Конкурс за: тениски Dariza

Nikoalek

Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте, Радвам се, че отново имаме повод да работим заедно и голямо БЛАГОДАРЯ на всички, които се включиха в предишния конкурс за лого. Скоро ще е готов сайта на фондацията и ще Ви поканя да харесате страниците в социалните медии.

Прилагам линк с логото - https://dox.abv.bg/download?id=c349824b32, за да може да го използвате при желание в този конкурс

aScY2mN.jpg


ОБЯВЯВАМ КОНКУРС за дизайн на тениска!
Цветове: Каквито и както прецените. Не е нужно да са съобразени с логото!
НАСОКИ: Важното е тениските да са запомнящи се, ако навеждат на мисъл за дейността ни - добре, НО не е задължително! Търсим уникален и грабващ окото дизайн на самата тениска. Може да е по - дизайнерска, арт и т.н.

1. Може да използвате снимки (дори и с платен лиценз, като задължително дадете линк към източника и цена за лиценз), НО приоритет е вашата креативност. Ако ползвате готови снимки направете нужните допълнения от вас.

2. Може да има само текст, просто представен по - интересен начин (шрифтове, подредба и т.н.)

3. Най - добре ще е да е ваш дизайна (възможно е да се ползват елементи) и да изразите себе си с дизайн и послание. Надявам се да имаме хубави предложения и да направим топ тениски на които всички ще се радват след това :)

Ние сме благотворителна фондация в обществена полза и Дариза ще се превърне в синоним на кауза подкрепяща и подобряваща живота на нас и на всички около нас. Може да вкарате в дизайна послания Дариза - добра кауза, да бъдем добри, причината да бъдеш добър, d (the) reason to be good. Всичко каквото ви хрумне като слоган. НО не държа това да е акцент, освен ако не е вплетено в дизайна по - някакъв интересен грабващ окото начин.

Така, че клоня към дизайни, които ще представят интересни хрумвания и няма да се въртят около логото. Такива с логото на изчистен дизайн имаме разработени вече. Тук целта е да направим тениска която всеки ще харесва и ще иска да има. А ако в допълннеие към това ясно се разбира и за типа на организацията супер. УСПЕХ на всички и благодаря.

НАГРАДА:
225 ЛЕВА

Начало: 14.03.2019г.
Край: 01.05.2019г.
Обявяване на резултатите: До 3 дена след края на конкурса.

На разположение съм при други въпроси и Успех!

ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
 
Последно редактирано:
Самия дизайн на тениската от значение ли е за демото или няма значение?
Здравей, няма значение. Все още не сме мислили за типа тениски, нито цветове. Както го виждате вие, и с какъвто тип/дизайн тениска ви харесва да си изобразите идеята.
 
А тя е да помагаме на всички добри каузи и нуждаещи се.
Надписът е съобразен с логото като негово продължение.
dariza-teniski.png
 
Здравейте, малко уточнение след първите варианти: Иска ми се да видя повече ваши дизайни и по - интересни предложения. Това с логото съм го разработвал аз в много варианти и е Ок. Ясно е, че може да ползваме логото Дариза с продължение добра кауза, бъди добър и т.н. на изчистен дизайн и ще правим такава тениска, но пускам конкурса за по - интересен дизайн от вас.

Търся някакъв интересeн творчески дизайн, който може да има елемент напомнящ за дарителство НО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Просто се абстрахираме от логото и правим нещо уникално, което да искате да си купите и най - вече щом го видите да ви направи впечатление. А логото със слоган може да го сложим на всякакви интересни места. АКЦЕНТ ДА Е ДИЗАЙНА

1. Може да използвате снимки (дори и с платен лиценз), НО приоритет е вашата креативност. 2. Може да има само текст, просто представен по - интересен начин (шрифтове, подредба и т.н.)
3. Най - добре ще е да е ваш дизайна (възможно е да се ползват елементи) и да изразите себе си с дизайн и послание. Надявам се да имаме хубави предложения и да направим топ тениски на които всички ще се радват след това :)
 
Последно редактирано:
Този ПОСТ се продава, за повече информация на ЛС :D
 
Последно редактирано:
Виж файлът 17400

Подходяща за носене в сферата на "директна работа с клиенти" :D
Авторът никаде не е упоменал, че може да се използват готови картинки от чичо гошо.
Ако може работата става лесна.
Айде да не коментирам, но не е честно, тука има хора които се мъчат да нарисуват нещо уникално, па макар и малко нескопосано.

