„Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Мамка му, шибани комунисти..
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

съгласен със vaskoa нищо че съм националист виж са турчин да го каже ;д
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

съгласен със vaskoa нищо че съм националист виж са турчин да го каже ;д
Аз пък съм расист и ти, негро, къв го дириш тука?
 
Последно редактирано:
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

"куотето" не бачка когато си в кофата :)
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2915431

може да не стават за нищо тея, но за жалост това си е истината. Доколко е правдоподобно че е казано от гръцкия премиер не се знае. Чиста доза вестникарски простотии, но има много лоши истини вътре ...

това го бях гледал по скат ....нищо чудно и да е истина .
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Сетих се нещо за тази тема :)

Може да сме "тъпи", може да е "лош материала", но сме на хубаво място ... като че ли това ни спасява понякого. Еми приемаме отворено всякакви чужденци :) Сега например Румънските бизнесмени ще ни тъпчат територията, или поне тази покрай Дунава и Морето, щото при тях ДДС-то 24 %, данъка за колите по 1500 евро , заплатите на държавните чиновници достигат до 2500 евро.. Само нека от време на време да се появява по някой свястен политик .
 
Последно редактирано:
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Сетих се нещо за тази тема :)

Може да сме "тъпи", може да е "лош материала", но сме на хубаво място ... като че ли това ни спасява понякого. Еми приемаме отворено всякакви чужденци :) Сега например Румънските бизнесмени ще ни тъпчат територията, или поне тази покрай Дунава и Морето, щото при тях ДДС-то 24 %, данъка за колите по 1500 евро , заплатите на държавните чиновници достигат до 2500 евро.. Само нека от време на време да се появява по някой свястен политик .

Аз в Румъния не им знам стандарта как е ама щом е нормално да плащат по €1500 за регистрация на кола значи са доста по-напред от нас. В Бълхария с една средна заплата не можеш кола 10 годишен дръглясник изхвърлен от германец да си купиш камо ли да дадеш €1500 за регистрация, правете си изводите. Така че изводът е; хората вървят напред пък ние сме на кръстопътя и чакаме "отворено" някой да дойде и да ни оправи. :mrgreen:
 
От: От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Аз в Румъния не им знам стандарта как е ама щом е нормално да плащат по €1500 за регистрация на кола значи са доста по-напред от нас. В Бълхария с една средна заплата не можеш кола 10 годишен дръглясник изхвърлен от германец да си купиш камо ли да дадеш €1500 за регистрация, правете си изводите. Така че изводът е; хората вървят напред пък ние сме на кръстопътя и чакаме "отворено" някой да дойде и да ни оправи. :mrgreen:

Развиват се те , ама финансова криза и при тях. Държавата ги натиска даже повече от колкото тук. Полицай да си там. Смятай какъв им е стандарта , щом идват у нас да си регистрират колите( изобщо не ги притесняват българските номера ) , задоволява ги нашето море и да пазарят от Русе вместо от Букурещ:)

На хубаво място сме, но не сме на "кръстопътя", по инерция надолу сме... :)
 
Последно редактирано:
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Не им знам стандарта както казах и затова само предполагам (надали са чак много по-добре от нас ама все е нещо). За пазаруването не е задължително да са бедни, че да идват тук, има доста гърци дето идват в бг да пазаруват за по-евтино пък техният стандарт е доста над нашия.

Що да не идват по нашето черноморие, тук е по-яко и да не е има по-хубави мацки:
Ето едно клипче за Слънчев бряг: http://www.vbox7.com/play:36a23cf6

ПС: Песента на Lil Jon ако някой знае коя е ще е златен. :)
 

Горе