(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Точно платените отказват нормалните да пишат в политически теми. Обърнете внимание кога се появиха тея юди и кога се махнаха сериозните от темата. Не може да се спори с тях. Каквото и да му кажеш и докажеш той ще си лала каквото му е заповядал господаря.

Нищо... който продава род и родина за шепа жълтици нищо добро не го чака! Съдбата на десетки самозапалили се, самоубили се, гладуващи, избягали в чужбина против волята си и всичкия страдащ народ е и на тяхната сметка! А това рано или късно се плаща!

+1 много добре казано и аз съм на това мнение, че всеки каквото прави му се пише на сметката и накрая трябва да си я плати. И всички пари, които откраднаха са мръсни пари. Забелязал съм, че всичко се връща макар и със закъснение.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

В политиката всеки ден е 1-ви април, както казват. Така, че няма смисъл да гласувам.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

В политиката всеки ден е 1-ви април, както казват. Така, че няма смисъл да гласувам.
Няма смисъл само ако си съгласен с това, което гласуват другите.
Или гласуваш, за който одобряваш, или се съгласяваш с избора на другите чрез негласуване. Трети вариант няма.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз ще гласувам за Атака защото другите партии ги видяхме вече.Дошло е време разделно.Или ще затъваме още или ще започнем бавно да се издигаме.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз ще гласувам за Атака защото другите партии ги видяхме вече.Дошло е време разделно.Или ще затъваме още или ще започнем бавно да се издигаме.

В грешка си

Колебая се м/у Герб и Атака

и ти също си В грешка.


Аз бех голем прижървеник на АТАКА , но кога се появи АТАКА? Защо не се появи такава партия през 1991 и да защитава нацията от разни малцинства и т.н, ащотото АТАТА е другото лице на ДПС .Електората на ДУПЕСЕТо започна да не им верва и вкараха нациото.Отказах се от АТАКА СЛЕД КАТО РАЗБРАХ ЧЕ СА ГЛАСУВАЛИ ПРОТИВ Публично достояние на КРЕДИТНИТЕ МИЛИОНЕРИ.ТОВА Е НАШАТА АТАКА!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Атака са големи продажници. Обаче има доста заблуден народ, който ще гласува за тях също.
На практика в БГ болшинството народ е яко заблуден, щом първите 4 партии ще са ГЕРБ, БСП, ДПС и Атака.
Само изцепки на ДС и прикрити комунисти.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Атака са големи продажници. Обаче има доста заблуден народ, който ще гласува за тях също.
На практика в БГ болшинството народ е яко заблуден, щом първите 4 партии ще са ГЕРБ, БСП, ДПС и Атака.
Само изцепки на ДС и прикрити комунисти.

А къде са хората от улицата,когато възстанаха?РАЗСТРЕЛЯХА ЛИ ГИ ИЛИ ПОДКУПИХА се пита в задачката
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

:)Или викаш на тях не им трябва мозъка им, а гласа им. Хахаххахаха. :D

Блинки, ама разбира се че на тях не им трябва мозък, за какво им е?!?! Да не са луди, нали ако имаха мозък хората щяха да искат от тях отчет за свършена работа. А както видяхме от 2009 година, ГРАБи не си изпълниха обещанията поне на едно 95%. Това и най-най-най върлия фен на ГРАБи не може да го отрече.
На ГРАБи им трябва електорат като овцички, като тръгне овчаря и те по него. Щото ако бяха всички трезво мислещи хора, щяха да искат отчет за свършената работа. Така се прави на всякъде... и в частни фирми, и в държавни, и навсякъде.

Гледам тука имат много голям фен ГРАБерите в лицето не Леондер, та.. айде Леондер погледни обещанията на вожда ти от 2009 година и кажи кое от тях изпълни той?!? Нека си говорим с факти и цифри, стига сме ръсили глупости, кажи кои точки от предизборните им обещания са изпълнени?

п.п. Ако не можеш да ги намериш, кажи и аз ще ги постна тук... и заедно ще ги обсъждаме ;) Нека си говорим с факти, тука малки деца няма за да ги залъгваме с глупости за "по-светлото бъдеще и работа-работа-работа" ;)
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Атака са големи продажници. Обаче има доста заблуден народ, който ще гласува за тях също.
На практика в БГ болшинството народ е яко заблуден, щом първите 4 партии ще са ГЕРБ, БСП, ДПС и Атака.
Само изцепки на ДС и прикрити комунисти.

Айде сега да се обосновеш, щото почна да ми писва от простотиите ви! Фърли нещо във въздуха и си затрая.... Искам да се обосновеш, ама ясно! Защо са продажници, какво са продали и на кого са го продали.... и колко пари са взели!!!
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Айде сега да се обосновеш, щото почна да ми писва от простотиите ви! Фърли нещо във въздуха и си затрая.... Искам да се обосновеш, ама ясно! Защо са продажници, какво са продали и на кого са го продали.... и колко пари са взели!!!

