уебмастръски чат - webmaster chat

От: уебмастръски чат - webmaster chat

Само на мен ли журналистката ми направи страшно добро впечатление? Някой да знае как се казва?

Мария Силвестър - Или Мери Репортери - търси във вбокса, има много добри "луди" попадения, доста си е луда, вмомента е в БНТ неделя слетобяд можеш да я гледаш, яко е шантава.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Малко да се посмеете с изобретателен вариант за реклама!
Код:
http://dox.bg/files/dw?a=9178a371f1
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Само на мен ли журналистката ми направи страшно добро впечатление? Някой да знае как се казва?

и мен много ме кефи :mrgreen:
 
От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

Малко да се посмеете с изобретателен вариант за реклама!
Код:
http://dox.bg/files/dw?a=9178a371f1
Мда, много са хубави клиповете с този отрязък от филма.
Знае ли някой с каква програма е най-удобно да се преработят субтитрите на този клип, тайминг и т.н.?
 
От: От: уебмастръски чат - webmaster chat

Малко да се посмеете с изобретателен вариант за реклама!


С това нещо не им ли писна да си правят гавра :?
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Току що попаднах на потресаващо разкритие, което дори не може да ми го побере главата как е възможно. Към момента все още не мога да пусна специална тема по въпроса, тъй като ми трябва време да събера доказателства, но това, което ще разкрия е нещо, което много хора сигурно са подозирали, че един ден ще стане, но не са вярвали, че ще доживеят да го видят. Ще загатна само, че това е като да влезе Асен Блатечки у вас и да ви опоска хладилника, ама наистина - не само под формата на кампания срещу пиратството. Представете си, че Блатечки прави това години наред необезпокоявано без никой да го спира. Не е за вярване, но е възможно, прави се и може би ще продължава да се прави, ако не дадем някаква гласност чрез форума, за да накажем изедниците, които са се впили като пиявици в българския интернет и го убиват малко по малко всеки ден. Очаквайте утре тема, придружена с линкове, нагледни материали, сравнения и други доказателства, илюстриращи как големите смучат кръвчицата на и без това анемичния малък и среден български интернет бизнес.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Току що попаднах на потресаващо разкритие, което дори не може да ми го побере главата как е възможно. Към момента все още не мога да пусна специална тема по въпроса, тъй като ми трябва време да събера доказателства, но това, което ще разкрия е нещо, което много хора сигурно са подозирали, че един ден ще стане, но не са вярвали, че ще доживеят да го видят. Ще загатна само, че това е като да влезе Асен Блатечки у вас и да ви опоска хладилника, ама наистина - не само под формата на кампания срещу пиратството. Представете си, че Блатечки прави това години наред необезпокоявано без никой да го спира. Не е за вярване, но е възможно, прави се и може би ще продължава да се прави, ако не дадем някаква гласност чрез форума, за да накажем изедниците, които са се впили като пиявици в българския интернет и го убиват малко по малко всеки ден. Очаквайте утре тема, придружена с линкове, нагледни материали, сравнения и други доказателства, илюстриращи как големите смучат кръвчицата на и без това анемичния малък и среден български интернет бизнес.

Страшен teaser, утре всички антиправителствени хейтъри ще съборят форума от Ctrl+F5 за да прочетат каква е новата конспирация :D
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

 
Последно редактирано:
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Може ли да дадете линк към добър инструмент за уникализиране на текст?
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Малко да вдигна темата, някой с повечко php познания, ако може да погледне темата за wordpress плъгините. Данке! :)
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Малко да вдигна темата и аз :), някой може ли да ми даде качествен брояч който да отчита всички посещения на сайта ми, защото тиксото не отчита посещенията на потребителите, които са си спряли javascript-а на браузъра.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Виж този http://www.histats.com
Безплатен е и има много статистики, дори и в "реално време".
 
Re: От: уебмастръски чат - webmaster chat

1. Google Analytics;
2. AwStats в cPanel;

По-добри от тези - надали ще намериш. :wink:

Google Analytics също разчита на JavaScript, т.е. не става. Истината може да се получи само чрез анализиране на логовете на сървъра, т.е. awstats или нещо подобно.
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Виж дали woopra няма да ти свърши работа
 

Горе