(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Закон само две партии с минимум 500 хиляди електорат и да са на самоиздръжка
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Те са малумни тия комунисти, за кво име тая централа като нямаме производство, даже по великден намалалиха мощностите пак, а да сетих се да има как да окрадат още няколко Милиарда без да ги търси цацаров...

тц тц...вие май сте малоумни
как така не искате аец белене?
ще ни трябва да се топлим през зимата :) пиши на @Test, той ги разбира и ще ти даде много информация
аватара ми е свързан с пророчествата му за Ледена епоха в България
:lol:

с такива неща майтап не бива
че може да стане белята

ledena_epoha.jpg
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ако не можем да си намерим жълъдите в леда, непременно ще те подирим.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@nortrant
Не знам кой точно е малоумен, но никога не съм писал пророчества. Да не говорим, че никога не съм прогнозирал и ледена епоха за България. Цялата концепция си е изцяло твоя измислица. Като си нямаш друга работа и не те мързи продължавай да я лансираш. Аз просто описах какво ще стане ако спре токът за десетина дни посред най-студената част на зимата. Не виждам как на нормален човек може да му е забавна такава ситуация, но в крайна сметка е важно и кой е дилърът. Според качеството на стоката даден потребител може да види нещо смешно и в бостънските атентати примерно.

П.П. Смайлитата в мненията ти напоследък са доста не на място.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ако не можем да си намерим жълъдите в леда, непременно ще те подирим.
нямаш ядове, брат!

@nortrant
Не знам кой точно е малоумен, но никога не съм писал пророчества. Да не говорим, че никога не съм прогнозирал и ледена епоха за България. Цялата концепция си е изцяло твоя измислица. Като си нямаш друга работа и не те мързи продължавай да я лансираш. Аз просто описах какво ще стане ако спре токът за десетина дни посред най-студената част на зимата. Не виждам как на нормален човек може да му е забавна такава ситуация, но в крайна сметка е важно и кой е дилърът. Според качеството на стоката даден потребител може да види нещо смешно и в бостънските атентати примерно.

П.П. Смайлитата в мненията ти напоследък са доста не на място.

comzharskifunnysidw-1-1.jpg


Ако спре тока посред зима ще настане истинска ледена епоха...откъдето и да го погледнеш?
наистина :))) разбрах, че имаме нужда от Белене, и затова продължавам да рекламирам идеята :p

Off Topic в Off Topic-a казваш :D к'во ти пука
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Забелязватели как народът е настроен против всички освен ГЕРБ


Център за анализи и маркетинг:
ГЕРБ -21,3 %, БСП – 18.9%


коментар от вести
Dzenky

офф тея измислени журналисти слагат някакви числа и накрая почти познали след 200 прогнози!
Боико печели отново! никои не иска турци цигани и руснаци да ни управляват освен самите тях ! надали ще достигнат 20% БКП то ,после да се цункат с кунева с езиче с ДПС то и атаката уж дето бяха десни леви централни и задни сега ....
България за Българите = ГЕРБ
искам ви спокоини вие тролчета да не ви изброявам поименно !
п.п. Да не съм чул пак за народа! освен ако му нямате номера на личната карта!

ПОвечето хора са като него ЗА ГЕРБ!!!!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

След точно 3 дни ще влезна пак тука. Искам да коментираме убедителната победа на ГЕРБ!! Не се крийте мишоци. На всички от този форум ще ви го върна тъпка дето се мислите за много големи. САМО ГЕРБ!! БЪЛГАРИЯ ОБИЧА ГЕРБ!! А вие си плюйте тука. Хайка жалкари...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

След точно 3 дни ще влезна пак тука. Искам да коментираме убедителната победа на ГЕРБ!! Не се крийте мишоци. На всички от този форум ще ви го върна тъпка дето се мислите за много големи. САМО ГЕРБ!! БЪЛГАРИЯ ОБИЧА ГЕРБ!! А вие си плюйте тука. Хайка жалкари...

БРАВОС ЗА ДУМИТЕ ТИ
Дори админите от КАНАДА ми обещаха зелени пагони след като нашите бият УБЕДИТЕЛНО!
Станишев дали ще уууууссспори изборите:twisted:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Каквото и да говорите някои хора много спечелиха от компроматите, но това е игра която те са измислили и няма как някои да ги бие в това...

