чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

то пък един пазар...
пак ще си правят картели и цените ще си бъдат максимално високи
Най-много да се освободят пари от заплатите на хората в ДКЕВР... :lol:

Колкото има картел на нет доставчиците - с тънката разлика, че конкуренцията е убийствена и качеството на нета ни е в топ 10 в света!
Няма как да има картел на локално ниво при сравнително не високи бариери за вход и при много играчи на пазара - а какво пречи и нови да влязат на пазара! Какво ми пречи на мен да направят ЕРП за няколко квартала и да сваля цените или да добавя стойност и да взема нови и нови клиенти?!
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Колкото има картел на нет доставчиците - с тънката разлика, че конкуренцията е убийствена и качеството на нета ни е в топ 10 в света!
Няма как да има картел на локално ниво при сравнително не високи бариери за вход и при много играчи на пазара - а какво пречи и нови да влязат на пазара! Какво ми пречи на мен да направят ЕРП за няколко квартала и да сваля цените или да добавя стойност и да взема нови и нови клиенти?!

Като цяло качеството може да е в топ 10, но на локално ниво не е така. Щом в София има кофти доставчици, представи си...
И сравнението с нет доставчиците според мен не е много точно, по-добре ги сравни с гсм операторите :lol:
 
От: От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Като цяло качеството може да е в топ 10, но на локално ниво не е така. Щом в София има кофти доставчици, представи си...
И сравнението с нет доставчиците според мен не е много точно, по-добре ги сравни с гсм операторите :lol:

ето как ще се освободят от конкуренцията и ще вдигнат цените
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Явно за теб приемлив вариант е РБ. Да задам въпроса си така. Те нямат нужната подкрепа за самостоятелно правителство. С кого трябва да се коалират - с БСП или с Герб ?
И защо след като БСП са много по черни от Герб (биха ни затрили много по бързо) никога не си казвал или коментирал нещо за БСП , за правителството от последната година ? А винаги критиките са насочени към Герб ?

@Уни , рано почвам през последните 2 седмици . Че и хотела далеч от работата и много път сутрин.

1. Управлението не е самоцел за РБ. И да не участват в следващото правителство, това няма да попречи на блока, напротив. РБ не се храни от властта, за разлика от някои други политически сили.
2. Нещо си се объркал. Винаги слагам Герб и БСП на едно място, защото разликите между тях не са достатъчни, за да бъдат разделяни. Освен това, не виждам смисъл да коментирам с някой тук БСП - мисля, че всички сме на едно мнение за тях. И да те светна за нещо от по-различна точка - БСП е една силна мутация, тумор, обхванал нацията ни. Знаеш ли разликата между доброкачествено и злокачествено образувание? Доброкачественото представлява много силна мутация, то би било много по-вредно за организма, но именно заради силната мутация, организмът го разпознава като чуждо тяло и се бори с него. Това става и с БСП - електоратът им намалява, възрастните хора си отиват, а те доказаха напълно, че докато са на власт винаги губят електорат. Могат да печелят или задържат електорат единствено в опозиция, докато има удобен противник, който не ги праща в канала. Това обаче не е устойчив модел за съществуване на партия и те са обречени. От друга страна, злокачественото образувание е доста по-малка мутация - клетките силно приличат на здравите клетки, организмът се заблуждава и не се бори срещу мутацията - те просто му приличат на неговите си клетки. Това е Герб.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

1. Управлението не е самоцел за РБ. И да не участват в следващото правителство, това няма да попречи на блока, напротив. РБ не се храни от властта, за разлика от някои други политически сили..

това беше преди да продадете 4000 избирателя на СДС и ДСБ от Хасково на Пеевски за 25 000 лева + 15 000 платени циганина
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Ти присъства лично на сделката ли? Я сподели параметрите, че от написаното нищо не стана ясно...
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Аз се питам как има цели ромски махали гласували на 100 % за ДПС ? И защо никой не разследва тези явни купени гласове....
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Аз се питам как има цели ромски махали гласували на 100 % за ДПС ? И защо никой не разследва тези явни купени гласове....

е как ще ги разследват, нали 50% от членовете в секционните комисии са от ... ГЕРБ...т.е. 50% от осъдените ще са гербави!
 
От: От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Като цяло качеството може да е в топ 10, но на локално ниво не е така. Щом в София има кофти доставчици, представи си...
И сравнението с нет доставчиците според мен не е много точно, по-добре ги сравни с гсм операторите :lol:

Като има кофти сменяш ги! Сега говорим в масовият вариант не в долно нагорнище си с няколко къщи .... Като имаш 10 различни ЕРП-та се борят за теб е различно!
Примера с нета е добър защото всички ползват на БТК мрежата а има н броя малки средни и големи! Това, че накрая оставят средно до големи не значи, че не се конкурират! ГСМ оператора мога го сменя когато си поискам на който план си по искам ....
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

ооо, добре, значи БЕЗ пари сте ни заменили, така звучи по-морално!


Скачаш от тема в тема?
Първо, не знам кои сте вие, нито кои сме ние. Но със сигурност знам, че ако някой иска да участваме заедно в нещо, ще си делим разходите. Иначе ми е неприемливо.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Скачаш от тема в тема?
Първо, не знам кои сте вие, нито кои сме ние. Но със сигурност знам, че ако някой иска да участваме заедно в нещо, ще си делим разходите. Иначе ми е неприемливо.

проблема е с #КОЙ ги делите тези разходи, не ти ли стана ясно?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Да се делят? Има кампания, която струва Х пари. В момента се дели на седем и всяка партия участва с получената сума. Ако Зелените,участваха, щеше да се дели на 8, а те да поемат своята си част.
Не знам какво неясно или проблемно има?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Пак ще наслагат неграмотни и послушни герберски калинки
Ако БСП спечелят ще ти увеличат нормата на 14 стотинки на пост. В края на деня ще може да си купиш баница и боза....
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Да си ме видял да агитирам за бсп?
Единствения агититатор във форума си ти
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Да си ме видял да агитирам за бсп?
Единствения агититатор във форума си ти

Ти агитираш против Герб. Нямаш мнение за други партии - просто плюеш насочено една. С други думи - платен трол....
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Ти агитираш против Герб. Нямаш мнение за други партии - просто плюеш насочено една. С други думи - платен трол....

Ами хейти и ти БСП, що агитираш за гербавите, трол такъв?
 

Горе