от мен хора като теб. Вашия форум нито ще промени вота, нито нещо повече. Сами виждате, че и тук ГЕРБ взима превес.

Баси, ти къв тъпанар си такъв. Няма да ти пиша едно и също по 100 пъти. Тука да не си на сбирка на ГРОБ да ми дремеш, внимавай повече!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Добре че направиха изборите по-рано...че все още да ме подслушват
nea.gif

трябва да сме благодарни на серГЕЙ, че разкри тази голяма престъпна схема

само незнам ако до изборите имаше още 2-3 години, гея дотогава ли щеше да чака?
pleasantry.gif
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

temite, я кажи - ще има ли текезесета?
Че говориш точно като партиен секретар на селска вечеринка през 1948 година. :D

Първоначално мислех да ти дам червено - за досадно, еднообразно, неграмотно писане и безхаберно и презрително отношение.
Но всъщност би трябвало да дам червено на всички твои опоненти - че ти се връзват и вече не знам коя страница късате листата на маргаритката - ще спечели, няма да спечели...
А ти, ако си пич, ще дадеш зелено на всички твои опоненти, че те подклаждат да водиш тъпата си агитация като в квартална кръчма, да демонстрираш арогантност и пренебрежение.
Мислех да ти задам един-два въпроса, но ти от въпроси бягаш като двойкаджия от класно. Та ще ги спестя.
И да спечели, и да не спечели - политиката няма да се промени, нито икономиката. Ерго, няма да се промени и живота на хората.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

а вие си правете сметката какво ще правите след 12 май като си загубите работата т.е. да плюете срещу ГЕРБ.
Платен писачо, ние пишем тука за кеф и си изкарваме парите с честен труд и предприемачество. Ти си тоя дето му плащат и тоя който най-вероятно ще си остане същия прошляк две седмици след изборите, след като изпие парите, които са му дали да сере по форумите.

Знам, че ви е яд, че нищо не можете да направите в собствения си живот и пишете в някакъв форум.
:lol: Това е форум на хора, които правят пари от интернет, палячо. "Някакъв си форум", това да не ти е тийнпроблем хахах, балък.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Че говориш точно като партиен секретар на селска вечеринка през 1948 година. :D
То това е най-смешното при хората, които агитират за ГЕРБ по интернет. Обвиняват всички, които не са на тяхното мнение, че са комунисти, а мненията им са точно като на партийни секретари от коминтерна.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Хайде, че тука по морето циганите ги офертират от ГРОБ с 50 лева за глас - идвай при братята роми да гласувате за ГЕРБ

тук пишеш колкото да кажеш нещо
личи си когато изказваш собствено мнение и когато копираш
при първото - мненията са от няколко думи - с тези думи нищо не казваш, само показваш че хабер си нямаш
при вотия случай - когато копираш нещо - тогава вече е различно - цял роман, линкове, болднати по-важните глупости, дори може и снимчица на серГЕЯ.

Сега примерно този пост си го писал ти.. - личи си от километри
но е лъжа - незнаеш кой купува
просто казваш - купуват се гласове
ми то е ясно - всички знаят, че се купуват гласове - за какво ни го казваш?
и бсп купуват

като си толкова отворен, вземи една скрита камера - отиди при този човек - запиши всичко - звук и хубава картина
и дай да го видим този :)
това трябва да правиш
а не да ми пишеш тук врели некипели
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Какъв платен писач бе? Вие тука ептем сте изтрещяли. Добре, че никой не ви се връзва. Събрали се "банда предприемачи" и айде ние сме най-големите политолози. А сигурно като излезете навън мълчите като насрани. Знам ви вас какви сте. Все пак не искам да ви се бъркам в живота. Живейте си в паралелната нереална вселена белкем ви е по-добре. Те хората си знаят кой да изберете, а на вас не ви остава нищо друго освен още 4 години да гледате отдолу как Бойко Борисов за вас ужас е премиер.


ЕДИТ: Айде да не казвам БСП-то колко пари дават за глас. ВИЕ КУПУВАТЕ ЦИГАНИТЕ И РОМИТЕ. ВИЕ ГИ КУПУВАТЕ, а после от срам да не си признаете обвинявате ГЕРБ. Колко сте жалки просто.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Възможно е да не си платен, но със сигурност си драскач. Продължаваш да занимаваш хората с това колко голяма и велика партия била ГЕРБ и как ние гражданите, които сме недоволни от Побойко, ще страдаме от сиянието на вожда. Вероятно се повтарям, но не ми дреме една партия дали е голяма или не. Размерът не винаги има значение. Народът определя кой е голям, а не дадена партия да се самозалъгва колко е голяма. Народът ни не е идеален и каквото и решение да вземе (хубаво или лошо) ще си носи последствията от това. Ако толкова народът се е кефил на Побойко, нямаше да излиза на многолюдни протести със скандиране "Оставка". Да искаш оставката на Побойко и после след няколко месеца да гласуваш за него е резултат от шизофрения.
Бизнесът в комплект с Побойко няма как да съществува, освен ако не говорим за бизнес на "наши хора". Милиционерската държава, която се създаде през последните години, не е мит. Трудно ще ме убеди някой, че няма такова нещо, като съм го виждал със собствените си очи и съм чел и слушал разкази на потърпевши. Бизнесмените ги е страх да не станат поредна жертва на МВР Пикчърс. Вероятно не си си правил труда да проучиш, но в тези случаи няма обвинение, няма съд, а има само наказание. Силово съсипани фирми по поръчка на "наши хора", чиито фирми заемат местата на съсипаните. Естествено, тези неща не ги дават по телевизията и ако се (дез)информираш само от там, яко си се прецакал. Полит просветата в България съществува още от времето преди 1989-та. Нищо ново под Слънцето. Вместо преход към по-добро с Бойко ние се връщаме към старото време, но без развитото селско стопанство, без осигурената работа за всеки и без достатъчно доходи за да си гледаш семейството.
 
  • Like
Реакции: Test
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Още ли се занимавате с Наполеон? :D

Направи ли ви впечатление как е дресиран Наполенончо типично по ГРОБаджийски? Като го изкарат платен драскач за да замаже положението започва да обвинява всички, че са платени драскачи. Това са номерата на боцко като го изкараха мафиот. :D

Ма много сте ми предвидими бре, Наполеончо? :mrgreen: Фалиш ли Бойко всеки път като зареждаш евтина газ? Мухахахха :lol:

Аз уж нямаше да пиша ама исках да ви светна за номерата на Напи ако има някой дето не се е усетил. Аре.
 

Горе