ГЕРБ е загубила около 2%, а БСП е спечелила около 1% за последните седмици. Движение "България на гражданите" вдига процентите си, което е вследствие на скандала с подслушванията.

Само едно не разбирам защо БСП взима процентите, а не някоя по-нормална партия като атака сдс или бмро
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

След точно 3 дни ще влезна пак тука. Искам да коментираме убедителната победа на ГЕРБ!! Не се крийте мишоци. На всички от този форум ще ви го върна тъпка дето се мислите за много големи. САМО ГЕРБ!! БЪЛГАРИЯ ОБИЧА ГЕРБ!! А вие си плюйте тука. Хайка жалкари...

Я си пий хапчетата стига заплашва е смешник! Да не си на полето, аман от ненормалници! През трибиквеният ми е дали ще спечели ГЕРБ ти ще го духнеш ако спечелят жалко, че нямаш толкова акъл да го осъзнаеш.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

След точно 3 дни ще влезна пак тука. Искам да коментираме убедителната победа на ГЕРБ!! Не се крийте мишоци. На всички от този форум ще ви го върна тъпка дето се мислите за много големи. САМО ГЕРБ!! БЪЛГАРИЯ ОБИЧА ГЕРБ!! А вие си плюйте тука. Хайка жалкари...



За втори път повтарям че ето такива хора подкрепят групировката герб.
Не вярвам че в България повечето хора са на такова ниско интелектуално ниво.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

След точно 3 дни ще влезна пак тука. Искам да коментираме убедителната победа на ГЕРБ!! Не се крийте мишоци. На всички от този форум ще ви го върна тъпка дето се мислите за много големи. САМО ГЕРБ!! БЪЛГАРИЯ ОБИЧА ГЕРБ!! А вие си плюйте тука. Хайка жалкари...

Кой е България бе паун!? Как си позволяваш да говориш от името на всички Българи?
Бягай си пий аспирина заблудено зомбирана личност такава!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Искам да коментираме убедителната победа на ГЕРБ!!

Нямаш ядове.
Само уточни какво разбираш под "убедителна победа"? Да няма после Криворазбраната циливилизация?! :twisted:
За мен убедителна победа е спечелването на поне 50,1%.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Достатъчно е, човек само да ви чуе как говорите и разсъждавате, за да си направи сметка какво е туй нещо ГЕРБ.

Иначе, жалко че нямам право иначе бих ти лепнал една червена значка зареди езика и епитетите към членове на форума.

След точно 3 дни ще влезна пак тука. Искам да коментираме убедителната победа на ГЕРБ!! Не се крийте мишоци. На всички от този форум ще ви го върна тъпка дето се мислите за много големи. САМО ГЕРБ!! БЪЛГАРИЯ ОБИЧА ГЕРБ!! А вие си плюйте тука. Хайка жалкари...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За втори път повтарям че ето такива хора подкрепят групировката герб.
Не вярвам че в България повечето хора са на такова ниско интелектуално ниво.

да бе :D
има всякакви
не са само като този
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

След точно 3 дни ще влезна пак тука. Искам да коментираме убедителната победа на ГЕРБ!! Не се крийте мишоци. На всички от този форум ще ви го върна тъпка дето се мислите за много големи. САМО ГЕРБ!! БЪЛГАРИЯ ОБИЧА ГЕРБ!! А вие си плюйте тука. Хайка жалкари...
[video=youtube;CGcvFmGcwd4]http://www.youtube.com/watch?v=CGcvFmGcwd4[/video]
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

А защо в анкетата ГЕРБ има 32% а БСП 11%,
АКо приеме ,че тук са умни и ителегетни хора,тогаз реално на изборите ГЕРБ ще бие към 38 процента
предприемач ресърч ризалтс опс
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Зареди ей такива шматароци или платени драскачи като теб и оня темите ли как беше.

А защо в анкетата ГЕРБ има 32% а БСП 11%,
АКо приеме ,че тук са умни и ителегетни хора,тогаз реално на изборите ГЕРБ ще бие към 38 процента
предприемач ресърч ризалтс опс
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Зареди ей такива шматароци или платени драскачи като теб и оня темите ли как беше.

ти май добре си направил,като си запуши ушите от радоссстааа на народа САМО ГЕРБ!
 

Горе