ПС:
Добра практика за напред ще е, клентът да напише в заданието дали разрешава използването на стокови графики или иска нещо уникално. И да има в предвид, че второто струва пари.
 
Последно редактирано:
Авторът никаде не е упоменал, че може да се използват готови картинки от чичо гошо.
Ако може работата става лесна.
Айде да не коментирам, но не е честно, тука има хора които се мъчат да нарисуват нещо уникално, па макар и малко нескопосано.

ПС:
Добра практика за напред ще е, клентът да напише в заданието дали разрешава използването на стокови графики или иска нещо уникално. И да има в предвид, че второто струва пари.


Рисувай си ве, художник, хайде наистина да не коментираш, че като ти гледам коментарите по конкурсите все нещо ревеш.

Котака е със свободен лиценз за ползване и НЕ СТРУВА ПАРИ. Образовай са малко на тая тема, че гледам рисуването те изнервя, ще си помогнеш.
 
Здравейте, моля да не превръщаме темата в спор и да има хубава творческа атмосфера.

1. Може да има варианти със свободен лиценз и с платен лиценз не е проблем НО очаквам да изразите себе си и да направите допълнения по дизайна вие. Пример: И аз бях свалил една готова панда, дърво, панделка и други неща и си играх с дизайни, но вкарвах мои идеи и штрихи там.

2. ПО - ВАЖНО правя конкурса, за да се възползвам от креативността на хората тук. Няма да отхвърля предложения с готов дизайн и не е сигурно, че такова няма да спечели, но давам ПРИОРИТЕТ на труда и на вашите способности. Прилагам идея на stoineff от предишния конкурс, която би станала хубаво!
CtL1Gof.jpg

Също така ето примерна от друга фондация с кощто съм работил и текста е представен по - интересно по - някакъв начин. Може да направите всякакви варианти с или без снимки. С ваши хрумвания или просто интересни шрифтове и текст. Това е идеята на конкурса да се възползвам от вашата креативност и най - добрите да победят. На линия съм при въпроси. Успех.

bpJ34B4.jpg
 
Здравейте, моля да не превръщаме темата в спор и да има хубава творческа атмосфера.

1. Може да има варианти със свободен лиценз и с платен лиценз не е проблем НО очаквам да изразите себе си и да направите допълнения по дизайна вие. Пример: И аз бях свалил една готова панда, дърво, панделка и други неща и си играх с дизайни, но вкарвах мои идеи и штрихи там.

2. ПО - ВАЖНО правя конкурса, за да се възползвам от креативността на хората тук. Няма да отхвърля предложения с готов дизайн и не е сигурно, че такова няма да спечели, но давам ПРИОРИТЕТ на труда и на вашите способности. Прилагам идея на stoineff от предишния конкурс, която би станала хубаво!

Респект за това, с което си се захванал.

Добре е да уточниш дали тези тениски ще се продават, подаряват и т.н
Насоките ти са по скоро объркващи.
1-ви Пост "прикачам логото"
2-ри Пост "ама не е необходимо да го ползвате, нека да е нещо забавно и закачливо (снимката на ДАБ ЕДНОРОГА)
3-ти Пост "нека все пак има сърца, любов и надежда"

Получава се едно прескачане от тема в тема, което губи времето дори и на "крадците" като мен.
 
Котака е със свободен лиценз за ползване и НЕ СТРУВА ПАРИ. Образовай са малко на тая тема, че гледам рисуването те изнервя, ще си помогнеш.

Виж сега ман не търся конфронтация, но тарикатите стават много затова не се здържам да коментирам. Изнервен май си ти и четеш между редовете, писах че уникалните работи струват пари, не фрее графиките.
И че не е лоша идея да се упомене в началото на даден конкурс, разрешават ли се фрее графики, платени стокови и други. За да няма спорове кой от къде ...
 
Респект за това, с което си се захванал.

