„АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

Blinky

Owner
Бихме желали да съобщим, че правното име на търговската фирма, чрез която ще оперира рекламната мрежа ADX.BG е „АДЕКС.БГ” ООД, дружество регистрирано в град София.


Регистрацията на юридическо лице бе и последната административна пречка, преди да можем да пристъпим към реална оперативна дейност, директни разговори с потенциални клиенти и партньори.
Дружеството ще се представлява от Иво Апостолов и упълномощени от него лица.

Дружеството напрактика е джойнт венчър между трите форума, които го основават.
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

Да ви е честито и успех със събирането на рекламодатели.
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

Успех ! :)
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

Успехи и да изкъртите :)
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

И аз ви желая успех в тази неравна битка и тези трудни времена :)
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

Айде успех и от мен :)
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

Може ли да споделите колко пари ви излезе регистрирането на ООД със всички такси и комисионни :) Като теглите чертата, колко парички излиза? Скоро може да ми се наложи и за това питам.
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

Може ли да споделите колко пари ви излезе регистрирането на ООД със всички такси и комисионни :) Като теглите чертата, колко парички излиза? Скоро може да ми се наложи и за това питам.
Пиши ми на и ще ти отговоря. В момента нямам време, а ако не пишеш ще забравя.
 
Последно редактирано:
аз не участвам във работата фирмата радев как да говоря от неино име :) и после да да кажете ама тои кулаис каза така във форума.... фирмата не е уан мен шоу а джоин венчър и така сме се разбрали всички официални въпроси се задават на офис меила и компетентните по въпроса отговарят от него или от личния си @adx.bg за да не се получават несъответсвия и разминавания.... почти както по изискванията за исо9001 стандартизация :)
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

нещо промоциики няма ли да има :)

Радев има, първо са отстъпките които са обявени официално в сайта.
Второ за първите рекламодатели офертите наистина ще са по-добри.
Колко по-добре, зависи от рекламодателя, обемите и не на последно място какви са перспективите за понататъчна реклама.
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

знам чел съм, майтапя се :)
не си прося нищо :)
кат стане готова новата ни версия на сайта ще си зема един пакет реклама да се изфукам чрез него :p
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

знам чел съм, майтапя се :)
не си прося нищо :)
кат стане готова новата ни версия на сайта ще си зема един пакет реклама да се изфукам чрез него :p
И това е вариант ;)

И тук не става дума за просене, а за нормални бизнес отношения. Ако вземеш голям пакет, или пък е за дълго време или пък е за позиция, която по принцип по-трудно се продава, няма нищо ненормално да получиш добра цена.
Но дори добрата цена трябва е на база нещо.
 
От: „АДЕКС.БГ” ООД е правното име на рекламната мрежа ADX.BG

Но дори добрата цена трябва е на база нещо.

това какво означава?
добрата цена например ако е с промо или високата цена на база на голям трафик и гъзария примерно?
 

Горе