чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

По кое точно разбра че служебното правителство е на Герб ? Че каза реално колко е тежко финансовото положение на страната ? Че се опитват да направят честни избори и да отстранят хора , които са свързани с партиите ? Че се опитват да пресекат купуването на гласове ?
Една година като БСП и ДПС си въртяха далаверите , сринаха икономиката и убиха една банка - всичко ти беше наред уни. А сега служебното правителство виновно, щото било на Герб. На 5ти трябва да има звучен шамар за БСП и ДПС - много много ниски проценти. Както се бяха заградили с огради от народа , така сега народа ще им покаже високо вдигнат среден пръст.
Нека се хванем на бас, Бойко велики ще се надупи на Доган. Бойко сам няма как да управлява. Реформаторите аз ги съжалявам, мислях, че от Атака са лумпени ама тия са си върха, немат кадри.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Бърниииииииииииииии, когато разбойко се научи да говори така и то пред толкова хора ще ме убеди да го подкрепям :lol:

[video=youtube;Q53mErv1-5w]https://www.youtube.com/watch?v=Q53mErv1-5w[/video]

А не така: :lol:

[video=youtube;gv_3xi_-NGg]https://www.youtube.com/watch?v=gv_3xi_-NGg[/video]
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Тоест защото плъха Станишев знае английски , а Бойко не - трябва да гласуваме за БСП :D
И като знае толкова добре английски (и това е толкова важно) що сме най-бедни в Европа ? Нали човека с перфектния английски ни е управлявал бая години след 89...
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Ами, знам ли говори и на испански и на италиански на-дали ще да е само английски. ;)
Ама бойко и него не знае, той има акъл колко на аспиринчето третинката. ;)
Тоест защото плъха Станишев знае английски , а Бойко не - трябва да гласуваме за БСП :D
И като знае толкова добре английски (и това е толкова важно) що сме най-бедни в Европа ? Нали човека с перфектния английски ни е управлявал бая години след 89...
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Ами, знам ли говори и на испански и на италиански на-дали ще да е само английски. ;)
Ама бойко и него не знае, той има акъл колко на аспиринчето третинката. ;)
Тоест съсела може да лъже на много езици . Пак питам при такъв начетен лидер и при положение че БСПто управляват най-много до сега след 89 - защо сме най-бедни в Европа ?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Защото БСП управляват най-много досега :D
Като това включва и отрочетата им - напрактика не са управлявали едва 6 години от общо 25.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Ти си болен мозък, на колко си години бърни???
Тоест съсела може да лъже на много езици . Пак питам при такъв начетен лидер и при положение че БСПто управляват най-много до сега след 89 - защо сме най-бедни в Европа ?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Ти си болен мозък, на колко си години бърни???
на 28. Кое от твърденията ми те наведе на мисълта , че съм болен мозък ? - че Бсп са управлявали най-много години или че сме най-бедни в Европа.
И 2те неща са факти не мой твърдения. Кога ще признаеш , че БСП и ДПС са доказано вредни партии?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Ти си болен мозък, на колко си години бърни???
Тоест съсела може да лъже на много езици . Пак питам при такъв начетен лидер и при положение че БСПто управляват най-много до сега след 89 - защо сме най-бедни в Европа ?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Сори за двойният пост форума се бъгна.
Ами виж сега, ти дори не си живя в социализма който наричаш комунизъм. Това е кофти зашото дори не знаеп за какво иде реч , а говориш за него.

на 28. Кое от твърденията ми те наведе на мисълта , че съм болен мозък ? - че Бсп са управлявали най-много години или че сме най-бедни в Европа.
И 2те неща са факти не мой твърдения. Кога ще признаеш , че БСП и ДПС са доказано вредни партии?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Сега да разясня, аз не съм живял много в него, станах едва чавдарче. Иначе мога да ти разясня едно, Баща ми бог да го прости работеше към военните взимал е що-годе добра заплата можеше всички да си позволяваме почти всичко, майка ми работеше в спортния тотализатор. Аз бях малък, но си спомням , че една мекица струваше 4 стотинки, една боза 20 и още куп други неща. Въпроса не е в цената, въпроса е, че тогава всеки можеше да си го позволи. Сега хейтърите на ба-тошо ще ме нападнат, но нищо аз съм им свикнал, даже знам кой ще се изкаже по-напред.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Сори за двойният пост форума се бъгна.
Ами виж сега, ти дори не си живя в социализма който наричаш комунизъм. Това е кофти зашото дори не знаеп за какво иде реч , а говориш за него.