Никви пари не са взели щото никога не са били във властта, най-лесно се гласува за малките партиики, те нито са крали нито обещания имат да спазват, нито думата им се чува в парламента. Цацаров не пита за тях и комунистите не ги закачат. Лошо не мога да кажа за атака..
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Айде сега да се обосновеш, щото почна да ми писва от простотиите ви! Фърли нещо във въздуха и си затрая.... Искам да се обосновеш, ама ясно! Защо са продажници, какво са продали и на кого са го продали.... и колко пари са взели!!!

По непотвърдени сведение за да излезе БОЛЕН от психиатриата и да оглави АТАКА са му платили 2 милиона долара, за да гласува против закона за публично изнасяне на кредитните милионери 3 милиона долара и си чука филтъра!
Ха сега гласувай НАРОДЕ за СИДЕРКАТА
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

По непотвърдени сведение за да излезе БОЛЕН от психиатриата и да оглави АТАКА са му платили 2 милиона долара, за да гласува против закона за публично изнасяне на кредитните милионери 3 милиона долара и си чука филтъра!
Ха сега гласувай НАРОДЕ за СИДЕРКАТА

какво се говори по медиите за дясната ръка на БУДА и боготворят.Сега като вземат наново властта продължават с прочистването на БЪЛГАРИЯ от всичко що е против НАРОДНАТА ВЛАСТ!ГЛАС НАРОДЕН ГНЯВ ГЕРБЕРСКИ!
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Деба олигофрена ти смотан, кво говориш бе, нещастник долен. Кога БСП или ГРОБ НЕ СА ПРЕКАРАЛИ ЗАКОНА, КОЙТО ИСКАТ БЕ, ЦЪРВУЛАНЕ! СПРЯЛ СИДЕРОВ ЗАКОН... ДЕБА И ТЪПАНАРА ТИ. Успя да ме изнервиш.

По непотвърдени сведение за да излезе БОЛЕН от психиатриата и да оглави АТАКА са му платили 2 милиона долара, за да гласува против закона за публично изнасяне на кредитните милионери 3 милиона долара и си чука филтъра!
Ха сега гласувай НАРОДЕ за СИДЕРКАТА
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Леондер, айде стига си хитрувал, погледни тука: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40968&p=428156#post428156
И дай да дискутираме, с цифри и факти, стига глупости... айде накарай ме да гласувам за вожда. ;)
И в тоя ред на мисли, ще ти копна нещо за което от ГРАБи 4 години се тупаха в гърдите.. и даже на вожда му излезе нов прякор заради това "Асфалт Паша"... та ето:

"При мандата на БСП 2005-2009 г. бяха построени 133 км. магистрали и 6844 км. първокласни пътища, докато при управлението на ГЕРБ едва 112 км. магистрали и 1584 км. първокласни пътища"

Не ме интересува БСП нито ГРАБи... интересуват ме факти, цифри, доказателства.... Та ко ше кажеш?
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Деба олигофрена ти смотан, кво говориш бе, нещастник долен. Кога БСП или ГРОБ НЕ СА ПРЕКАРАЛИ ЗАКОНА, КОЙТО ИСКАТ БЕ, ЦЪРВУЛАНЕ! СПРЯЛ СИДЕРОВ ЗАКОН... ДЕБА И ТЪПАНАРА ТИ. Успя да ме изнервиш.

ЕЙ ЛАЙНАР ДРЪЖ СИ НЕРВИте и си изкарай пръстите от гъза и ги вкарай в контакта белким се разтърсиш и разбереш кое е АТАКА и кой я създаде.Най-продажната ПАРТИЯ съществувала досега събрана от педераси и педофили Вземи образовай се уж умно интилулигетно момче а се вре между шамарите на АТАКА.Къде беха Атака когато на мода беха тигрите на АРКАН бе ЛЬОЛЬО!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Леондер, айде стига си хитрувал, погледни тука: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40968&p=428156#post428156
И дай да дискутираме, с цифри и факти, стига глупости... айде накарай ме да гласувам за вожда. ;)
И в тоя ред на мисли, ще ти копна нещо за което от ГРАБи 4 години се тупаха в гърдите.. и даже на вожда му излезе нов прякор заради това "Асфалт Паша"... та ето:

"При мандата на БСП 2005-2009 г. бяха построени 133 км. магистрали и 6844 км. първокласни пътища, докато при управлението на ГЕРБ едва 112 км. магистрали и 1584 км. първокласни пътища"

Не ме интересува БСП нито ГРАБи... интересуват ме факти, цифри, доказателства.... Та ко ше кажеш?

Аз на медии не вервам а съм правил бизнес по това време и колко пари искаха рушвет.Не те агитирам да гласуваш за ГЕРБ,но няма за кой друг .ЗА да не спечелят БСП затова съм за ГЕРБ,че и те крадат крадат но поне и правят нещо.ОТ 15 години чакаме електорнната здравна карта на пациентите , имаше индийци какво ли не взеха 30 милиона долара а само ГЕРБ успя за 3 години да въведе картата и продължават да ги спъват за да могат да цоцат
 

Горе