уебмастръски чат - webmaster chat

От: уебмастръски чат - webmaster chat

Моля за оценка! :)

Когато ми омръзне да програмирам, работя по малко върху една идейка. Последно се занимавах с дизайна и за пръв път направих опит да нарисувам картинка като някоя от тези:

Виж файлът 3133

Виж файлът 3131

Далеч съм от целта, но се получи това:

scrsh1.jpg

което не е красиво, но въпреки това мога ли да го ползвам за дизайн на някакъв по-несериозен сайт?


Извинявам се за малката картинка, но форума не ми позволява да кача по-голяма, а не искам да качвам по разни сървъри.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

vBulletin съобщение
Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
И за двата прикачени файла.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Ако първите 2 файла не се отварят, не е проблем. Интересува ме мнението за 3-та - скрийншота на дизайнчето, което правих.


П.С. При мен все още се отварят :shock: (Firefox 10.0.2)
 
Последно редактирано:
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Да имате някакви проблеми с българския пиринг в момента и особено преди половин час?
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

За да можеш да пращап ЛС трябва да наспамиш 5 поста... Интересно нали ;)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Добро утро, какво става тука, ставам рано, пускам си БТВ - новата здравна министарка, пускам НОВА ТВ - цецу тъпото, пускам БНТ - дянкова - какво се случва, тия са всеки ден и навсякъде.
 
От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

Извинявам се за въпроса, ама как се прави тема с анкета ??

като публикуваш нова тема влизаш в нея и отгоре има Опции за темата там избираш създаване на анкета
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Момчета някои от вас гледал ли е филма Black Gold и ако има такива какво мислите за него? Аз лично гледам много филми, но конкретно този се откроява от всичко което съм гледал на скоро пък и европейски, да не повярва човек.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Ще го изгледам, мерси че го сподели, но с тази резолюция дето я пише в инфото - Resolution...........: 640 x 272, със сигурност няма да е този релийза :)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Абе малко тъп въпрос ще задам, обаче не съм много наясно с тези неща. Има ли такива системи за реклама, които да плащат за импресии или уникални посещения, а не при клик на банера, както adsense ?
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

До колкото знам има и сайтове които плащат на импресии но е много ниска цената
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Само на мен ли журналистката ми направи страшно добро впечатление? Някой да знае как се казва?
Гледайте к'ви индивиди се разхождат из нашите улици.

http://vbox7.com/play:66a4a9bf4b
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Днеска както си рових в класациите на тухо видях сайта aha.bg и си викам дай да вида тоя сайт има ли го още няма ли го и вижте какво виждам на заглавната им страница в таблицата "Последни коментари" http://pop-bg.net/prince/ahafun.png
 

Горе