удари ме ток..

Несъмнено , форума е полезен ! Със сигурност обаче ако разчиташ на него за разрешаване на здравни проблеми , няма да можем да четем постовете ти ;)
 
Несъмнено , форума е полезен ! Със сигурност обаче ако разчиташ на него за разрешаване на здравни проблеми , няма да можем да четем постовете ти ;)
Абе и здравни се решават. То някое IT, което поне частично да не е компетентно по някой здравен проблем почти не знам. :)
 
Абе и здравни се решават. То някое IT, което поне частично да не е компетентно по някой здравен проблем почти не знам. :)
Ти кажи, що така не мога да прикачвам снимки на ламБата?
 
К'во му е? :eek:

Test #1:
9352704j.jpg


Test #2:
 

Прикачени файлове

  • index.jpg
    index.jpg
    5.6 KB · Преглеждания: 0
Дай да я видим тази картинка, ресайзни я малко. Какво ти дава, че ми стана интересно от темата за каква лампа става дума. :)
Нищо не ми дава, там е проблема. :) Излиза само символ
 
Бах го, другарко. Като изписах символа IMG в скоби и ми изчезна останалия текст, а при едит, туй чудо не се вижда и не може да се изтрие, затова пускам втори пост.
Та: ресайзнах снимките, но като постна линка в полето image излиза само IMG в тия скоби "[ ]'', което е неактивен линк, или квото е там. :) Качвала съм снимки от телефона и друг път - не е имало проблем.

Нов опит с друг инструмент за форматиране:
20180619_2223432_50.jpg


Ха, стана! Ей това е плафоня с червена крушка, която е ужасна и не свети изобщо, а само оцветява тъмнината в червено. :)
 
Последно редактирано:
Не знам как става това, май със специален ключ, какъвто лампата ми няма. Много ме е яд, че не успявам да прикача снимки, за да видите как е свързана. От фасунгата излиза кабел с прекъсвач (ключ) по средата, от който светкам и гася. Кабелът е със щепсел, който влиза директно в контакта. Отивам да пробвам боядисаната крушка. Ако не се видим повече... беше ми приятно и благодаря за съдействието. :D:D:D
Батко ти Гошо 1ви резултат
 
Батко ти Гошо 1ви резултат

Да, да... tedi_84 те изпревари. Това е дву-килограмовото чудо, дето ще ми изкърти контакта от стената. Инсталацията е правена все едно от мен, и контактите се вадят ако дръпнеш щепсела по-силно. :D
Мерси, все пак. Към момента опцията е LED крушка с мека светлина, но у наше село не продават. Ще се търси у градо. :)
 
Според мен има няква грешка сигурно е 200 грама. Обикновен клю с димер за вграждане е около 100 грама. Няма как това да е 2 кила
 
Хаха, е то имаше една приказка за размера и болката :p
 
Според мен има няква грешка сигурно е 200 грама. Обикновен клю с димер за вграждане е около 100 грама. Няма как това да е 2 кила
Сигурно в промция ти дават и акумулираща печка. Иначе да няма как да тежи толкова.
 
Аз по едно време от LIDL си взех ей такова нещо: https://www.lidl.de/de/livarno-lux-stimmungsleuchte-led-mit-farbwechsel/p265016 - може да свети в разни цветове и да се настройва силата. Имаше и такива, само че във формата на крушка, пак с дистанционно и разни цветове. Само че тия неща се продават там от дъжд на вятър.
 
То е ясно, че за спалня най-добро е димируемото LED осветление, ама аз се хванах за тоя плафон, щото е компактен и позволява стенен монтаж ( па и 5 лв от местната железария), а сега не мога да му налучкам светенето, така че хем да не ме ослепява нощем, хем да виждам и детайли, а не само червени силуети. :)
 
То е ясно, че за спалня най-добро е димируемото LED осветление, ама аз се хванах за тоя плафон, щото е компактен и позволява стенен монтаж ( па и 5 лв от местната железария), а сега не мога да му налучкам светенето, така че хем да не ме ослепява нощем, хем да виждам и детайли, а не само червени силуети. :)
За хол е ОК, за спалня, просто си взимаш нощни лампи, които да не са като основното ти осветление. Иначе може и дискотека да си го направиш с цветна, имам такава и се чудя къде да си в сложа. :) Голям кеф, ама точно за 2-3 дни. ;) После е малко неприложима.
 
За хол е ОК, за спалня, просто си взимаш нощни лампи, които да не са като основното ти осветление. Иначе може и дискотека да си го направиш с цветна, имам такава и се чудя къде да си в сложа. :) Голям кеф, ама точно за 2-3 дни. ;) После е малко неприложима.
Настолните нощни лампи с абажур не са ми опция по ред причини. Цветните по начало не ми влизат в представите за ок осветление за спалня. Пробвах с цветни крушки за по-меко осветление, но определено не са мойта бира.
 
Вие сте странни хора. Аз си светя с червено осветление от години. Първо ползвах една табела за магазин дето пише OPEN, после и тази лампа с различните цветове. Цаката е точно това да стане различно и да не се виждат детайлите в стаята, понеже в моята стая обикновено е кочина :D И си ми е супер като си легна с лаптопа и ми свети така.
 
понеже в моята стая обикновено е кочина

Е, в моята е пълен ред и перфектна чистота. Искам да го виждам и да се гордея. :)
 
Настолните нощни лампи с абажур не са ми опция по ред причини. Цветните по начало не ми влизат в представите за ок осветление за спалня. Пробвах с цветни крушки за по-меко осветление, но определено не са мойта бира.
Защо да не са опция? Нали говорим за нощна лампа, която е за нощното шкафче? Не говорим за големите настолни големи седящи обикновено по ъглите на стаята. Има между другото някои много интересни с доста "убита" светлина - нашите имат една във вид на камък, която хвърля доста добра светлина, която не е ярка като повечето лампи.
 
Защо да не са опция? Нали говорим за нощна лампа, която е за нощното шкафче? Не говорим за големите настолни големи седящи обикновено по ъглите на стаята. Има между другото някои много интересни с доста "убита" светлина - нашите имат една във вид на камък, която хвърля доста добра светлина, която не е ярка като повечето лампи.
Сутринта направих пълна промяна на стаята, като смених местата на повечето мебели. Сега имам възможност да ползвам и настолна нощна лапма, ма не ща. Стенната си ме кефи повече. :)
 

Горе