Добре е да уточниш дали тези тениски ще се продават, подаряват и т.н
Насоките ти са по скоро объркващи.
1-ви Пост "прикачам логото"
2-ри Пост "ама не е необходимо да го ползвате, нека да е нещо забавно и закачливо (снимката на ДАБ ЕДНОРОГА)
3-ти Пост "нека все пак има сърца, любов и надежда"

Получава се едно прескачане от тема в тема, което губи времето дори и на "крадците" като мен.

Здравей, коригирал съм доколкото мога адекватно в този ранен съботен час коментарите си хронологично в темата. Съгласен съм с препоръката ти и точно това направих още преди да си написал коментара. Тениските ще се продават и ще се подаряват.

И да доуточня още малко като съм се хванал да пиша. По твоите 3 точки, които не са точни извадки от моите думи.
1. "Прилагам линк с логото, за да може да го използвате при желание в този конкурс." При желание е ключовото тук и е написано от самото начало. Ясно е, че логото може да присъства в тениската.
2. Може да вкарате логото с послания Дариза добра кауза, да бъдем добри......НО не държа това да е акцент, освен ако не е вплетено в дизайна по - някакъв интересен грабващ окото начин.
3. Никъде не съм използвал думите "забавно и закачливо", "нека все пак има сърца, любов и надежда."

УТОЧНЕНИЕТО тук е, че имате свобода да правите по твоите думи "забавни и закачливи" котки платени или не, да ползвате логото, както прецените или да си правите ваш дизайн. Абсолютно имате свобода да работите и да изразите себе си.

И МНОГО ВАЖНО: ПО – НИКАКЪВ, ама по никакъв начин не държа на сърца. Просто така се е случил в тези дизайни, които съм споделил, а те са, за да покажа креативността на stoineff, и,че това е едната опция, която търся да направите нещо вие. 2-то, че може да ползвате само текст с логото и послание, но да е по - интересен начин представен (уточнявам, че тази тениска с текст и сърце на HolidayH не ми е критерии и дори не ми допада, просто визуализирам идеята да позлвате лого и послание по - интересен начин). Не изчистен вариант на лого с текст каквито сме изработили и ние.
 
Последно ще отговоря, автора ако иска да ми докладва мненията за да ги изтрият

Виж сега ман не търся конфронтация, но тарикатите стават много затова не се здържам да коментирам. Изнервен май си ти и четеш между редовете, писах че уникалните работи струват пари, не фрее графиките.
И че не е лоша идея да се упомене в началото на даден конкурс, разрешават ли се фрее графики, платени стокови и други. За да няма спорове кой от къде ...

Никак даже не ми е изнервено, това, че ще се ползва готов елемент, не значи, че резултата няма да е уникален.
Не виждам причина клиента да уточнява тези неща, стига дизайнерът да ползва само лицензирани(или с отворен лиценз) елементи, за да няма последствия за клиента.

Здравей, коригирал съм доколкото мога адекватно в този ранен съботен час коментарите си хронологично в темата. Съгласен съм с препоръката ти и точно това направих още преди да си написал коментара. Тениските ще се продават и ще се подаряват.

И да доуточня още малко като съм се хванал да пиша. По твоите 3 точки, които не са точни извадки от моите думи.
1. "Прилагам линк с логото, за да може да го използвате при желание в този конкурс." При желание е ключовото тук и е написано от самото начало. Ясно е, че логото може да присъства в тениската.
2. Може да вкарате логото с послания Дариза добра кауза, да бъдем добри......НО не държа това да е акцент, освен ако не е вплетено в дизайна по - някакъв интересен грабващ окото начин.
3. Никъде не съм използвал думите "забавно и закачливо", "нека все пак има сърца, любов и надежда."

УТОЧНЕНИЕТО тук е, че имате свобода да правите по твоите думи "забавни и закачливи" котки платени или не, да ползвате логото, както прецените или да си правите ваш дизайн. Абсолютно имате свобода да работите и да изразите себе си.

Аз извадки на думи не съм правил, просто правя асоциация с нещата които даваш за пример.
И да, ДАБ еднорога беше забавен и закачлив, виждам че вече си го премахнал, което означава, че и "котката на раздора" не се вписва в конкурса. :)

Айде успех на участниците.
 

Горе