Хубаво ли беше да се редиш за банани по Коледа ? Малки заплати ама са стигали нали ? Чувал съм старите хора да говорят така - те затова и си гласуват за БСПто - да се върнат старите времена... ама не осъзнават че "социалната партия" единствено мисли за собствените си финанси , а не за финансите на народа. Нещо повече , БСП им трябва беден и неграмотен народ - за да може по лесно да се лъже и контролира. Затова те подкрепа имат в малките населени места , в селата. В големите градове където има повече млади , по образовани хора - БСП не се нареждат даже и 2ри по гласове.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

А хубаво ли е да нямаш с какво да си ги купиш???
Хубаво ли беше да се редиш за банани по Коледа ? Малки заплати ама са стигали нали ? Чувал съм старите хора да говорят така - те затова и си гласуват за БСПто - да се върнат старите времена... ама не осъзнават че "социалната партия" единствено мисли за собствените си финанси , а не за финансите на народа. Нещо повече , БСП им трябва беден и неграмотен народ - за да може по лесно да се лъже и контролира. Затова те подкрепа имат в малките населени места , в селата. В големите градове където има повече млади , по образовани хора - БСП не се нареждат даже и 2ри по гласове.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Пил съм , не ми се спори сега за всичко ти си знаеш всичко, друг, е въпроса до колко го разбираш/
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

А хубаво ли е да нямаш с какво да си ги купиш???

Не е хубаво. Кой управлява България след 89 година най-много години ? БСП.
Кой е виновен , че няма с какво да си ги купиш ? - отговора е лесен нали ?
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Пил съм , не ми се спори сега за всичко ти си знаеш всичко, друг, е въпроса до колко го разбираш/

За банани нямаш ама за пиене имаш.... брех таз немотия :D
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Бърни:

1. Това е мит с който се плашат такива като теб.
2. Аз банани не ям, а за какво съм решил да си харча парите не е твоя работа. Мисля не съм ти искал отчет за какво харчиш ти? Колкото до въпроса ти в реалната му фикция, то мога да ти кажа , че не ми е розаво както на теб, но това е друга тема, а и скоро ще бъде решена не се хаби за мен.
Дето се вика аз съм бита карта. ;) Вия я бихте, ама тя ще ви пребие. ;)
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Бърни:

1. Това е мит с който се плашат такива като теб.
2. Аз банани не ям, а за какво съм решил да си харча парите не е твоя работа. Мисля не съм ти искал отчет за какво харчиш ти? Колкото до въпроса ти в реалната му фикция, то мога да ти кажа , че не ми е розаво както на теб, но това е друга тема, а и скоро ще бъде решена не се хаби за мен.
Дето се вика аз съм бита карта. ;) Вия я бихте, ама тя ще ви пребие. ;)

Кое е мит ? България е най-бедната страна в Европа. БСП е партията управлявала най-много след 89.
Пари се изкарват уни , стига да имаш желание. Дано положението ти се промени на розово , като на мен.
 
От: чистката продължава - нови хора в ДКЕВР - ще вдигат тока

Хора, отрасли в среда, чийто доходи са напълно на държавна издръжка, без особена полза и смисъл от труда им, е нормално да възприемат онези времена като добри. Те бяха наистина добри за такъв тип хора. И бяха много лоши за хора, притежаващи инициативност, и хора, които искат да се развиват. Сегашните времена са точно обратните - хрантутниците няма кой да ги храни. И пищят. Това е...
 

Горе